Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Quis leget haec?

torebki z filcu

Polecane posty

Mi się podobają takie torebki, ale sama nie chciałabym ich mieć. Nie pasują do mojego stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malvinka_32
Bardzo świetna sprawa. Nie wiele osób zdaje sobie sprawę, że filc naprawdę jest dobry w utrzymaniu, a w dodatku bardzo na topie. Wszystkie moje najbliższe koleżanki już sobie pokupowały i (o dziwo) żadna nawet nie pisnęła, że coś jej nie pasuje. Ja swoją idealna znalazłam www.youpibag.pl . Brałam bez drukowanego motywu (nie lubię udziwnień i chciałam, aby do wszystkiego mi pasowała), ale jak tobie nie przeszkadza, to możesz nawet zaprojektować własną torebkę, bo istnieje taka możliwość : ) bardzo polecam, bo mam ją już od dłuższego czasu, a ona przez cały ten czas jest w świetnym stanie i zdążyłam się już do niej przywiązać. Swoją drogą, firma oferuje wiele innych naprawdę dobrej jakości produktów, takich jak m.in etui na telefon, laptop a nawet oryginalny zegar ścienny! Warto zajrzeć i przekonać się samemu : ) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam właśnie z www.youpibag.pl zaskoczyli mnie bardzo bo świetna jakość, bardzo wygodna w użytkowaniu i funkcjonalna pod każdym względem, śmiało mogę polecić:) Kolejnym plusem kupowania u nich jest to, że mają naprawdę dużo wzorów więc każdy powinien znaleźć tam coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo podobają się torebki z filcu. Nawet zaczęłam sama szyć różne modele dla znajomych. Niestety wadą filcu jest to, że szybko się przeciera i mechaci. Szukałam różnych sposobów, żeby jakoś sobie z tym poradzić. Znalazłam taki artykuł http://supermamy.limango.pl/dbac-filcowa-torebke/ , ale jeszcze nie próbowałam tych metod. A wy jak sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena9923
Jeśli któraś z Was chciałaby spróbować sama stworzyć taką torebkę to nie ma w tym nic trudnego. Kupujecie filc, np. na stronie https://sklep.ivex.pl/kategorie/filcowanie-haft.html Sprawdzacie tutoriale w sieci i do roboty. Może wyjdzie coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filc ostatnimi czasy wraca do łask, co chociażby na to dowodem są filcowe torebki Ogólnie, to nie mam jakiegoś szczególnego zdania - jednym się to podoba innym nie - jak zresztą wszystko, kwestja gustu po prostu. Osobiście często zauwarzyłam, że shoppery takie ... jakby to nazwać, w innym stylu, w nowym stylu lubią być robione właśnie z filcu W takim sklepie na przykład znalazłam dużo torebek filcowych, w tym dużo shopperów. https://malykuferek.pl/ No nic - pozdrawiam i życze miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×