Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano1988

laska w pracy

Polecane posty

Gość tego lata
jesteście na Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
zrobienia najwiekszej kupy świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian..... Ja po prostu jestem zszokowany, że Ty nie chcesz tej 32 latki. Wnioskuję, że istnieje jakiś lęk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego lata
moze byloby fajnie, sex itp ale jak potem czułbyś sie w pracy jakby miziała się do innego? wogóle romanse w pracy to marny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety "starsze" lubią młodszych i to jest normalne! Twoja sytuacja jest marzeniem wielu młodych mężczyzn, nie wiesz o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego lata
jeśli już to kobiety i starsze i młodsze lubią łechtać swoje ego widząc jak reagują na nie faceci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
nie badz letni ni zimny ni goracy , lalka podstarzala juz z lekka leci na Cie bos mlody i twardy i o to jej ew lotto. to dzignij zarycz zwyciesko i chuja wbij i kochaj se te swoje kuropatwe ulzy ci nie bedziesz sie uzalal jak leszcz na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miał Twoje lata nie zastanawiałbym się ani chwili, dam Ci radę; by być normalnym w swoim małżeństwie facet musi się wyszaleć, musi wiedzieć z jaką kobietą chce być w przyszłości (to dotyczy również Pań). Bierz ją, tylko nie wpadnij, bo to będzie porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego lata
zależy jak rozwaliła te papiery...tak specjalnie zebyś musiał sprzątać? Może chciała Twoje zakłopotanie zobaczyć. Nie sądzę żeby jako kierowniczka zachowywała się tak mało profesjonalnie w pracy i wdawała się w romans. Ploty i te sprawy potrafią zniszczyć życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego lata
A poza tym ona nie ma faceta, męża, narzeczonego? I jak odnosi się do innych facetów w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona ma męża. Te papiery niby przypadkiem tak jej się zsunęły, ale ja wiem, że zrobiła to z premedytacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego lata
spoko,spoko ja siadałam na biurku szefa :P Wiedziałam że on się wtedy peszy, co nie znaczy że liczyłam na coś wiecej. Dziwna sprawa z tymi papierami. MOże chciała, zebyś na jej nogi popatrzył zbierając je z podłogi. Na mój gust jak ma męża to tym bardziej w pracy by nie ryzykowała skoku w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvjjghuuujjj
to co napisała ptasiek to makabra jakaś :/ nie chciałabym być tak przedmiotowo traktowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze jestes bardzo fajnym chlopakiem, widac po tym jak to napisales...przezabawnie :D Podejdz do niej, zagadaj! na pewno potrafisz...a czy normaalne? co ta, wazne ze ci sie podoba, nie/ nie wazne ile ma lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego lata
yyyy tak średnio to raz dziennie :P Nie do końca specjalnie, bo zazywczaj coś na kompie omawialiśmy, a mnie było wygodniej przyklapnąć. Cholera, kiedyś klawiatury nie mógł odsunąć przez moje nogi :D Ale to był spoko facet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego lata
oczwiście że siedział, niby gdzie miał być...a czy specjalnie to różnie ;) On też mi robił różne rzeczy z premedytacją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego lata
Tak, flirtowaliśmy. Ale nigdy wprost i do niczego więcej nie doszło. Moze u Ciebie jest podobnie, nie ma pewności, że jej o seks chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×