Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

diabli no proszę Cię, ja jestem zajebiście romantyczny ja się muszę zakochać :) a nie tylko bzykać... Z seksem jest jak z fotografią, jak nie ma uczucia technika nie pomaga. Tylko, że nie ma bab, w których warto się zakochać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja tez jestem zajebiście romantyczna:classic_cool:tylko zem zajeta ale jakby co to mogę Cie pocieszać w razie czego:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajęta? Jak linia telefoniczna? ;) To nie jest problem :) obrączka to tylko znak fachowości, bezinteresowności i dyskrecji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starość nie radość, młodość nie wieczność :) Ja już wyrosłem z wieku,że muszę mieć dziewicę, chociaż fajnie by było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... trudno jest być hetero i mizoginem jednocześnie. :( Trzymaj się Diabli. Idę się upić :) :O Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 Mówiłem kurrrwa, że nie mówimy kurrrwa! Nabrałem lepszych manier :P Poza tym, stosowanie szantażu emocjonalnego nie jest fair :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stare lata chcesz mnie teraz uczyc dobrych manier?:D:D chyba za późno juz na to bo jestem pyskata, wredna czasem podła ale mam też wiele zalet:classic_cool: potrafie sluchac, potrafie tez byc miła i urocza:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no reklama dźwignią handlu :) Wiem, wiem, wszystkie dziewczyny są jedyne niepowtarzalne, miłe z samymi zaletami. Skąd się biorą żony zołzy to ja nie wiem. :P Nie żebym posiadał ;) Już się pozbyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz tak się składa ze mam w choj wad a zelet tylko te 3 :D chyba jestem taka zona zołzą😭 :D a Ty szukaj moze znajdziesz księżniczkę z bajki bez wad:P ;) chociaz kobieta bez wad to nie kobieta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabli nadali w XX wieku z sufrażystkami :P Tym bardziej idę się upić, a potem wysterylizować :P Dobranoc diabli. Żle sypiam ostatni :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna w reczniku
ale sie usmiałam, popaprańcy !!:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrona czy Ty cierpisz na bezsenność?:D czy chodzisz tak wczesnie spac ze potem w nocy sie budzisz boś wyspana:D:P miłego dnia pijusy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D nie, nic nie rozładowywuje, i nic nie zaladowywuje:P:D stresa miałam i nie mogłam spac :O a eunuch by mi sie przydał :classic_cool: wykastrowac cie ??:P idealnie bys sie nadawał :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×