Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Curry

Montignac - przyjemne odchudzanie

Polecane posty

Nutelcia właśnie śmietany nie miałam :-o a Cery nie pozwala śmietany na noc :) i jednak dodalam ten jogurt. Dwie łyżki tylko i jedna łyżka śmietany :p Madzik jak chlebek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki chlebuś się piecze jeszcze bo zrobiłam zaczyn i zanim by wyrósł trochę spóźniłabym się na aerobik i dlatego po przyjściu zaczęłam go robić dalej;)zapach cudo w domu,rośnie marnie ale mam nadzieję będzie zjadliwy:P:D:D:D jeśli wyjdzie w miarę pyknę foto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny udany dzien za mna :-) Powiem Wam,ze wczoraj po prostu po 3 tygodniach codziennych cwiczen nic mi sie nie chcialo, wiec nie ruszylam nawet palcem ;-) Dzis mialam takie wyrzuty sumienia,ze przepedalowalam na rowerku 1,5 h non stop. No sumienie czyste :-) W niedziele wazonko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Madzik- jak chlebek, udał się? ;) Maras - jestem pierwsza dzisiaj ;) Curry- w takim razie zrobię wersję light tego serka smażonego ;) Z chudego twarogu :) Moje menu: 6.00 - to co zawsze :P 11.00 camembert, papryka, ogórek, oliwa z ol. 16.00 bigos, ogórki kiszone 20.00 soczewica z pieczarkami (nie za późno na nią? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskmdn
w waszym nenu nie ma chleba ani dozwolonych slodkosci , ciasta itp ? bo kazdy jak pisze menu to nie ma tam tych produktow, nie jecie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam na necie taki chleb - widzial ktos moze w sklepie? i jak ma nazwe? chleb iq?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serene- witaj :) Z tego co widzę ten chleb zawiera niedozwolone składniki: cukier, skrobię ziemniaczną i kukurydzianą, nie wierzę że ma niski IG :O Nie spotkałam takiego nigdzie, ale lepiej go nie kupuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję bardzo :) pewnie go nie spotkamnigdzie :) po niedzieli upieke chlebek mm tylko poszukam przepisu dobrego jeszce poznaje zasady wasze :)mysle ze od poniedzialku zaczne na dobre gruszkowa jestes???? gdzie znikłas?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :) czy moze ktos wie i mi odpowie??? czemu mm jest uważana za lepszą dietę od diety niskiegi indeksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serene - nie ma za co :) A przepis na nasz chlebek znajdziesz na poprzedniej stronie, przy czym mleka miało być 1/2 szkl. ale się nie wkleiło ;) Przepis sprawdzony, wychodzi różnie w zależności od tego jakie mąki dajesz (najlepszy mieszany- mąka pszenna pełnoziarnista i orkiszowa pół na pół ). A wiesz dokładnie, jakie te mąki mają być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutella dzięki :) podzielilam sie pzrepisem z kolezanka ?: tez bedzie piekła :) ide cztac dalej wasze forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać:) Chlebek pyszny mimo,że nie wyrósł należycie:D dziś już go jadłam na śniadanko z soczewicą i warzywami:P na obiad cycki w sosie śmietanowym z 30% :P sałatka z pekinki,papryki,ogórka z oliwą pokropione ... na kolację nie wiem bo będzie cieżko mamy gości,zrobię udka w papryce to nie zgrzeszę,tylko ja bedę piła winko bo reszta mocniejsze trunki:P ale robię serniczek na zimno więc hmmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba was zanudze dzisiaj :) jak upieke ten chlebek to moge go zjesc z awokado ( takie smarowiełko maselko sie robi) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serena musisz poszukać na jakiejś MMowej stronce z indeksami IG czy awokado jest dozwolone w 1 fazie w ogóle i jakie ma IG??? nam wolno wszystkie max do 50IG podejrzewam,że awokado będzie za tłuste ale sprawdź i zapytaj Curry;) ja wczoraj piekłam swój 1 chleb w życiu z tego przepisu z poprzedniej stronki:)pyszny tylko mało wyrósł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja dopiero wstałam po wczorajszej imprezie. Udało mi się jeść MMowo, ale gospodyni domu wymusiła spróbowanie sernika, więc skubnęłam mały widelczyk a resztę dyskretnie dałam psu ;) Awokado nie nadaje się na I fazę MM - ma jednocześnie sporo tłuszczu i sporo węglowodanów. Ale że IG jest odpowiedni, będzie można je jeść w II fazie. Jeżeli szukacie super szybkiego przepisu na chlebek, to polecam ten, który podlinkowała wcześniej majkaaa. Wszystko miesza się łyżką, żadnego wyrabiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Curry - nie doceniałam wcześniej psów :D :P Zawsze wyciągną z opresji ha ha :D Madzik - widzisz, jaka jesteś zdolna? Chlebuś się udał, to dobrze :) Ale co Ty tu o tym serniczku? Robisz MM-owy? ;) Maras- dlaczego Ciebie tu jeszzce nie ma? Też zabalowałeś jak Curry ha ha ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli już kupiłaś i ma się zmarnować, to zjedz :) przecież to nie tort czekoladowy ;) Ale lepiej oddzielnie, nie z chlebem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ludki! Witam nowych adeptów sztuki MM ;). Wczoraj posiłki były ok, zgrzeszyłam jednak czekoladą - wprawdzie gorzką, ale tylko 65%. Mąż mi kupił 99%, ale jest niejadalna... hehehe... Poza tym chwilowo obrzydły mi ryby na parze, a wczoraj miałam na kolację i w związku z tym się nie najadłam :(. Potem zaglądałam wieczorem do lodówki i wszamałam kawałek szynki :P. Dzisiaj mam na obiad curry z rybki, a na kolację zapiekankę ze szpinaku z jajkiem i szynką. Muszę chyba jakieś ciacho zrobić, bo strasznie za mną chodzi :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko - nie jest źle, małe grzeszki Ci nie zaszkodzą ;) Ja też nie przepadam za rybą na parze a do węgli inaczej się nie da :( Zapiekanka ze szpinaku brzmi smakowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutelka, może i nie zaszkodzą ;) Właśnie dumam jakby te nieszczęsne czekolady ze sobą wymieszać nad parą i zrobić jakiś deserek? Mniam... hihihiihii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) Mróweczko na tę czekoladę to mam fajny przepis ale wpraszam się na jeden pucharek;) Mus czekoladowy M.Montignac 2 tabliczki gorzkiej czekolady( min.70%) 8 jaj 3 łyżki rumu 1 pomarańcza 4 łyżki kawy rozpuszczalnej Czekoladę rozpuścić w kąpieli wodnej. Kawę zaparzyć w niewielkiej ilości wody, dodać ją wraz z rumem do czekolady. Skórkę z połowy pomarańczy otrzeć i dodać do czekolady. Białka oddzielić od żółtek i ubić je na sztywno ze szczyptą soli. Żółtka zaś dodać do ciepłej(ale nie gorącej czekolady) Przestudzoną czekoladę delikatnie wymieszać z pianą z białek. Mus rozdzielić na 6-8 porcji i wstawić do lodówki na 5-7 godzin. W całości ok.100g węglowodanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na chlebek mam super wypróbowany szybki przepis ...piekę go od trzech lat dla całej rodziny . 1kg mąki orkiszowej grubej 1kg mąki orkiszowej drobnej 30 dkg mąki żytniej (ja daje żurkową ) 8 łyżeczek soli 1/2 szklanki siemienia lnianego odtłuszczonego 1 szkl płatków owsianych górskich 1/2 paczki drożdży instant 1 szklanka zakwasu około 1.5 l gorącej wody Wszystkie składniki mieszamy w plastikowej misce drewnianą łyżką (zakwas nie lubi metalu) nakrywamy folią i wstawiamy pod koc na 2-3 godziny . Odkładamy z całości 1 szklankę (zakwas na kolejny chleb) i wkładamy do lodówki . Resztę przekładamy do foremek (z tej ilości wychodzą trzy blaszki podłużne ) wysmarowanych skórką słoniny i nakrywamy jeszcze na 1 godz ściereczką i po godz do pieca . Jest pyszny i utrzymuje świeżość przez półtora do dwóch tygodni . jak któraś chce moge podesłać zakwas , albo mozna na pierwszy chleb poprosić w piekarni może sprzedadzą trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atika, dzięki ;) Zdążyłam już jednak zarobić trufle, właśnie się chłodzą :) Następnym razem zrobię Twój deserek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj ...a ja juz z pucharkiem czekałam że odrobinę dostanę ;) Ale trufle tez pycha ...życzę smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atika, to zapraszam na trufelka i kakao z ksylitolem ;). A na jutro piekę ciacho gruszkowe na śniadanko - do kawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×