Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lkaSNFLASKF

Urządzanie mieszkania...

Polecane posty

A co sądzicie o fototapetach na zamówienie takich gdzie można dać swoje zdjęcie takie jakie się chce aby pasowało idealnie do wnętrza ? bo znalazłem coś takiego http://www.fototapetka.eu/pl/upload i zastanawiam się czy nie skorzystać bo myślę o jakimś odświeżeniu wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd bierzecie pomysły na urządzanie wnętrz? Z forów, z blogów? Bo te, które tu przedstawiacie nie są w większości możliwe doz realizowania w każdym wnętrzu. Szukam czegoś uniwersalnego. Chociaż rodzina mówi, żebym odpuściła i skontaktowała się z tym studiem http://hld.com.pl/ Podobno urządzą mi mieszkanie tak jak będę chciała i to za niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
My dom mamy praktycznie urządzony. Przygotowany pokój dla rodziców. I tu pojawił się problem, bo jest im wciąż chłodno. Mąż znalazł takie rozwiązanie http://sterownikitech.pl/bezprzewodowy-sterownik-pokojowy-st-294-v2-kolor-bialy,id435.html ten sterownik pokojowy jest ładnie wykonany, wiec nie zeszpeci pokoju. Obsługa prosta, więc rodzice bez problemu ustawią odpowiednia temperaturę dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek6582354
Nie no każdy się chyba zgodzi ze stwierdzeniem, że funkcjonalnie urządzone pomieszczenie jest sukcesem do komfortowego korzystania z danego pokoju. Sama zawsze staram się połączyć funkcjonalność z panującą modą i gdyby nie tego typu blogi: http://www.meblejana.pl/blog/naroznik-z-funkcja-spania-idealny-mebel-do-kazdego-salonu.html to niejednokrotnie brakowałoby mi ciekawych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemuur22
Myślę, że całkiem ciekawą opcją jeśli chodzi o urządzanie mieszkania jest kamień dekoracyjny. Może wprowadzić do mieszkania niepowtarzalny klimat. Np można zerknąć tutaj - http://www.stonemaster.pl/kuchnia . Całkiem fajne aranżacje i kuchnia może wyglądać wyjątkowo. Warte rozważenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poszukiwaniu mebli do nowych inwestycji, zapraszamy do naszego Showroomu Robe Concept przy ul. Ostrobramskiej 126 (Praga Południe) w Warszawie. Jesteśmy producentem mebli designerskich własnych projektów, mebli na wymiar, komód, konsoli, szaf, stołów, krzeseł i reszty wyposażenia, które potrzebujecie Państwo do swoich mieszkań. www.robeconcept.pl e-mail: kontakt@robeconcept.pl tel. 502 522 660, 502 501 704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urządzanie mieszkania to bardzo przyjemny czas. Na pewno urządzając sypialnię trzeba skupić się przede wszystkim na wyborze odpowiedniego materaca, na którym będzie się dobrze i wygodnie spało. Nawet mając małą sypialnię warto zmieścić do niej materac 140x200cm, to gwarancja spokojnego i komfortowego snu każdej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sjskoskps jodiosdodossod wjoeoweiooiewiowe wkweoioweioweioweiowe ewiweoiweioioewoiwe\ wiweoweoeowoiwe weoewioewioewiowe wekoeipoweipoipowe wepoweipoweioipowepowe\ weipweiweipowepowe]\ qeipoepowpoe[\\ wpoqwipo22w]\qwpow][w2\ eipowejiwdkqwdowjkqwejweke wlewois \wsowd lw wpok wpd wpedweqE]W\ WKDWODKODKLldlsdkdkldkldlkd jdsjdsklwpoqipoeruioerpowepqwepl;lassml sklsdkosdiodsp[l[weklwq,;ls;lsdapl wdkosdposdiosdkposdlsd;l wkldksdklasdkiodioewplqwek;lw dklwdkldwioqwepok;lqwd ddkpowdkldklasd;ldk;lk;lwdqwepoqwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe swoje mieszkanie urządziłam przez Internet. Polecam internetowy sklep Meblohand i ich szafy! Proste w montażu i cena przyjemna a przy zamówieniu większej ilości sztuk koszt dostawy jest jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja inspiracji szukałam w internecie, gazetach (np. 4 kąty). Meble i dodatki kupowałam w różnych sklepach, także internetowych. Nie korzystałam z usług żadnych firm wnętrzarskich i jestem zadowolona. Od początku wiedziałam w jakim stylu chcę mieszkanie, trochę poszperałam i mam jak chciałam. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. A za zaoszczędzone pieniądze na firmach kupiłam sprzęt do kuchni ;) wystarczy trochę chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofelkka
Jak się nie ma pomysłu, a ma się pieniądze, to warto zatrudnić projektanta, który nam zrobić projekt. Teraz jest bardzo dużo ofert tego typu, ale warto wybrać firmę sprawdzoną, która profesjonalnie podchodzi do klienta i powierzonych zadań. Mi projekt robiła firma Intellio, przekonały mnie do nich ich realizację, a także bardzo konkretne podejście do całej sprawy - http://intellio.pl/5-krokow-do-projektu-zasady-wspolpracy/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do dodatków do kuchni Polecam jakiś ładny stojaczek na wino, Bardzo oryginalny i podkreśla nasz styl. Najlepszy wybór jest tutaj www.pl.ericolusso.com. Pozdrawiam i miłego remontu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziecie przy wyborze drzwi oraz okien, polecam rozpatrzyć taka opcje, jak okna drewniane. U nas bardzo się sprawdziły, nigdy wcześniej nie przypuszczałam, że będę tak z nich zadowolona. Oczywiście to skąd kupujecie będzie miało znaczenia, ja polecam www.wiktorczyk.com.pl maja dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może tak bez wychodzenia z domu, za pomocą telefonu czy tabletu sprawdzić, jak uchwyty firmy GTV prezentują się bezpośrednio na frontach naszych mebli? Aplikacja Intiaro w prosty i intuicyjny sposób umożliwia przegląd pełnej oferty uchwytów GTV. Można swobodnie nawigować między poszczególnymi kolekcjami, wybierać konkretny model, zmieniać jego rozstaw czy wersję kolorystyczną, obracać go, powiększać, a nawet porównywać z innymi – aż do osiągniecia pełnej satysfakcji z dokonanego wyboru. www.gtvintiaro.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałam się właśnie jak urządzić mały pokój, wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem byłaby tutaj szafa z lustrami, taka przesuwana, co myślicie? Ściany oczywiście w jasnym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sszum
Jeśli chodzi o małe pokoje, to moim zdaniem, warto zatrudnić projektanta wnętrz, koszt nie będzie wielki (bo przecież cena projektu zależy od powierzchni), a projektant poradzi sobie z takim wyzwaniem i stworzy wnętrze piękne i funkcjonalne. Spójrz sobie chociażby na wnętrza jakie robi firma Intellio - http://intellio.pl/projekty-wnetrz/ - potrafią stworzyć naprawdę genialne wnętrze, sama takie nie zrobisz, choćby myślała nie wiem ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaela60
Jak masz jakieś stare meble, z którymi można by coś jeszcze zrobić, to warto jest spróbować. Ja się do tego przekonałam jak dałam swój ukochany fotel do renowacji (miałam do niego ogromny sentyment i nie chciałam się z nim rozstawać) i teraz polecam i sama korzystam. Oddawałam go do Pimpit, mają swoją stronę gdzie możesz się skontaktować i oddać dowolny mebel do odnowienia, ale uważaj, bo mają też produkty na stronie i są tak piękne że ciężko czegoś przy okazji nie wziąć, haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to jednak nie mam do tego drygu, więc znajoma poleciła mi firmę, która zorganizowała mi wszystko od A do Z. Nie dość, że udało im się zrobić super projekt wnętrza, to jeszcze dostarczyli mi materiały no i jeszcze zadbali o ich montaż :) wszystko w pakiecie. A co do cen, to naprawdę korzystne i zaoszczędzony bardzo czas, mogę podzielić się kontaktem: http://www.salony.argoag.pl/uslugi,uslugi-montazowe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akcesoria do urządzenia, wyposażenia kuchni znajdziecie też na aukcjach CzasOkazji.pl często u nich zamawiam i wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×