Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GaBI BOn

Pranie pokrowca od materaca!!! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość gość
Też kupiłem niedawno taki materac, curem.zip, sprężynka i pianka, całkiem fajne połączenie. Jeśli chodzi o pokrowiec to jak najbardziej można prać i oprócz tego ma fajne właściwości, zresztą można sobie poczytać: http://www.curem.pl/technologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten pokrowiec z curem co się nazywa Zoe Case jest spoko, antybakteryjny i antyalergiczny. Trochę zdziwiło mnie to, że można go prać i czy będzie dalej miał takie same właściwości. I w sumie okazało się , że dalej działa tak jak wcześniej, a pranie mu niczego nie ujmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam comfeela, ale piore go normalnie w pralni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki,który można prać do 40 stopni, ale nie wiem czy można go osobno kupić, ja go kupiłem razem z materacem, to jest firma "curem", pokrowiec chyba 'zoe case' czy coś takiego. Nie zauważyłem, żeby stracił swoje właściwości, a prałem już kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam już któryś z kolei materac sembella, teraz kupiliśmy z mężem już taki naprawde wypasiony, ale z żadnym nigdy nie miałam problemu z praniem pokrowca. Prałam i w pralce i w pralni. Same materace są mega, więc pokrowce to pewnie dla nich piukuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te pokrowce zoe case są sprzedawane tylko z materacami 'curem' ale to jest akurat na korzyść. Pokrowiec był przeze mnie testowany długo i mogę powiedzieć, że na pewno jest antyalergiczny i antybakteryjny, nie kurczy się po praniu i jest mięciutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studioporzadku.pl

Witam, zajmujemy się praniem między innymi materacy jako firma. Przyjeżdżamy do klienta na miejsce na terenie Krakowa i okolic.
Do rzeczy - można samodzielnie prać pokrowiec, aby zaoszczędzić i polecamy taki zabieg powtarzać przynajmniej raz w roku.

My pierzemy pokrowce bez zdejmowania. Jest to duża zaleta i wygoda, ponieważ z doświadczenia wiemy że po praniu każdy materiał może się skurczyć o kilka %, co przy materacu może uniemożliwić zapięcie za suwaka lub jego uszkodzenie. Oczywiście jest to też jedyny sposób przy materacach bez zdejmowanych pokrowców - ale to rzadkie przypadki spotykane przy starszych modelach.

tel. 506 507 171, www.studioporzadku.pl
Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 3.12.2018 o 21:18, Gość gość napisał:

Te pokrowce zoe case są sprzedawane tylko z materacami 'curem' ale to jest akurat na korzyść. Pokrowiec był przeze mnie testowany długo i mogę powiedzieć, że na pewno jest antyalergiczny i antybakteryjny, nie kurczy się po praniu i jest mięciutki

To w takim razie chyba już wybrałam, akurat patrzyłam na ten materac i mi odpowiada, a jeśli ma ten pokrowiec to tym bardziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambelan

Sembella mie spąsorowała również. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Pomocy ..moja mała sunia lekko posikała się w łóżku, na szceście mam pokrowiec rozpinany na dwa  i po przyjeździe wstadziłam go od razu do pralki po czym wstawiłam na 40 st choć metka ma 60 i dodałam niewiele proszku do białego iii....ZÓŁTE PLAMY NA CAŁYM POKROWCU ..?!   ;( jak to usunąć i jak uniknąć :(  Dodam ,że materac niespełna miesiąc czasu i nigdy nie był prany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malitka

Może spróbuj wyprać pokrowiec w 60 stopniach a nie w 40 skoro na metce jest 60 stopni. U mnie problem był z pokrowcem, wylała się na niego kawa, płyn do płukania +proszek+ocet. Pomogło i materac zachował swoje właściwości. Tyle, że nie wiem z jakich materiałów jest zrobiony Twój pokrowiec, mój Zeo Case w większości z bawełny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×