Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość international1

nowa fryzura - Krótkie włosy niech mnie ktoś pocieszy

Polecane posty

Gość gość
Właściwie każdy kształt twarzy dobrze wygląda z włosami półdługimi. Okrągła twarz zyska dzięki nim trochę smukłości, zwłaszcza, jeśli elementem fryzury jest lekka asymetria lub długa, skośnie ułożona grzywka. Sporo o włosach półdługich przeczytałam na http://www.femino.pl/fryzury-poldlugie-dla-kogo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana zawsze możesz zdecydować się na przedłużenie włosów ... Oczywiście jest to kosztowna inwestycja, ale warto z niech w niektórych sytuacjach skorzystać, osobiście mogę polecić Ci studio Miraflores 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jednak nawet najlepsze cięcie nie zastapi długich włosów. Każdy mój facet takie wolał, nawet mój dziadek kiedy byłam mała i ścięłam włosy po komuni powiedział żebym zapuszczała. Więc coś w tym jest, niezależnie od wieku faceci takie wolą. Może są jakieś wyjątki od reguły, ale z tego co rozmawiałam z różnymi facetami to w 99% tak jest.

Teraz mam 30 lat i włosy do połowy pleców i czuje się świetnie. Często zresztą biorą mnie za młodszą o kilka lat np. w busie  pytają czy bilet normalny czy studencki.

Może też dlatego, że jestem szczupła i nie mam zmarszczek, ale myslę,że gdybym ścięła włosy to mogłoby mnie to postarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Justyna260 napisał:

Kochana zawsze możesz zdecydować się na przedłużenie włosów ... Oczywiście jest to kosztowna inwestycja, ale warto z niech w niektórych sytuacjach skorzystać, osobiście mogę polecić Ci studio Miraflores 🙂

Można, ale trzeba pójśc do dobrego salonu bo słyszałam, że to bardzo niszczy włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To trzeba było się najpierw zastanowić 10 razy. Wiem, że to stary wątek, ale wiele kobiet ścina, a potem żałuje.

Mnie nieraz korciło żeby ściąć, ale przymyslałam to i nie ściełam. Z czego się bardzo ciesze.

Jak mam ochote na metamorfozę, to eksperymentuje ewemtualnie troche z kolorem bo ten raczej  łatwo zmienić.

A długość już nie bardzo

Długie włosy zawsze bedą bardziej kobiece od krótkich, taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Choć jak sie juz scieło i sie tego zaluje to trudno. Trzeba przecierpiec aż odrosną.
przedluzanie wlosów to też jakiś sposob, tylko to bledne kolo bo naturalne wlosy za to sa zniszczone i sie ich nie zapusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka

Ja nie żałuję żadnej zmiany, często taka zmiana, chociaz drastyczna, jest zmianą na lepsze. Zwłaszcza, jesli stoi za tym jakaś świetna fryzjerka, jak np. Pani Danusia z Magii Blondu. Jeśli szukacie fryzjera z Warszawy to szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo modne jest teraz cięcie wolf cut. Nawiązuje stylistyką do lat 70. Kobieca i zadziorna fryzura, która pasuje do każdego typu urody. Trzeba tylko wiedzieć jak odpowiednio stylizować takie włosy. Tutaj  https://bellita.pl/blog/wolf-cut-nowy-trend-co-to-jest-i-jak-wystylizowac-wlosy-po-cieciu-wolf-cut macie krótki poradnik. Może się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×