Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezaspokojonaonaonaona

Wymiękł:(

Polecane posty

Gość niezaspokojonaonaonaona

Wczoraj spotkałam sie z super facetem, nie było to nasze pierwsze spotkanie. I tak od słowa do słowa, od gestu do gestu i znależlismy sie w łóżku. Pieszczoty itd wszystko fajnie, ja wilgotna, on podniecony, ale jak przyszło do założenia gumki to mu opadł i juz nie powstał:( Wiem, ze od ponad roku nie był z kobitą, ale czy to powód? Pozniej sie speszył i jakos mil atmosfera sie ulotniła. Smutno mi, bo miałam na niego ogromną ochote a tu klops:/ Panowie, czym to mogło być spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilfreddd
byla za ciasna ;) tez tak mam na durexach :) nie wina kobieta, niczego, bo to nie jest tak ze kobiete podnieca jeden facet i jego k**as, bo faceta podnieca 10 babek na raz ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojonaonaonaona
ale on nawet tej gumki nie założył :/ chwile przed tym mu zwiotczał. i na nic sie zdały pozniejsze pieszczoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napar z mniszka
trza było bez....:classic_cool: gumki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napar z mniszka
powodów może być kilka :O problem z erekcją upsss problem z psychiką sam nie wiem co gorsze ;) no ta ciasna gumka :D to mi się podoba nie wyobrazam sobie luźnej... :P po wszystkim co najprzyjemniejsze zostaję w tobie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjhsdjkfhsdjkfgsjfgsffdf
za bardzo chcial i sie zestresowal,oto przyczyna,gumka mogla tez byc tutaj winowajca, ale stawiam na stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tak mieliśmy kilka razy, po prostu szlag trafiał nas oboje, kłótnie z tego powodu itp ale nie poddawaliśmy się, próbowaliśmy dalej. W końcu było coraz lepiej, mógł coraz dłużej, a dopiero od miesiąca kiedy biorę tabletki i możemy bez gumki jest maksymalnie twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotel
stres zwyczajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napar z mniszka
jednak bez...:classic_cool: idz do doktorka po pastylki :P dla siebie ;) lub dla niego :P te niebieskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napar z mniszka
mógł chociaż doprowadzić cie inaczej do rozkoszy :classic_cool: tak się nie robi :O faceta poznaje się po tym jak kończy a nie zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofajnie
oni nie spotkali się przecież po to by on strzelał jej palcówe binary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofajnie
nie wiem do czego się odnosiło to binary:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojonaonaonaona
ehh, więc jednak stres ;/ a już myślałam nawet, że go nie podniecam, no ale wcześniej był twardy. Nie wiem czy będzie chciał próbować dalej, bo milczy :( a tabletek nie moge brać więc zostają tylko gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
Zapewne stres probujcie dalej i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś sobie wbił do głowy i mu się wyłączyło. Po roku mógł wypaść z obiegu a zakładanie gumki to też sztuka. Zestresował się chłopak, że nie da rady. Później niezręczna sytuacja robi swoje. I pozostaje tylko majtki na dupę zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojonaonaonaona
Ehh, raczej nie zwalił wcześniej, bo stał mu tylko w ciągu chwili opadł;/ stres jednak robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojonaonaonaona
szansę dostanie jeszcze nie jedną bo mam na niego nieziemską ochote i musze go miec:D:D:D tylko szkoda mi go, ze sie tak biedny stresuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojonaonaonaona
gorzej, jezeli teraz bedzie ciagle o tych awariach myslal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Zrob mu loda albo delikatny masaz penisa. Moze go to rozluzni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojonaonaonaona
robiłam mu loda i masowałam go i doopa;/ na poczatku stał a po tej "akcji" nawet nie drgnął:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Moze to tylko stress, musicie regularnie cwiczyc. Moze mu to przejdzie. Ja tez raz bylem w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahdksdhalksj
Mój kumpel x lat temu zaprosił do siebie pannę i generalnie oboje wiedzieli po co. A że chłopak zbyt często seksu nie miał, to sobie postanowił ze 2 razy strzepać przed jej przyjściem coby za szybko później nie skończyć. No i jak przyszło co do czego to taka sama miękka klapa :D Biedak miał doła. Więc może to ten sam przypadek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojonaonaonaona
ale my sie nie umawialismy na seks:( miało byc zwykle spotkanie a wyszlo tak, ze wylądowaliśmy w łóżku.wiec nie mial powodu sam sie zaspokajac wczesniej. boje sie, że teraz nie bedzie chciał się nawet spotkać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Moze to z powodu gumki. Ja mialem taki przypadek z moja kolezanka z pracy. Teraz jak mamy ochote na seks to robimy to bez gumki i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojonaonaonaona
ale co ma do tego gumka? jak rozmawialismy to mówil, ze zawsze kocha sie w gumce, wiec nie sadze ze to przez to. zreszta ja nie uznaję innej metoy niz gumka lub tabletki, ale tabletek nie biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×