Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość czarna w szlafroku
hahahha Lubie ptaszki:classic_cool: przytrzymam go jeszcze troche|:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna w szlafroku
Podobno jak krzywy to fajniejszy :classic_cool: chociaz ja to nic na ten temat nie moge powiedziec, bo zawsze proste miałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna w szlafroku
:D:D:D nieee:D:D:D to nieee:D:D to jest pupełnie normalnie, w moim przypadku :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna w szlafroku
zupełnie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna w szlafroku
Ty sie tak nie drzyj!!:P Bo ja orientacje zmienilam :classic_cool: i teraz wole bardziej piczki, niz ptaki :classic_cool::D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna w szlafroku
Na to wyglada:classic_cool: i mozemy sikac na stojaco:classic_cool:,,,hmmm, musze sprawdzic jakij jestem płci :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna w szlafroku
wskazówki poprosze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli moczysz pieluchę z tyłu to jesteś dziewczę, jeśli z przodu to chłopak. Jeśli płaczesz na melodramatach to babka, jeśli masz dziewczynę to może to oznaczać, że jesteś chłopakiem, zwłaszcza jeśli mówisz, jej, że idziesz na meczyk a lądujesz w klubie go-go z girlaskami na rurach. Jeśli do wysikania się potrzebujesz papieru toaletowago to raczej jesteś babką. Dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna w szlafroku
:D wiec, jestem kobietą :classic_cool: tyle wniosków mi wystarczy :P:D i idem spać :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale i tak się nieco wzruszyłem tym desperackim aktem powodowanym tęsknotą. Nikt za mną jeszcze nie rozpaczał. Dziś jest inicjacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój temat po godzinie zaraz usuneli😠 chamy!!! a Wrony na nastepny dzień:D widzisz no bo my... tęskniłyśmy okrutnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Howard czuł się winny całe dni. Nieważne jak bardzo starał się zapomnieć, nie mógł. Poczucie winy i wstydu nie opuszczało go ani na chwilę. Nie pomagało, ze cały czas powtarzał sobie: "Howard, nie martw się tym. Nie jesteś pierwszym lekarzem, który sypia ze swoją pacjentką, na pewno nie będziesz ostatnim. Na dodatek nie masz żadnych zobowiązań, więc nie trap się już!" Ale glos wewnętrzny przypominał mu: "Howard, ale ty jesteś lekarzem medycyny sądowej..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×