Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona90

List po angielski- proszę o sprawdzenie

Polecane posty

Dear, At first I want to thank you for your last letter, I was very surprised when I got it. Finally I have time to reply to it, sorry that you had to wait for it for such a long time. I heard that you would like to come to a Poland. It would be fantastic if we could meet, I hope that it'll be soon. I would like to learn full english language, so we can discuss how to meet. At my university I have few English lessons so additional, I would like start learning in English Scholl but I dont know if Ill have enough time to do it. I start school in October. I go to school only on weekends and from Monday to Friday I go to work. In your letter was written that you cant wait until school starts. What is your favorite subject? In this summer I was in the mountains with my friends. My friend Peter has a house in the mountains so we go there very often. Unfortunately, the weather was bad, but despite this I had a wonderful time. Every day we went to the river and in the evening we did fire. We are planning another trip on September. I meet with my friends very often. We go to the cinema and play bowling.. I love spending time with my nephew. His name's Adam is 1.5 years. Currently, I dont play any sports or instruments, but when I was in high school I played volleyball and belonged to the school team. Together with my brothers wife we are planing to go to the gym and fitness. I would like to learn to play the drums, I hope that I' ll succeed in the future. I hope that we keep in touch. Regards to Your family. Lots of love,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowni Państwo, Na początku chcę podziękować za ostatni list, byłem bardzo zaskoczony, kiedy dostałem go. Wreszcie mam czas na nie odpowiedzieć, przepraszam, że trzeba było na niego czekać na tak długi czas. Słyszałem, że chcesz przyjechać do Polska. Byłoby fantastycznie, gdybyśmy mogli spotkać, mam nadzieję, że będzie to wkrótce. Chciałbym dowiedzieć się pełnym język angielski, więc możemy zastanowić się, jak się spotkać. Na mojej uczelni mam kilka lekcji angielskiego więc dodatkowe, chciałbym rozpocząć naukę w angielskiej szkoły, ale nie wiem czy Ill wystarczająco dużo czasu aby to zrobić. I zaczyna naukę w październiku. Chodzę do szkoły tylko w weekendy i od poniedziałku do piątku idę do pracy. W liście było napisane, że mogę się doczekać, aż zacznie się szkoła. Jaki jest twój ulubiony przedmiot? W lecie byłem w górach z przyjaciółmi. Mój kolega Peter ma dom w górach więc tam bardzo często. Niestety, pogoda była zła, ale mimo to miałem wspaniały czas. Każdego dnia poszliśmy nad rzekę, a wieczorem mieliśmy pożar. Planujemy wyjazd na wrzesień. I spotykam się z przyjaciółmi bardzo często. Idziemy do kina i kręgle grać .. Uwielbiam spędzać czas z moim siostrzeńcem. Nazywa się Adam jest 1,5 roku. Obecnie dont grać sportu i instrumenty, ale kiedy byłem w szkole średniej grałem w siatkówkę i należał do zespołu szkół. Wraz z żoną braci jesteśmy struganie, aby przejść do siłowni i fitness. chciałbym nauczyć się grać na perkusji, mam nadzieję, że będę sukces w przyszłości. Mam nadzieję, że pozostanie w kontakcie. Pozdrowienia dla Twojej rodziny. Dużo miłości, hahahaah ami google tak to przetłumaczyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo duuzo bledow
ale da sie zrozumiec o co ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze, nie proszę o przetłumaczenie tego bo sama dobrze wiem, co tam jest napisane tylko o poprawienie ewentualnych błędów. A po drugie...tłumacz google w swoich tłumaczeniach robi z pewnością więcej błędów niż ja zrobiłam w tym liście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×