Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

co najwyżej moge Ci posłać 👄 :D bo nie znęcam sie nad zwierzętami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no nie weim, nie weim ...:P:P ty sie nad swoim ptakie, rzadko, ale jednak czasami znecasz:P:P nie wiem czy potrafila bym tak pluc jak on :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mój ptok jeszcze jest sprawny a Ty juz chcesz sie szkolić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge byc negocjatorem :P Patrz ile stron juz napierdoliłaś :D A koleżanka gdzie zwiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie weim wlasnie dlaczego my przewaznie sami piszemy :O HOP!HOP!!!:P nikt sie nie dołączy :P:P?? Napierdalamy ostro:classic_cool::D zawsze lubiłam z toba gadac:D i popieprzonym :D jest tak samo zdrowo szajbniety :classic_cool::D a co ty chcesz negocjowac :P przeciez nie chce go w chooja zrobic :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrona My to na poziomie gadać chyba nie potrafimy :O :P Dzięki też lubie z Tobą ponapierdalać :P Na ja nie wiem czy mnie lub jego w chooja nie zrobisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wrona - modery chyba maja wolny weekend albo nie pracują w trybie nocnym :P chyba to wykorzystam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ale jak to chcesz wykorzystać :D?? bedziesz rozrabiac :classic_cool: ja też chce :P:D i o co ci chodzi z ta mina :D dla mnie spioch jest niewinny :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam pewne porachunki :D wiem że jest niewinna ,juz ja znam Twoja niewinnosć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jakies ale do mojej niewinnosci ?? porachunki :D?? to brzmi jak z filmu gangsterskiego :D:P bedziecie do siebie strzelac :classic_cool:?? przebierzesz sie :P:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja od tyłu zaczne : Tak przebiore sie,tak bede strzelać (słownie) ,tak porachunki i mam big ale co do Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem niewinna😭 nie gadam z toba bo mi nie wierzysz:P idz..polataj z gola doopą :P:P moze jak sie wystrzelasz;) to ci przejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie gadam z Tobą i nie chce mi sie teraz przebierać,więc wybiore sobie ofiare i posledze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko nikt niewinny nie ucierpi ja poluje tylko na pewnego osobnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×