Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

a mnie wkurwia godzina ktora mi sie wyswietla:O 😭 jutro bed musiała cos mocno pobudzajacego łyknąc :classic_cool: bo inaczej zalicze zgon!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D mozna:P nawet mogłabym sie pobawic w taka obserwacje:classic_cool: ale pod jednym warunkiem :classic_cool: jesli facet by mi ja sprawdzal swoimi kubkami smakowymi za posrednictwem jezyka :classic_cool:🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchylenia od normy ...?hmmm.. moze moze sobie łyknąć cos mocniejszego przed sekcja :classic_cool:?? pewnie dlatego lubisz ten zawód:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony wrócił
a ja mam kompa zepsutego 😭 gdzieś był, śffinia😠:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No babie, nawet jeśli jest wroną to trzeba wszystko kawę na ławę!! :P Słyszałaś kiedyś o nekrofilii??? :P Gdzie jest najłatwiej zaspojać? To jak zdziwiona? ;) Ja nie mogę! Hemingway też sobie w łeb strzelił, chociaż trudno go nazwać romantykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna w szlafroku
Gorzej niz zdziwione:P wrecz znieszmaczona :O Weź mi nie pisz o takich rzeczach bo se rzygne :O:O:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, przepraszam za towarzyskie faux pas. Nic na to nie poradzę, tak mam :P W każdym razie sam nie będę nikogo namawiał, żeby spróbował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama dźwignię handlu i usług. Jeżeli męczy cię zołądek pogadaj z popieprzonym. Jego historie sprawią, że sam się opróżni. Po rozmowach z popieprzonym paw we wszystkich kolorach tęczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna w szlafroku
:D:D:D Ze coo??!!:D Próbowałeś juz czegos takiego :O?? (zaraz rzygne):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna w szlafroku
Ej!! gdzies ty był, ze ci taki bajzel w glowie zrobili :P:P? trza cie jakos naprostowac:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×