Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kalipso234

Wole starszych facetow...

Polecane posty

Nei, jeśli czujesz się dobrze, to mnie nic do tego :-) Każdy robi tak, jak lubi :-) Zafantazjowana, bo brzydka dupa wygląda... brzydko i tyle :-) Każdy chce mieć atrakcyjnego partnera/partnerkę. Ale nie każdy potrafi sam o siebie dbać. A zacząć należy od siebie, by potem wymagać zajebistej dupy :-) Mała, ja tam uwielbiam dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie twierdzę że nie uwielbiasz 😴 chcesz pożycze Ci mojego szatana który lubi lizać ścianę ostatnio na złość mamie 😴 poganiacie się trochę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co w zaden sposob nie podwaza tego, co napisalam o tym, ze ksztaltny 30-letni tylek wyglada lepiej niz 40-letni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzecz gustu. Znam kilka kobiet bliżej 40 które wyglądają zajebiście za sprawą treningów i dobrego odżywiania. Kobiety 10 lat młodsze nie są od nich atrakcyjniejsze i dla mnie nie ma o czym mówić. Jeśli kobieta jest zadbana, to jest to wiek doskonały i mnie takie właśnie kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen wspomniałeś w którymś z postów, że wolisz popracować nad kobietą i ,,odchudziłeś,, już kobiety... hmmm... możesz to rozwinąć? to kwestia Twojego zawodu, czy wybierasz takie oto kobiety na partnerki, żeby je udoskonalić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przekonuje mnie to do tego, ze sam wyglad wygra z wiekiem :D A poza tym :D skoro lubie mlodszych facetow, to rzecza oczywista jest, ze musze o siebie jakos dbac, bo na stara lampucere raczej nikt nie "poleci" :D To transakcja wiazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z drugiej strony tez nie zamierzam popadac w paranoje na temat swojego wygladu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy_dym
tak długo jak sa zachowane jakieś proporcje wieku, to ok. z wiekiem różnica 10 lat sie zaciera. chyba nie takiej mówicie. ale - klasyczna scena - małoletnia laska prezentuje swoim sympatycznym rodzicom nowego gacha o wyglądzie starego alfonsa. zazwyczaj na taki widok jestem zdegustowany. dodam,że nie mam dorastajacej córki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zafantazjowana, jestem dietetykiem :-) Nei, świat byłby nudny, gdybyśmy się nie różnili :-) Wolisz młodszych, więc nie ma o czym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwinę jeszcze swoją wypowiedź. Jestem dietetykiem więc mam do czynienia z kobietami odchudzającymi się. A partnerkę wybrałem sobie taką, która ma zajebiste ciało i o nie dba. Ale też jestem dla niej katem, bo nie daję jej za dużo poszaleć z jedzeniem, które moim zdaniem nie kwalifikuje się do spożycia :-) Czyli słodycze i różne inne gówna - out! :-) Ale też nie jestem aż takim tyranem. Raz w tygodniu sam zjem coś niezdrowego, czy napiję się piwa, więc i moja pani może poszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciamcia
Mam znajomego w moim wieku (42lata) i widzę, jak młode siksy wyrywa, a potem na z nich niezły ubaw,jak wydzwaniają do niego i proszą o spotkanie. Nie rozumiem co dziewczyna 20letnia może widzieć w takim pryku :D Chyba kasę, bo mentalnie to on jest na poziomie 15latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy_dym
ciamcia, czyli klasyczny układ z galerianką? kurwa, no z niektórych zostaje taki piotrus pan. przykra sprawa, bo to zjawisko społeczne... ale zawsze jakis odsetek lasek leciał na pryków, i tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak :D dietetyk :D i daj sie takiemu zaprosic na rnmantyczna kolacje :D Andro, a wegetarianska kuchnie uznajesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy_dym
miałem na myśli - dupa za fanty. ale niektórzy mają nieodparty urok po prostu. teżjest tak że ktoś może starać sie sprostac swojemu wizerunkowi. tak dla sportu, jak nie zaliczy 15 lasek w miesiacu, straci wiarygodnosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nei, a dlaczego zdrowo nie może być smacznie? Zrobiłbym Ci np: mozzarella z pomidorami, oliwą i bazylią albo sałatkę z sosem vinegret z oliwy... Wiesz, sporo jest zdrowych i smacznych dań i niekoniecznie trzeba wybierać te, które nie nadają się do jedzenia :-) Kuchnia wegetariańska istnieje... i tyle w temacie :-) Jestem mięsożerny i trudno mi jeść inaczej. Poza tym źródła białka wege są zawsze gorszej jakości, w dodatku przy nich są ogromne ilości skrobii. Soja np podnosi poziom estrogenów i kobiety tyją przez to w miejscach, w których nie chcą tyć, czyli nogi i dupa. I różne takie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
Widze ze temat juz zszedl na tematy dietetyczne ;) Ktos tam sie wypowiadal e koles 42 wyrywa laski a pozniej sie z nich nabija itp...Niestety zazwyczaj tak bywa... Ale ja jak poznalam swojego to iwedialam ze mzoe tak sie skonczyc wiec wogole nei hcialam sie z nim spotykac itp. Koles musial sie neizle nameczyc by mnei do siebei przekonac... Do tej pory czasami sobie a co jesli to tylko jakis zart ze ma jakas inna w soim wieku itp...Ale coz jestesmy sobie razem narazie a jesli ma jakas to chyba woel neiwiedziec....spotykamy sie aczkolwiek wiem ze przyszlsoci z tym raczej nie ma co wiazac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaalalaklakmanmjn
Kalipso234 masz 21 lat i lubisz starszych. Bedziesz miała 40 lat i będziesz lubiłam młodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
Kalakak... Pewnei tak bedzie... Ale zoabczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
tez nei lubie i nei orzumiem jak ludzie sie tym tak zachwycaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×