Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Curry

Montignac - przyjemne odchudzanie

Polecane posty

Gość zupy w torebkach
gdzie sie [podziewacie wszyscy??? wracac :) po sb bylma tu ale potem przestalam mm może ktos zacznie znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zaczynam od dziś dietę MM, mam nadzieję że forum da mi wsparcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zpankieta
Hej:) Bardzo proszę o wypełnienie ankiety - "skuteczność wybranych diet odchudzających w stosunku do spadku masy ciała", która jest mi niezbędna do napisania pracy magisterskiej. Skierowana jest ona do osób które kiedykolwiek stosowały dietę odchudzającą. Proszę o szczere odpowiedzi. Ankieta jest całkowicie anonimowa. To zajmie Ci tylko chwilkę a mnie może pomóc oto link do ankiety : http://moje-ankiety.pl/respond-29215.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to o czym myślę........
to jest dieta oparta o indeks glikemiczny czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natchniona
Czy tu jeszcze ktoś zagląda? Chciałabym się przyłączyć :) Zaczynam od jutra i fajnie byłoby mieć kompanów... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam chiałabym sie przyłączyć od czego zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroowka77
Cześć :) Można dodać do ulubionych, będzie łatwiej znaleźć :). Nie robię niestety już Montignaca, ale udało mi się na nim schuść 15 kg, pewnie też pomogła siłownia 2 x w tygodniu. Fajna dietka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena45
mróweczko, czy przy siłowni nie czulas sie troszke oslabiona, bo doszlam do takiego zdania ze przy wysilku fizycznym trzeba troche inaczej te dietke przerabiac Zaczelam czytac od poczatku bo sobie kopiuje ciekawsze rzeczy Masz racje dodam do ulubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroowka77
Nie, jakoś specjalnie nie czułam osłabienia, tyle, że ja tak się 100% do zasad nie stosowałam, na początku to całkiem knociłam, a mimo to jakoś to szło. Może i sporo było do zrzucenia to i łatwiej było. Potem już było trudniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dany suplement, przyznam, że dzięki niemu również już w pierwszym miesiącu stosowania udało mi się zrzucić 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś sie zdecydował to chętnie się przyłączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×