Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość immortal13

Rozdwajające się paznokcie

Polecane posty

Gość gość
Moim zdaniem najlepszym sposobem jest jeść pestki dyni, słonecznika, owoce surowe, pic kefir , jogurt naturalny, dwa razy w tygodniu jeść ryby. Super! sprawa sama stosuje:D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela555
Powinno się jeść produkty zawierające Witaminy A,H,E i dużo produktów mających żelatynę. Dodatkowo kąpiele z drożdżami i smarowanie kremem. Nie stosować metalowych pilników i zmywacza z acetonem. Szczegóły są opisane w tym artykule http://terazkobieta.pl/jak-poradzic-sobie-z-rozdwajajacymi-sie-paznokciami/ , na pewno twoje paznokcie wrócą do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam wzbogacenie swojej codziennej diety w krzem. Można zarówno brać suplementy, jak i pić np. wyciąg ze skrzypu, który jest bogaty w krzem. Można też kupić krzem organiczny w żelu - do stosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Oczywiście poprawa wymaga czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaratek
Np. new nails, ale musisz dbać o systematyczność. Jeśli paznokcie wciąż mają do czynienia z chemią, środkami czyszczącymi, to trudno oczekiwać, aby były w dobrej kondycji. Najważniejsze - systematyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila biwak
New nails spróbuj, to powinna być kwestia kilku tygodni i paznokcie powinny być całkowicie zdrowe, a przynajmniej u mnie tak to wyglądało. Musisz po prostu korzystać z porządnych kosmetyków przez dłuższy okres czasu i to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię dwie mieszanki . Pierwsza to żółtko z jajka i olejek rycynowy a druga to to masło http://trena.pl/preparaty-pielegnacyjne-do-ciala/3523-fennel-maslo-do-ciala-rozowy-grejpfrut-200g-8858229081155.html nakładam w dużej ilości i zakładam na to bawełniane rękawiczki w których śpię. To jest najlepszy sposób. Ważne jest tylko żeby rękawiczki były z prawdziwej bawełny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa lata temu diametralnie zmieniłam sposób odżywiania. Przestałam mieć kłopoty ze skórą, paznokciami i wypadającymi włosami. Mam idealne badania. Jedząc inaczej, w efekcie schudłam 13 kilo. Także jak widać dieta jest dobra praktycznie na wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam Ci cytryny. to mit. Najlepiej kup sobie jedną porządną odżywkę i ją stosuj regularnie. Miałam już kilka i najlepsza jaką kupiłam to z Rimmela więc serdecznie Ci polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostesz
Używaj przez jakiś czas oliwki i odżywki new nails - dzięki temu utrzymuję paznokcie w normalności. Niestety, ale pękanie i rozdwajanie powinno całkowicie zniknąć. Oczywiście, żeby utrzymać paznokcie w zdrowiu trzeba o nie zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertogs
Pomogła odżywka, ale od new nails - kilka tygodni to trwało, ale dzięki temu problem nie powrócił. W zasadzie paznokcie są już twarde, płytka w całkiem innej kondycji. Została diametralnie odmieniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy new nails stoswane systematycznie. Bez odżywki nie da się przecież utrzymać paznokcie w dobrej kondycji, bo niby jak? Wiem jaki to miało wpływ na mój przypadek, jaki to dało zmianę. Teraz moje paznokcie są całkiem inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemski
Paznokcie wzmacnia się głównie systematycznością - tak to wyglądało u mnie. Poprawa przychodziła stopniowo, tak aby docelowo uzyskać fajny efekt. I z czasem to będzie wyglądało bardzo pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używasz oliwki i odżywki new nails - nic złego się nie dzieje, paznokcie zdrowe i ładne. Ale od razu czegoś takiego nie uzyskacie, wszystko trwa. Wiem ile u mnie to wymagało czasu, ale teraz jest ok - bez cudownych metod, tylko podstawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu systematyczność. Naprawdę nadanie normalnośc***aznokciom nie wymaga wielkiego zaangażowania - odżywka, oliwka i stopniowo poprawa będzie widoczna. U mnie coś takiego było do zrobienia. W tym momencie ta płytka jest w znacznie lepszej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta sama oliwka new nails od kilku lat, ale nie na zasadzie ciągłego stosowania. Powiedzmy, że w moim przypadku stosowanie tego dało bardzo dużą różnicę i po prostu paznokcie zrobiły się zdrowe, ale też nic nie działo się natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie moczenie rozdwajających się paznokci w czymkolwiek nie jest dobrym rozwiązaniem. Przecież wtedy płyn wchodzi między płytki keratyny i rozdwojone miejsce się pogłębia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystim dobre podejście do tematu. Paznokcie potzrzebują staoej opieki i bardzo dobrych kosmetyków. Dzięki temu płytka będzie zdecydowanie ładniejsza, zyska lepszą kondycję. One od razu idealne się nie zrobią,ale stopniowo na pewno będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne co mi pomogło to manicure japoński. robię sama w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście - oliwka i odżywka, aby tylko systematycznie stosowane. Ludzie mają problemy z paznokciami głównie dlatego, że nie potrafią dbać o płytkę jak należy. Detergenty temu nie pomagają, podobnie jak kiepskie kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samo moczenie jest ok ale warto wesprzec to innymi kosmetykami, bo samo moczenie ile moze trwać - 15-20 minut? najlepiej do tego mieć odżywkę która będzie cały czas na paznokciach. ja polecam tę http://www.i-apteka.pl/product-pol-48879-UNGLAX-Vitalizator-Odzywka-witalizujaca-z-wapniem-10ml.html bo mi się po niej przestały rozdwajać, choć już myślałam, że nie ma ratunku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miruuna
mi bardzo wzmocniły się paznokcie po stosowaniu odżywki Unglax przy każdym malowaniu pod normalny lakier. Fajny jest też krem od nich - uzupełnia się z odżywką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zadna odzywka nie pomogla tak jak black diamond z golden rose, paznokcie szybo sie wzmocnily, przestaly rozdwajac i zaczely szybciej rosnac. Jest w porownaniu do wiekszosci odzywek bez formaldehydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też pomogła odżywka Eveline 8w1, ale po dłuższym stosowaniu aż przedobrzyłam i zaczela mi się jakby ścierać płytka paznokcia. Jak robię przerwy w stosowaniu to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem do rąk z ekstraktem z Jagód Goji – DERMAPLUS - rewelacyjny kosmetyk z naturalnym składem. Do tego zwykły olejek rycynowy i zdrowa dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś kiedyś nałożyć hybrydę po to żeby paznokcie miały czas na zregenerowanie? U mnie się sprawdza, stosuję hybrydy firmy Makear i nie narzekam na paznokcie :) Trzymają długo i mają intensywne piękne kolory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×