Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Energy@

Od jutra aerobik. Biorę się za siebie.

Polecane posty

Gość evil_monkey
Powodzenia dziewczyny ;) Dodam tyle, że w fitnessie trzeba się zakochać bo inaczej Ci się zwyczajnie znudzi. Chodzę 5 razy w tygodniu, 3xwzmacnianie, 2x spalanie. I tak od kilku dobrych lat :) Zaczęłam od momentu kiedy zwyczajnie utyłam i wyglądałam jak świnka;) Potem zrzuciłam ok. 10 kg, i potem kolejne 7. Teraz niecałe 55, ale ciało jest wyrzeźbione, brzuch płaski, zero cellulitu. Delikatne mięśnie na bezkształtnych dawniej łydkach, i wyrzeźbione ręce. Dlatego gorąco trzymam za Was kciuki, nie poddawajcie się za kilka miesięcy czy tygodni:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 kg w dół
U mnie ten problem, że nie mam na miejscu żadnego klubu, musiałabym dojeżdżać lub bezpośrednio po pracy, a oczywiście nie chce mi się. Musze sobie sama jakieś ćwiczonka organizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fit and Happy
@ Evil_Monkey wow, to co opisalas to dokladnie moj ideal! wyrzezbione rece, nogi i plaski brzuch! Czy mozesz mi cos doradzic plis? Chodzi o to jak mam cwiczyc zeby nie przegrzac miesni? jakie przerwy robic? 1 dzien czy cos? Chce cwiczyc body pump 2x, i body combat 2x do tego basen. dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 kg w dół
Wczoraj 15 min na steperze i skakanka w wolnych chwilach. Dziś mam gorszy dzień rano zjadłam śniadanie a już jestem głodna, choć dopiero o 11 moge coś zjeść. Dodatkowo ze względu na moją siedzącą pracę postanowiłam, że za każdym razem jak pójdę do łazienki to zrobię min. 20 przysiadów:) Więcej raczej nie bo bym zdyszana z tego wc wychodziła i co by sobie inni o mnie pomysleli;) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu od jutra? Może od dziś? Chociaż w małym stopniu ;)? Słynne hasło 'od jutra' mnie prześladuje niestety dosyć często:( Jakoś wszystko łatwiej przełożyć na tzw. jutro, które zazwyczaj oznacza nigdy. Ja na dziś zaplanowałam rolki na popołudnie. I nie ma żadnego 'od jutra';p!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Energy@
Widzę, że wszystkie trzymamy się mniej więcej planu, Ja dziś do pracy piechotą z pracy kawałek również, a już wkrótce aerobic. Ciężko będzie bo dzisiaj po pracy zmęczona na maksa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 kg w dół
Wczoraj 20 km rowerkiem lekko ponad godzinę więc tempo w miarę szybkie miałam. No i z 80 przysiadów międzyczasie;) Wczoraj się zważyłam. Waga pokazała 61,2 a było już ponad 62:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 kg w dół
O kurcze coraz trudniej mi robić te przysiady. Dziś już byłam 2 razy w wc i 40 przysiadów za mną, ale już mnie nogi zaczynają boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fit and Happy
6 kk w dol wow ja Cie podziwiam, super pomysl. Ja bylam wczoraj na Body Pump, wycisk w bialy dzien;P Pozdrawiam @ Energy, co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 kg w dół
A ja Ci zazdroszczę tych zajęć... Niestety wczoraj do późna pracowałam, po powrocie byłam padnięta i tylko zbierałam siły, żeby dziś znów być w pracy. Niestety na koniec dnia już nie robiłam tych przysiadów z braku czasu. Ale dziś nadrobię;) Właśnie, gdzie pozostałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Energy@
Hej, ja nadal trwam w postanowieniu. Na dzisiaj mam zaplanowany aerobik, już trochę lepiej mi to idzie pod względem kondycji. Niestety u mnie spadek wagi bez rewelacji. Przez tydzień zrzuciłam niecały kilogram. W tym tygodniu spróbuję mniej jeść albo nie tylko chodzić do pracy piechotą, ale i wracać. Widzę Wam świetnie idzie. Aby tak dalej:-) Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilogram w tydzień to niezły rezultat-może nie widzisz teraz spektakularnych wyników ale za to dłużej się później utrzymają. Jak po weekendzie dziewczyny? Ja wczoraj przejechałam maraton na rowerze stacjonarnym - podobno w czasie 2 godzin przejechaliśmy około 100km! Dzisiaj ide na zumbę:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 kg w dół
U mnie weekend niestety tak szybko minął, ze nawet nie miałam kiedy przysiadów robić. Jestem ostatnio bardzo zapracowana i widzę, ze nadchodzący tydzień nie zapowiada się lepiej. Ale to nic. Byle do czwartku. WW piątek wyjeżdżam na urlop i mam nadzieję,że porządnie wypocznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Najgorzej jest zacząć ćwiczyć, szczególnie jeśli od dawna się tego nie robiło. Oprócz ćwiczeń szczupłą sylwetkę można mieć dzięki dobrze dopasowanej diecie. Osobiści polecam dietę zbożowo-warzywną. Jest to dieta tak zwanego „płaskiego brzucha. Jest można powiedzieć odmianą diety śródziemnomorskiej. Dzięki zastosowaniu dietetycznego jadłospisu można stracić nawet 4 kilogramy miesięcznie. Jakie są zasady tejże diety? Po pierwsze wprowadzamy zdrowe nawyki żywieniowe oraz ograniczamy się do 1600 kalorii dziennie. Potrawy można dusić, piec, w żadnym wypadku smażyć! Należy pamiętać o wypijaniu 2 l wody mineralnej. Na jakich dokładnie produktach opiera się ta dieta przeczytać można na stronie http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2011/08/06/diety-idealne-na-lato/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aero
Dziewczyny, mam takią sprawę. Chcę ćwiczyć w domu aerobik, stary dobry aerobik, ponieważ ta forma ruchu najbardziej mi odpowiada. Szukam jakiejś fajnej muzy. Chodzi mi o piosenki , przy których można się zmęczyć. Może mi coś podpowiecie. Coś w stylu Lady Gaga-Bad Romance itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Energy@
Cześć dziewczyny. Kilogram, który udało mi się schudnąć od poniedziałku do piątku, szybko wrócił po sobocie i niedzieli. nie trzymałam się diety, a wręcz przeciwnie, imprezka w sobote ze znajomymi a w niedzielę obiad- ziemniaki, mielony. Tak więc od początku w tym tygodniu a okaże się z jakim rezultatem. Na razie spadek 0,5 kg. Nie potrafię się utrzymać na diecie cały tydzień. Na weekend zawsze sie na cos skusze. w tym tygodniu spróbuje wprowadzić zdrowsze zamienniki a równie smaczne. A co u was? Jak ćwiczenia i dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 kg w dół
U mnie wczoraj kicha. Diety brak i ćwiczeń też. Znajomi wpadli z wizytą kawka ciasteczka...:( Najpierw musiałabym poćwiczyć silną wolę a potem działać dalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enery@
U mnie z tą silna wola tez różnie, ale na drugie chyba lepiej sie skusić od czasu do czasu niż obżerać się codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enery@
Do tej pory często jadłam póznym wieczorem, a przez ostatnie 2 tyg. zdarzyło mi sie to raz, to juz jest jakis postep. Pewnie u Ciebie też jest takich plusów wiecej niż wpadek więc nie ma co sobie wypominać. z czasem moze będzie łatwiej powstrzymać się od ciasteczek czy innych pokus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola bb
Pewnie, że z czasem będzie łatwiej odmówić sobie słodkich przekąsek. Ale to wymaga czasu. Trzeba być cierpliwym. W pozywaniu się zbędnych kilogramów pomaga trening aerobowy na rowerze stacjonarnym. Wiem co mówię, bo już od kilku miesięcy niemal codziennie ćwiczę, i już zauważyłam pierwsze efekty. Moja waga spadła o jakieś sześć kilogramów. Zawsze przed treningiem rowerowym przeprowadzałam rozgrzewkę. Pozwala ona mi na uniknięcie kontuzji oraz rozciągnięcie mięśni. Rozgrzewka zwykle trwała kilka minut, i to wystarczyło, by przygotować organizm do dalszego wysiłku. No a potem pedałowanie... Polecam wam taki trening. A na temat ćwiczeń aerobowych na rowerze stacjonarnym znajdziecie informacje na http://hgh.edu.pl/2011/06/24/cwicz-aerobowo-na-rowerze-stacjonarnym/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fit and Happy
Heyy Kobitki!!! Co u Was slychac?:):) U mnie ok. Wczoraj bylam na Body Pump jutro Body Combat. Z dieta....bywa tak, praktycznie nie jem slodyczy, jem je od wielkiego swieta, poprostu sie odzwyczailam na dobre, takze tu nie ma problemu. Staram sie zdrowo odrzywiac, nie licze kalorii, nie obrzeram sie, jem tylko wtedy kiedy poczuje mocny glod. Po 1.5 cwiczen czuje sie duzo lepiej i bardziej fit...:):) Wiem ze jakbym zastosowala diete to chudlabym szybciej ALE chyba bym zemdlala na silowni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Energy@
Cześć. u mnie na tygodniu super ale w weekend jak zwykle porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina023
Ja zapisałam się na Aqua Aerobic na Basenie Mosir Gdańsk Chełm do Pani Yvetty z Argonaut :) Ocena na 6.0 z dużym "+" Ćwiczę aqua aerobic od czterech miesięcy... Właśnie czegoś takiego szukałam, może aqua aerobic w końcu rozwiąże mój problem z nadwaga,pomyślałam - Po urodzeniu drugiego dziecka znacznie przybrałam na wadze, ale nie to było najgorsze. Moje ciało bardzo się zmieniło; miałam brzydkie rozstępy, cellulit. Chciałam mieć znowu gładką, jędrną skórę bez konieczności poddawania się kosztownym zabiegom. Zwykły fitness wydawał mi się nudny, co innego aerobic w wodzie! Na pierwsze zajęcia szłam jednak pełna wątpliwości, ale wszystkie rozwiały się tuż po wejściu do wody. Po 4o minutach ćwiczeń czułam się fantastycznie! Aqua aerobic to same zalety- przyjemna woda, fajni ludzie, a jeśli chodzi o ćwiczenia to instruktorka dba, by zawsze działo się coś nowego. Ale przede wszystkim jestem zadowolona z efektów, jakie dał wodny trening- cellulit wyparował, a moje ciało nabrało jędrności! Jestem zauroczona i zachwycona Aqua... http://www.argonaut.gda.pl/aquaaerobic/aquaa erobic.php Zajęcia u Pani Ywetty są MEGA SUPER , no porostu ZJAWISKOWE u zajwiskowej Pani Ywetty. PS. Fakt , trudno się dostać na zajęcia do Pani Yvetty Dobroczek , ale warto, a jak już się dostałam to pilnuję swoich miejsc , chodzę trzy razy w tygodniu z koleżanką , razem jeździmy samochodem raz ja swoim , raz ona swoim. A tak na marginesie podziwiamy figurę Pani Ywetty , a jak dowiedziałam się ,że ma syna 18 letniego to z koleżanką usiadłyśmy i oniemiałyśmy . No , Aquaerobic to jest to my też schudniemy . Polecam Panią Ywettę. Na zajęciach super ćwiczenia , przy bardzo dobrze dobranej MUZIE. Warto obejrzeć FILM z ZAJĘĆ AQUA AEROBICU prowadzonego przez Panią Yvettkę , który można znaleść na stronie http://www.argonaut.gda.pl/index.php#start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani84
Witam! dziewczyny nie mam możliwości jeździć na aerobik (mam półroczną córeczkę) a chciałabym ćwiczyć w domu. Możecie polecić mi jakieś linki z przykładowym aerobikiem? Mam do zgubienia tak z 10 kg na dobry początek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna 043
Polecam basen u Argonautów Gdańsk moje opinie o pływaniu :) Ćwiczenia na aqua aerobicu u Pani Yvetty z ARGONAUT okazały się być bardzo pomocne w leczeniu bólów kręgosłupa jakie mi dolegały. Najlepszym jednak sposobem na ukojenie mojego bólu, okazało się - pływanie. Już po kilku dniach chodzenia na basen poczułem wielką ulgę. Pływanie żabką, pomogło mi, dostałem jednak informacje od Pana Tomka, że w większości przypadków nie jest ono jednak wskazane, ze względu na dużą lordotyzację kręgosłupa. Lepsze są kraul i stylem grzbietowym/na plecach. Należny w tym miejscu zaznaczyć, iż samo przebywanie w wodzie ma dobroczynny wpływ na nasz kręgosłup, a jednocześnie sprawia, że czujemy się wypoczęci i zrelaksowani. Polecam także, korzystanie z tzw. biczy wodnych na Pływalni Politechniki Gdańskiej. Regularne chodzenie na basen jest bardzo ważne przy leczeniu bólów kręgosłupa, ponieważ efekty odczuwalne są niemalże już po kilku wizytach (praca z fizjoterapeutą zaczyna przynosić pożądane efekty dopiero po jakimś czasie :/)Dziś, kiedy czuję się już znacznie lepiej wciąż profilaktycznie chodzę na basen do ARGONAUTÓW. http://www.argonaut.gda.pl/Plywalnia_Kryta_B asen_Plywacki_KRYTY_Plywalnia_w_Gdansku.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, Dziewczyny, co u Was? Ja dziś znowu wieczorem na zumbę a wcześniej jeszcze wypróbuję zestaw ćwiczeń z płyty Shape. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Energy@
Cześć, co słychać? U mnie pozytywnie. Mało ćwiczę w domu, ale codziennie chodzę do pracy ok. godz i mniej jem i spadło mi 3 kg. Zadowolona jestem bardzo i mam nadzieje na większe efekty jeszcze. Dzisiaj tylko przerwa od diety więc pewnie coś mi jutro przybędzie, ale jak dobrze pojdzie jak w ubiegłym tygodniu to szybko spadnie. Pozdrowionka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 kg w dół
Hej Dziewczyny gdzie wy jesteście?!:O myślałam, że po tak długiej nieobecności nie będę mogła się wyrobić z czytaniem a tu skromnie. U mnie bez większych zmian. Z wakacji nie wróciłam z dodatkowymi kg:) na szczęście, ale też mi nic nie ubyło. Dodatkowo cierpię od poniedziałku na kobiecą dolegliwość i nie mam siły ćwiczyć. Nawet wczoraj weszłam na steper, ale 600 kroków z przerwami i język mi na wierzch wylazł. No ale cóż, koniec użalania i muszę brać się do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×