Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Co chcecie mi dziś powiedzieć na ucho?

Polecane posty

Gość Robert..
ale musze wiedziec czy Ty kobietka czy facet..bo nie chce z grubej rury:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to kiszka
PRAGNĘ NAPISAĆ CI ŻE, MÓJ FACET WYSZEDŁ 15MINUT TEMU DO PRACY, A JA LEŻE W ŁÓŻKU I PISZE Z BYŁYM FACETEM, MAŁO TEGO PRZED WYJSCIEM MOJEGO FACETA KOCHALIŚMY SIĘ BARDZO PIKANTNIE, ALE NADAL MAM OCHOTĘ I CHYBA WEJDĘ NA RED TUBA I .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilla1005
a ja sobie leże obok swojego , ale za chwilę mam zamiar zmienić pozycję :D a on jeszcze o tym nie wie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to kiszka
ZAZDROSZCZĘ cI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(:(:(:(:(..
a ja powiem że jestem nieszczesliwa, niedlugo szkoła, nie mam przyjaciol i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(:(:(:(:(..
napewno nie, nie znasz mnie a gadasz tak pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choco88
Ja Ci napisze :) a lepiej jak moglbym wejsc do Ciebie pod koldre i Cie przytulic i pozwolic Ci spokojnie zasnac.. albo i nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choco88
misiowi chlopakowi czy pluszowemu? :P hah nie no nie chce robic za tego pluszowego ;) ale fajnie by bylo.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Choco88
chcialbym miec taka dziewczyne ktorej bym chcial szeptac na noc do ucha takie rzeczy zeby jej sie dobrze spalo albo ze mna baraszkowalo :) no ale niestety. chyba nie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliannaa
a ja powiem, że za kilka dni rozpoczyna się rok szkolny ciesze sie na ten rok to bedzie mój ostatni rok bo jestem juz w 4 klasie technikum i tak jakos mi sie smutno zrobilo wiem ze szybko ten czas przeleci i pewnie niektórych ludzi juz nigdy nie spotkam, pochodzimy z różnych stron Polski ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianno, coś musi się skończyć, żeby coś innego mogło się zacząć:). Przyjaźni i tak się nie utrzyma na siłę, a te, co maja przetrwać - przetrwają. Wiem po sobie, utrzymuję kontakt z dwiema koleżankami jeszcze ze szkoły podstawowej:), choć mieszkamy na różnych krańcach Polski. Studenckie znajomości, w większości, przycichły. Pomyśl sobie, ile nowości Cię czeka po ukończeniu szkoły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evangelina, rusz w końcu ta dupę;), w czystej chatce lepiej się siedzi! Chętnie bym Ci pomogła, bo lubię sprzątać, żeby potem móc na powrót podziwiać swoje małe lokum:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choco88
podasz adres email?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma92.
A ja ci powiem na uszko ze brak mi drugiego serduszka, ktore zawsze by przy mnie bylo i szalenie kochało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×