Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mam tattoo

Ile macie tatuaży?

Polecane posty

Gość mam tattoo

Ja mam dwa.A wy ile macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tattoo
A jakie macie tatuaże i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem też.......
nie mam i nie zamierzam mieć....zawsze się zastanawiam jak widzę na ulicy młode dziewczyny z tatuażami jak to będzie wyglądało u nich na starość gdy ciało nie jest już takie jędrne a pomarszczone chyba niezbyt efektownie....no ale każdy ma prawo decydować o sobie i swoim ciele ale może warto za nim się zrobi tatuaż pomyśleć o przyszłości ...o pracy w której nie zawsze coś takiego jest mile widziane jak jest na widoku itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoje tatuaze mam w miejscach w ktorych skora jest bnapieta cale zycie i moge je latwo zakryc kiedy chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tattoo
gdy będę stara (jesli dozyje starości) to chyba juz nikogo nie będzie dziwić babcia z tatuazem,tym bardziej ze mam we widocznym miejscu (nadgarstek)...a poza tym jak się komuś nie bedzie podobac to przeciez nie musi patrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tattoo
ewelka a gdzie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog dypl
tatutaz swiadczy o problemach z akceptacja i checi zwrocenia na siebie uwagi, byc moze ze wzgledu na male zainteresowanie ze strony rodzicow w dziecinstwie, albo grupy rowiesniczej w mlodosci. nalezy wam wspolczuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tattoo
psycholog---> pieprzysz jakbyś się szmat nażarła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog dypl
nie złośćcie sie, rozumiem, ze trudno przyjac taka trudna prawde o sobie, ale to tylko nauka, kazdy jest inny, chciaz zazwyczaj jakies problemy osobowosciowe sie kryja za tatutazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog dypl
tatutaz to okaleczenie, a tego nie robia zdrowe psychinie osoby. sorry, ale taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tattoo
tatuaz to okaleczanie,dobre :D ja nie mam problemu z osobowością,dzieciństwo miałam super,uwagi na siebie tez nie chce zwracac,tatuaze po prostu mi się podobają więc tą twoją teorię można o kant d.u.p.y. rozbić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dwa.............
mam dwa na nadgarstku i jeszcze jeden ale nie napisze gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden na posladku wchodzacay lekko na udo i na dol plecow bardzo delikatnie drygi na stopie trzeci od ramienia do szyji na barku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mysle ze tatauz to okaleczenie czy jest passe ludzie ktorzy tak moiwa malo o tym wiedza. Dwa z moich tatauazy sa dla mnie wazne i cos oznaczaja, dobrze wykonane moga zdobic i jest to sztuka a nie problem psychiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog dypl
powtarzacie tylko frazesy wbite wam do glowy przez kulture popularna i tv. ale mozecie byc pewne, ze kazdy, kto wie cokolwiek o psychologii, zaraz sklasyfikuje was jako osoby z problemami emocjonalnymi,tak samo psychiatrzy sadowi czy podczas rozsadzania o prawie do dziecka. tak samo przy zatrudnianiu do miedzynarodowych korporacji sa pytania o posiadanie tatuazu i dostaje sie za nie minus, ale wybor jest wasz, ja was tylko informuje co mowia o tym badania naukowe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuje sie twoja opnia zbyt wiele osob ma w dziesiejszych czasach tatauze wszsysyc maja problemy psychiczne;)?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×