Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Curry

Montignac - przyjemne odchudzanie

Polecane posty

Nutellko, pełna (prawie po brzeg) szklanka mąki orkiszowej 1850, którą mam, waży 150 g. 100 g wypada u mnie między 1/2 a 2/3 szklanki. mirama, mąka z pełnego przemiału to to samo co pełnoziarnista, ale producenci traktują dość dowolnie te określenia ;) nie zawsze to, co określają jako razowe czy pełnoziarniste takie faktycznie jest. Tak jak w przypadku tej nieszczęsnej Lubelli na przykład - ani pełnoziarniste makarony Lubelli ani mąka pełnoziarnista Lubelli nie jest faktycznie pełnoziarnista i nie nadaje się na MM. Sprawdziły to dziewczyny z forum Zuzla - pisały do producenta chyba. Najlepiej kupować mąkę, na której podany jest jej typ - na MM dozwolone są 1850 i wyższe. Ja kupuję tu: http://www.bogutynmlyn.pl Biorę od razu większy wór i mam spokój na parę miesięcy. Tu też kupuję inne MMowe produkty, jak płatki, oliwę, ksylitol, kawa zbożowa itp. Z mąk MMowych polecam orkiszową 1850 na początek - łatwo się z niej wszystko robi i jest delikatna w smaku. A orkisz podobno jest bardzo zdrowy. Pomidory w puszcze możemy, koncentrat i przecier możemy. Patrzeć, czy nie ma cukru - oczywiście. Ale na początku trzeba czytać skład wszystkiego. Sama się zdziwisz, do ilu niby bezpiecznych produktów dodają cukier, syrop, skrobię kukurydzianą itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Curry - czyli na jeden naleśnik przypada 50g :) Jak zjadłam 2 szt. to było w sam raz ;) Maras - czy moje oczy dobrze widzą, że Ciebie tu nie było ? Ooooojjjjj, podpadłeś na całej linii. Jak Ty się nam wytłumaczysz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutella, 150 g na szklankę, z tego zrobiłaś 5 naleśników, to w jednym naleśniku jest ile mąki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha Curry - 30g oczywiście :) WIdzisz, wszystko przez Marasa, bo go nie ma :P W każdym razie, nic za dużo nie zjadłam ;) Mróweczka - słyszysz? Możemy 2 naleśniki naraz zjeść ;) A nawet 3 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutelka, ufff, to całkiem nieźle z tymi naleśnikami, a ja już panikuję... A co do siłowni - zbieram się w sobie, ale ostatnio latam do taty do szpitala, potem wieczorem znów muszę chatę ogarnąć, bo w ciągu dnia nie zawsze się da. Malucha chodzi przy meblach i oczy muszę mieć też w d... Jeszcze jakieś zakupy i dnia braknie. W tym tyg. miałam już chodzić, ale babskie dni zaś :P. Wszystko wskazuje na to, że w poniedziałek tatę wypiszą i jakoś uda mi się zorganizować, by wieczorkiem na siłkę pomykać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mam ochotę na coś extra :) Muszę upichcić coś przez weekend, serniczek mi się marzy... ;) Mięsko już mam w słoiczkach, zobaczymy co z tego wyjdzie...;) Moje dzisiejsze menu jest takie: 6.00 płatki z mlekiem i cynamonem, odrobina dżemu, papryka 11.00 łosoś, papryka, ogórek, oliwa 16.00 spagetti z baiłym serem i przecierem pom., ogórek, jogurt 20.00 pół makreli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja juz po sniadanku 2 kromeczki chlebka cieniutkie z 2 plastrami sera białego i dosłownie odrobinka dżemiku , pomidor 1/2 papryki i sałata na obiadek mam pulpety w warzywach i surowe warzywka na kolacje jeszcze nie wiem, moze jakas sałatka z tuńczykiem ale zauwazylam wczoraj, ze jak zjadlam obiad to juz mogłam nie jesc kolacji, no ale zjadłam tak troche dla zasady warzywek Mam wiadomosc , wczoraj widziałam w Biedronce makaron z mąki z pełnego ziarna durum cos wiecie na ten temat, czy on jest dobry na mm, bo nawet nie taki drogi, kupiłam jednak orkiszowy ( prawie 7 zł), bo postanowiłam sie poradzic Was pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimsik, każdy makaron z durum jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Curry- a Twoje menu na dziś? ;) Maras - czym tam zgrzeszyłeś, że się boisz pokazać ;) Tłusty czwartek jest dopiero za tydzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wczesnym śniadaniu ;) jadę zaraz na zakupy i jeszcze nie wiem, co zdobędę na kolację. Pewnie zjem obiad w Ikea. Więc pewnie będzie tak: 11:00 grzanki z razowca z piersią kurczaka, ogórki kiszone, kawa zbożowa z chudym mlekiem 14-15 łosoś + warzywa + może zupa 19:00 ryba wędzona, papryka, może kieliszek wina Z jakiego przepisu będziesz robiła sernik, Nutellko? Może też bym coś słodkiego zrobiła w weekend....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Curry- zrobię sernik na zimno z owocami, w domu mam wydrukowany przepis :) Tu gdzieś wcześniej też był...;) A co chcesz fajnego kupić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę po biblioteczki do pokoju na górze. Przy okazji obejrzę toaletkę: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70162862/ Szukam od dłuższego czasu jakiejś fajnej i znaleźć nie mogę. Pewnie jak zwykle skończę kupując ikeoską ;) Mam kawałek ściany z cegieł i przy tej ścianie właśnie będzie stała toaletka. Tylko cegły są w chłodnym odcieniu, plus meble w pokoju mam w jasnym, ale też zimnym kolorze i nie mogę znaleźć toaletki, która by do tego pasowała. Większość jest albo z drewna w ciepłym odcieniu, albo biała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Curry- bardzo ładna, podoba mi się ;) Jeżeli masz taki styl, to się nie zastanawiaj :) Tym bardziej, że potem możesz też inne meble dokupić do kompletu jak Ci się zachce czegoś nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki ja mam styl właściwie, hmmm....haha powiedzmy, że w sypialni mam coś w kierunku stylu skandynawskiego czy japońskiego. No zobaczymy, jak to będzie wyglądało. Zawsze można zwrócić ;) Lecę. Miłej pracy, Nutellko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja niestety jeszcze nie zaczełam mm ale ruszam od poniedziałku pełną gębą :) miałam troche teraz rzeczy nie planowanych do załatwienia wiec nie było czasu pomyslec co kupic a z tego co mam w lodówce trudno jest byc na mm od poniedziałku jestem z wami i oczywiscie cały czas sledze wasze posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo wszystkim:))) Nutelci- Majka przyszłą zobaczyć czy jest Czekoladka:)))) Miłam dzisj od rana gosci:D właśnie co pojechali:))) tak czytałam Twoje menu...jak smakuje spaghetti z białym serem i przecierem???? ja miałam dzisj na obiad łososia z kapustą kiszona a na kolację różności a raczyłam się sałatką z gyrosa:P mniam:))) Kto jadł te frytki z selera??? dobre??? dalej jestem podziębiona i mam chrype jak odbieram tel. to z drugiej strony słyszę...przepraszam to pomyłka:))) ha h ah a a tu kuku żadna pomyłka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutelci- w szoku jestem juz zrobiłaś to miesko w słoiczkach???? :D super a powiedz zrobilaś na chudo czyli do chleba mieso z piersi czy jako tłuszcze ??? Kurna miąłam dzisij gosci ale jutro moze znajdę mielone z piersi i te zrobie sobie taką mieloneczkę na chlebek:))) Nie śpijcie!!!! wstawać chudzielce:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nareszcie jesteście, moje Kochane :) Madzik - co to były za wagary? ;) Majka - spagetti, przecier i biały ser- bardzo dobrze smakuje, ja dodaję jescze zioła: majeranek, bazylię, oregano :) Mięsko ze słoików tylko do tłuszczy, bo to wieprzowina. Na razie nie otwierałam słoika, nie wiem jakie to jest, ale wygląda całkiem smacznie ;) Moje menu: 9.00 naleśniki, dżem, jogurt, pomidory 13.00 filet z kurczaka, sałata lodowa, ogórek, cebula, oliwa 18.00 makrela, ogórek kiszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje chłopaki pojechały na narty, ja...na widok sniegu mam depresje , a na mrozie cierpnę , zima to nie jest dla mnie czas najlepszy. Ale za to mam duzo wolnego i poczytałam od poczatku forum. Wiele mi sie rozjaśniło, ale i tak pytania pewnie bedą. Przyjęłam zasadę,że rano tj ok.7.00 zjadam jabłko, albo jakiś inny owoc np.pomarańczę potem po 1/2h piję kawkę z mlekiem 0% potem ok.8.30 jem sniadanie 2 cieniutkie kromki chleba,jedna z twarogiem druga z dżemem i dużo warzyw (papryka,pomidor, sałata lodowa) ok.13 jem obiad wczoraj to były 3 kawałki tilapii na oliwie ( nie wiem co to za ryba, ale była tylko taka) do tego prawie pól talerza kiszonej kapusty z 1/2 marchewki startej cebula i łyzka śmietany !8% no i na kolacje 1 marchewka, nie dałam rady nic wiecej dzis ranek jak zwykle i sniadanie to samo obiad - cycki z kurczaka sie nie rozmroziły a juz byłam nieco głodna więc sałata lodowa, papryka, pomidor seler naciowy i 1/2 łyzki smietany(wiem, za dużo nie mozna)i 3 jajka sadzone na 4 chudych plastrach szynki na kolacje planuję makaron orkiszowy z sosem pomidorowym i warzywa piję herbatki zgodnie z zasadami i czasem jakaś słabą kawkę co do fitnessu znalazłam takie kameralne miejsce gdzie maja coś co sie nazywa vacu fit?co Wy na to? pytanie:co to jest ciecierzyca i z czym to sie je? buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirama aż Ci zazdroszczę tego vacu fit:) u mnie za mała mieścina na takie sprzęty :O parę razy w tym cudownym wynalazku i szczupleje się w oczach:) masz chyba do wyboru w tej kapsule pod ciśnieniem :bieżnię i rowerek:) czytałam i oglądałam o tym,super efekty mają laski. To jest to samo co Vacu line....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maras62
Witam i nieśmiało pukam .Jest tu kto? ha ha..Pozdrowionka.Dawno ,mnie nie było i kilka nowych osób przybyło.Więc witam i o zdrówka pytam ha ha. Co u mnie? Oj różnie.Były kiepskie chwile ,bo coś przeziębionka dopadło i jakiś entuzjazm do MM osłabł. I wagowo tez było różnie .Już myślałem ,że idę z wagą w dół ,a po dwóch dniach 1 kg up.No i trochę nerw ,dlaczego ? waga w górę .Ale myślę,że potrawy mączne ,nawet z mąki pp ,sprawiają ,że waga albo nie spada ,albo w górę.Przynajmniej w moim przypadku.Lecz dziś na wagę i 93.5 kg i super humor ,oprócz bolącego gardła. Co do przepisów ,to jakoś nie robiłem nic.No może oprócz pasztetu z selera.Może to trochę nie MM ,bo jest bułka w warzywach ,a zjadłem wczoraj kawałek pasztetu z jajkiem.Ale warto było ,bo super smakowało w dodatku z papryką ze słoiczka .Pycha. Jabłecznik też był smaczny ,ale więcej nie robię.Bo po prostu wtedy opycham się i waga w górę.Ha ha. Nutelka ,jutro już Walentynki ,więc podjemy trochę sushi.Nie jestem zwolennikiem ,ale cóż się nie robi dla ukochanej żony .No ,a w czwartek ,to już będzie całkiem swawola pączkowa ha ha.Pozdrowionka A jeszcze ,jeżeli chodzi o jogurty ,to pisała Curry ,że lepiej samemu zrobić .I ja tak zrobiłem.Z Lidla jogurt Tola ,ale chyba ma 2% tłuszczu,dodałem pokrojone śliwki i morele po szt 4-5 ,do tego po pół łyżeczki ,lub mniej pestek z dyni i słonecznika.I miałem jagody w słoiczku ,łyżeczka i powiem Wam full wypas.Wszelkie jogurty sklepowe padajś ha ha ..Polecam Tylko pytanie ,czy te pesteczki w niedużej ilości mogą być w jogurcie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Maras - wierzę Ci, że to było dobre ha ha za to wiele wspólnego z naszą dietą to nie miało ;) Ale co tam, ważne że na Ciebie działa ;) Trzeba jakoś przebrnąć przez ten tydzień pokus ha ha :P Potem już z górki, bo będzie post :) Moje menu na dziś: 6.00 naleśnik, dżem, jogurt, ogórek 11.00 galaretka z kurczaka, papryka 16.00 spagetti, tuńczyk, ogórek kiszony 20.00 nie wiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maras62
http://www.polska-gotuje.pl/ Myślę,że po wyeliminowaniu niektórych przepisów i składników Śmiało można stosować MM. Mi podobają się przepisy z kurczaczka.Więc dziś kurczak po wietnamsku z ryżem basmanti.Mniam ,mniam ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maras62
Witaj Nutelka.Pesteczki ,to przecież zdrowy tłuszcz i jak pisała Curry w niewielkich ilościach można dodać do węgli.Tak myślę.Natomiast pasztet hm ,w końcu warzywa.No ,ale tu ortodoksja ,więc co ja tu mieszam ha ha.A jakiś Nutelka zakon na okres postu? Ja z żoną zazwyczaj nie jemy żadnych słodyczy . Więc dlatego w tłusty czwartek 10 pączków ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×