Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Salchicha

Przepisz na latwa, szybka i pyszna salatke

Polecane posty

chcialabym sie podzielic z wami moim przepisem na salatke (w sumie nie mozna tu mowic o przepisie, zrobilam ze wszystkiego co akurat mialam pod reka), robi sie ja szybko i bardzo smaczna. 1 awokado srednio miekkie najlepiej kilka ogorkow kiszonych 1 pomidor troche posiekanej cebuli 1-2 zabki czosnku pol serka feta (kupilam w Inter Marche serek balkanski - smakuje super, moj ulubiony ale mysle ze z innymi tez moze byc) sol i pieprz do smaku (soli nie trzeba az tak duzo bo feta jest dosc slona) troche oleju i gotowe, polecam smakuje fajnie jako dodatek do obiadow, kolacji, grilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliinka
5 jaj 1 duża cebula 3 kiszone ogórki 5ziemniaków puszka groszku konserwowego i kukurydzy 3 marchewki majonez sól, pieprz, maggi ziemniaki z marchewką gotujemy w łupinach na pół twardo jajka na twardo groszek i kukurydzę odsączamy z soku ogórki kroimy w kostkę, cebulę także w kostkę ziemniaki i marchewkę obieramy,kroimy w kostkę, wszysto mieszamy, doprawiamy dodajemy majonez,chłodzimy ok. godziny i mamy pyszną sałatkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliinka
jajka też w kostkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z mango
pierwsza warstwa salaty lodowej potem warstwa ogorka swiezego potem warstwa pomidora (i troche czerwonej cebuli) na to kładziemy mango ( a na mango nakładamy taki jakby sos - kolorowy zmielony pieprz mieszamy z sokiem z cytryny i z oliwa i dodajemy czosnek na gore sypiemy szczypiorek - najlepiej smakuje jak potrzymamy w lodowwce z 30 minut podawac z pieczywem i masełkiem (czosnkowe najlepsze!) mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sybilla, la la
chińskie zupki - rosołek np amino 1 zupka na 1 osobę pomidor ogórek zielony/kiszony papryka cebula 4 łyżki majonezu ewentualnie pól na pół z jogurtem 4 jajka * jajka gotujemy, obieramy i kroimy w kostkę drobną * zupki chińskie kruszymy i zalewamy mniejszą ilością wody * warzywa myjemy, kroimy w kostkę po ostudzeniu zupek chińskich (nie może być wodniste) dodajemy majonez/jogurt warzywa dokładnie mieszamy, przeważnie już doprawiać nie trzeba można dodać łyżeczkę keczupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józka z wózka
Sałata pomidory,cebula ze szczypiorem,jajka,brokuły,majonez+śmietana,sól i pieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat ja też się kiedyś dziwiłam, ale moja ciocia taką sałatkę zaserwowała i była naprawdę ok :) Bardzo mi smakowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×