Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano1988

laska w pracy

Polecane posty

Podoba mi się dziewczyna z pracy, co tam podoba, kręci mnie. Zwłaszcza działają na mnie jej nogi. Lubi chodzić w obcisłych dżinsach i szpilkach, wtedy wyglądają cudownie. Ale jak założy mini to jest boska. Parę razy się zdarzyło, że przysiadła sobie na moim biurku, myślałem, że zwariuję. Problem jest tylko w tym, że ona ma 32 lata i jest szefową innego działu, a ja 23 lata i zwykłym pracownikiem. Myślicie, że to normalne, że kręci mnie osoba tyle starsza ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
jak u Ciebie przysiada to juz git , nie unika Cie a jej mowa ciala mowi o tym ze relacja jest bezposrednia wykraczajaca po za sluzbowe. li tylko. Lalka jakby do Ciebie przychodzila tylko by Ci zlecic cus to na bacznosc raczeta niewinnie splatane i grzecznie acz oficjalnie by mowila. DZIALAJ ,kup flaszkie i ogorki i zaproponuj ze razem kameralnie to spozyjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie dziewczyny (starsze) są najlepsze... myślę, że siadając na twym biurku wiedziała czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
eee widac CKM czyli ciezko kumaty material jestes nic z tego nie bedzie , czy zleca czy chooj wie co innego robi ale przylazi i siada na biurku czyli moze byc tak ze jednak jeszcze moze Cie nie pragnie ale tez nie odrzuca ew. Twych zanęcań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno wie, że mnie kręci. Jak ona pierwszy raz tak przysiadła, to byłem prawie w szoku normalnie. Boże, taka laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati 20 krakow
jestem kobieta i mysle ze jakbys sie jej nie podobal to by nie przysiadywała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
i gadaj z Nią ciekawie o tym co ją interesi. i nie stekaj ze piekna bo bedziesz tym 3247 leszczem i ja znudzisz. bedziesz inny niz wiekszosc sama Ci na kutonga wlezie predzej czy pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta w tym wieku, nawet mężatka, przysiadając na biurku jak to ująłeś WIE CZEGO CHCE. A czy Ty wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati 20 krakow
a po co mialaby to robic? jakbys byl dla niej eznadziejny to by Cie omijala szerokim łukiem:) tymbardziej ze mowiles ze jest z innego dzialu wiec tym bardziej by nie przychodziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dziewczynę, a inna Cię kręci... to początek końca. Lepiej poznaj za młodu kobiecego miodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
albo w szalenstwie jest metoda a co? kto nie ryzykuje ten nie rucha to jej marszczac groznie brwi [ nie freda] rzeknij : moja droga kolezanko ja mam dziewczyne i ja bardzo kocham , zaloze sie ze ja trafi zazdrosc, wscieklosc, urazona ambicja pomieszana z podziwem dla Ciebie za decyzje i zdecydowanie. i wtedy to ona sie bedzie pokladac na tym Twoim biurku y Ci udowodnic ze taqmta kochasz a za ta szlochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...)Podoba mi się dziewczyna z pracy, co tam podoba, kręci mnie. Zwłaszcza działają na mnie jej nogi. Lubi chodzić w obcisłych dżinsach i szpilkach, wtedy wyglądają cudownie. Ale jak założy mini to jest boska. Parę razy się zdarzyło, że przysiadła sobie na moim biurku, myślałem, że zwariuję.(...) to nie brzmi jak "podoba mi się":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona chyba widziała, że jak raz tak siedziała za bardzo się podniecam i mi rozsypała jakieś papiery. Chyba specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, o każdej lasce, która nam się podoba tak się nie myśli. Chcesz tylko sex... nie więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×