Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

czarna wrona czego nie rozumiesz, to ja taka nierozumna jestem??? :classic_cool: bo słuchaj, ja mam tu konto Jezusa Pana :classic_cool: i ten chooy moden mnie bloknął :classic_cool: nie wiem czy katolik czy jak :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś jak Cie zablokowali to szło pisać przez bramki proxy ale teraz jak sa te literki to chyba juz doopa blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrona - ja bym Cie wszędzie rozpoznał :D bardzo specyficznie piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrona ciągle jezdem :D np od momentu usunięcia tematu troche rozrabiałem ale jakoś mnie nie blokują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamtej nocy kiedy usuneli temat to w ogóle redakcja dała doopy jakby moderów nie było ,co tu sie działo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna wrona no racja, nic oryginalniejszego nie chciało mi sie wymyślać leń jestem :classic_cool: mam nadzieje że odblokują mi mojego Jezusa Pana JP na 100% :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dala..a nie widziałes tematu odlot?\ w sumie tylko popieprzony tam zajrzał ...a potem go tez sprzatneli :O co za hołota:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nana - dobra jesteś :D Wrona - widziałem jak juz był usunięty i twój nick jako autora - troche sie spóźniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna wrona :classic_cool: no a jak :classic_cool: nawet nie wiesz jakbym chciała wstawić w stopce Breivika ❤️ a tu ni chooya :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×