Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lkaSNFLASKF

Urządzanie mieszkania...

Polecane posty

Nie wyobrażam sobie żeby w salonie zabrakło fajnej kanapy dlatego bardzo cieszę się że już dostarczyli mi kanapę Madras z Moderno Meble 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, pod lodówką też lepiej kafle położyć nie? Panele mogą nie przetrwać zalania z rozmrożonego zamrażalnika... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2021 o 20:51, OutDoorka napisał:

Właśnie, pod lodówką też lepiej kafle położyć nie? Panele mogą nie przetrwać zalania z rozmrożonego zamrażalnika... 

wpadki z wodą to jedno, ale bardziej bym się zastanawiała czy ciężar mebli kuchennych nie utrudnia pracowania panelom jako podłoga pływająca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2021 o 22:19, Tisaneria napisał:

wpadki z wodą to jedno, ale bardziej bym się zastanawiała czy ciężar mebli kuchennych nie utrudnia pracowania panelom jako podłoga pływająca..

Czyli w ogóle się  nie nadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2021 o 22:19, Tisaneria napisał:

wpadki z wodą to jedno, ale bardziej bym się zastanawiała czy ciężar mebli kuchennych nie utrudnia pracowania panelom jako podłoga pływająca..

Podłoga pływająca? Nie bardzo rozumiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, OutDoorka napisał:

Podłoga pływająca? Nie bardzo rozumiem 

Podłoga pływająca jest to podłoga nie połączona ze ścianami ani podłożem, na przykład ostatnio kładłem płytę na wylewce, by trochę wyrównać poziomy, na to wełna mineralna i folia by chronić przed wilgocią i panele. Panele nie przylegają do ściany, jest szczelina, co przykrywają listwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2021 o 23:00, agent of Asgard napisał:

Podłoga pływająca jest to podłoga nie połączona ze ścianami ani podłożem, na przykład ostatnio kładłem płytę na wylewce, by trochę wyrównać poziomy, na to wełna mineralna i folia by chronić przed wilgocią i panele. Panele nie przylegają do ściany, jest szczelina, co przykrywają listwy.

Racja, jeszcze warto dodać , że podłoga pracuje pod wpływem temperatury i poziomu wilgotności 🙂 stąd nie może dotykać ścian krawędziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię eksperymentować w domu. Nie zawsze mi te eksperymenty wychodzą, ale potem zawsze coś można dodać lub poprawić. To mnie relaksuje i daje mi to dużo radości. Eksperymenty w domu i ogrodzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem że sam położę podłogę w salonie kupiłem przycinarkę do paneli z Bass Polska i inne narzędzia i mam nadzieje że pójdzie gładko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad betonem architektonicznym na ścianie w kuchni, bardzo mi się podoba tylko słyszałam że jest dość wrażliwy na zabrudzenie i wilgoć i w związku z tym trzeba go odpowiednio zabezpieczyć najlepiej preparatem Dynasil czy ktoś stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.06.2021 o 07:14, Krzysztof Pawlus napisał:

postanowiłem że sam położę podłogę w salonie kupiłem przycinarkę do paneli z Bass Polska i inne narzędzia i mam nadzieje że pójdzie gładko

a orientujesz się czy gilotyną można ciąć panele ? Zastanawiam się czy samemu da się rade czy lepiej zatrudnić fachowca. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, to urządzanie mieszkania jednak  wymaga czasu i poświęcenia. Praktycznie nad wszystkim trzeba się dobrze zastanowić zanim się coś kupi czy zrobi. My w tej chwili wykańczamy naszą kuchnie, a właściwie to nieduży aneks i dumam właśnie jak tu tu zrobić aby poprawić jej funkcjonalność i maksymalnie ułatwić sobie codzienne obowiązki. zdecydowałam, że wybiorę kosz na śmieci z możliwością segregacji, więc oszczędzam już miejsce w szafce. Kolejna rzecz to młynki do soli i pieprzu, które staną na blacie i mniej zajmą miejsca, a trzy, zamiast tradycyjnych kubków kupię szklanki termiczne, które wykorzystamy nie tylko do kawy i herbaty ale również spokojnie nadadzą się do napoi, cz drinków. Takie akcesoria i inne oglądałam już w superwnętrze.pl, muszę tylko wybrać wszystko tak aby mi pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że ktoś już wspominał to miejsce Moderno Meble naprawdę warto tam zajrzeć kupił tam świetne fotel bardzo duży wybór tkanin obiciowych więc można zrealizować własny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetną opcją do mieszkania będzie klinkier, który będzie rozwiązaniem na lata. Jeśli lubicie coś trwałego i nie przepadacie za remontami, klinkierowej Roben będzie dla was idealnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do kontaktu ooomeble@gmail.com Proszę przesłać wymiary sypialni oraz co dokładnie do niej potrzebujecie. Jesteśy producentem mebli i na pewno coś zaproponujemy.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem ale reszta też. W aranżacji wszystko musi do siebie pasować, bo inaczej wyjdzie nam wielki bałagan i żyć się w takich wnętzrach po prostu nie da. Warto podejrzeć rózne rozwiązania jak nie ma się o tym pojęcia. Sami tak robimy przy każdym remoncie, czy odnowieniu któregoś z wnętrz w domu. Właśnie zakończyliśmy odnawianie kuchni ale tu pomagała nam koleżanka, która projektuje kuchnie. Teraz zostało mi już tylko dokupić część wyposażenia. Z tym nie będę miała problemów, bo jakiś czas temu miałam do czynienia z superwnetrze.pl, gdzie można kupić chyba wszystko do domu. Naprawdę solidna firma. Wczoraj wybrałam już chlebak kuchenny, a dziś może wybiorę kosz na śmieci i jakąś poręczną deskę do prasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się, ze jak się zrobi aranżacyjny bałagan to nie da się tak mieszkać. Wszystko jest kwestią gustu i nierzadko te typowe połączenia wywołują w ludziach nudę, a co za tym idzie brak ekscytacji miejscem, które nazywamy domem i nuta szaleństwa jak najbardziej może byc często wręcz wskazana i niektórych zwiariowanych ludzi 😄 warto czasem zaszaleć 🙂 pamiętajmy, że też zawsze można zrobić kolejny remont za jakiś czas i nie jestesmy uwięzieni na całe życie w tym szaleństwie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Remont mieszkania pochłoną sporo kasy, a jeszcze w tym wszystkim posłuszeństwa odmówiła pralka na szczęście w komisie technicznym wrocław udało nam się kupić fajny model w dobrym stanie w okazyjnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też woleliśmy większość zrobić sami i zaoszczędzić te parę groszy. Remont salonu i sypialni poszedł nam nawet dość sprawnie, a malowanie ścian wcale nie było trudne i mieliśmy przy tym mnóstwo radochy. Można powiedzieć, że jest już po wszystkim. Czeka nas tylko ustawienie mebli, które wczoraj akurat dojechały ze scandicsofa.pl. Powiem tylko, że łóżko delikate jest wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo ważne jest oświetlenie, można nim wiele podkreślić, zmienić. Już wcześniej wspomniano w tym wątku o Azzardo my też tam znaleźliśmy nasze lampy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×