Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Energy@

Od jutra aerobik. Biorę się za siebie.

Polecane posty

Gość PolaSz78
Witajcie, może ktoś mi coś doradzi. Mam 162cm, ważę niestety 63kg, staram się odżywiać racjonalnie tzn. rano po przebudzeniu śniadanie 1 kromka chleba w chudą wędliną i pomidorem do tego herbata bez cukru, potem w pracy koło 11 jabłko, między 13-14 lekki posiłek typu sałata z kurczakiem, koło 18-19 obiad (jakieś mięsko z surówką, do tego czasem niewielka ilość ziemniaków albo kaszy ale to sporadycznie) i to by było na tyle. trzy-cztery razy w tygodniu chodzę na fitness i raz w tygodniu basen. I co i jedno wielkie g...., nic nie chudnę, a jeszcze ok. roku temu ważyłam 57-59kg. i jadłam więcej, nie mam żadnych problemów zdrowotnych, wszystkie badania w normie, załamać się można. Bardzo, bardzo proszę o jakąkolwiek radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fit and Happy
ello!!! Jak sie macie? Ktos tu jeszcze zaglada:):):) Jak WAM IDZIE? U mnie powoli, ale sie staram, musze sie bardziej docisnac!!! Wczoraj Body Combat, dzis Body Pump. Macie juz efekty??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj znowu zumba-wieczorem, ale juz się cieszę:) Efekt: fantastyczny humor. Miłego dnia dziewczyny-piszcie, co u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...teraz ja!
Ja dziś pędzę na magic bar, już się nie mogę doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×