Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katiuszaaa

Polećcie mi zabawkę dla półrocznego chłopczyka..

Polecane posty

Gość katiuszaaa

Wasz hit, dla niezwykle ciekawskiego i szybko nudzacego się wszystkim brzdaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę niczym na długo tak małe dziecko się nie zainteresuje, mój bardzo lubi gąsiennicę gawędziarkę(posłuży ona nawet do 3 lat) i polecam ją dla każdego, moje dzieci też lubiły wszystko co szeleści np relkamówka :P, a także bawić się koralami-oczuwiście plastikowe na grubszym sznurku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiuszaaa
gąsienica wygladfa ciekawie, ale dopiero od roczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzechotka kwiatuszek z Tiny Love konik morski do usypiania z FP i taka grzechotka z FP gdzie z jednej strony jest żaba a z drugiej biedronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego od roczku? mój syn leży na brzuszku lub siedzi i coś tam wciska i karteczki przewraca, sznurek ssie :P ja mu pokazuje swiatełka, czasem mu ją do łóżeczka wkładam i się bawi poza tym jest bardzo wytrzymała, córa ją na roczek dostała a wygląda jak nówka sztuka, a padała na ziemię kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiuszaaa
gasieniczka wydaje się byc atrakcyjna, musze zając czyms mojego łobuza:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiuszaaa
podnosze temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agentka csi
moj synek na 6 miesiac dostal chodzik samochod i to byl hit przez dluzszy czas. Nie dosc ze maluch go uwielbial to jeszcze mnie bardzo pomagalo w upilnowaniu go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mojego syna najlepszą zabawką są chusteczki nawilżające pampersa. Nie wiem o co chodzi, ale mógłby się tym bawic i bawić. A z zabawek lubi już dość długo Fishera taką grzechotkę muzyczna farma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, ostatnio wsadzam go do chodzika i to jest super bo nic mu sie zlego nie stanie, tylko ze slyszalam ze to niezdrowe wiec wsadzam go tylko na 10- 15 minut dziennie. A co wy sądzicie o chodzikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agentka csi
ja pediatra nie jestem, ale nie do konca rozumiem dlaczego chodzik jest zly?? Oczywiscie nikt nie mowi zeby dziecko siedzialo w nim caly dzien. Moj maluch bardzo go lubil, nie wiem czy to dzieki temu ale szybko nauczyl sie chodzic, a dzieki opcji pchacz jeszcze teraz czasem potrafi sie pobawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chochla bedzie dobra
albo ubijarka do piany... Takiego malucha interesuje wszystko i nic. Bez sensu kupowac jakies wypasione zabawki, bo zainteresje sie nia na chwile i wroci do tej chochli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiuszaaa
niech ktos się wypowie jeszcze na temat chodzików, bo nie wiem, czy pół roku to nie za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama26
zamiast chodzika kup lepiej skoczka - inna nazwa centrum aktywności - przykładowy link http://allegro.pl/centrum-zabaw-edukacyjnych-skoczek-i1799565651.html - dla mojego dziecka super rzecz - rozwija i zajmuje maluszka i moższ go w tym bezpiecznie zostawić na chwile i coś zrobić a z tańszych zabawek super jest "Pan metka" wpisz w google to zobaczysz co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moja córka ma prawie 7 miesięcy a nadal uwielbia prawie wszystko "zjeść" :p złapie coś,patrzy tak i patrzy i później próbuje czy naaje się to o jedzenia. grzechotką potrafi się walnąć tak, że ryczy później bo jak złapie to wali bez opamiętania,a później ją gryzie ;) no chyba, że dojrzy jakąś metke czy sznureczek przy jakiejś zabawce czy misiu to prawą rączką trzyma tą rzecz a wskazującym palcem lewej rączki okręca sobie tą metke ;) jak ktoś napisał,takie dziecko jest "przeważnie" zbyt małe by czymś się zainteresować na dłużej,przeważnie jak coś złapie to zaraz próbuje do buzi pchać ;) ma jeszcze za słąbo rozwinięte procesy myślowe. oczywiście nie generalizuje ale tylko mówie wam swoje spostrzeżenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem czy wiem
Szczeniaczek uczniaczek Fisher Price

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.BillI
świetny ten pan metka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn najbardziej uwielbia skoczek z fp i pianinko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo to:
fajny gryzaczek z grzechotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoczek Szczeniaczek uczniaczekKule grzechocząceFontanna z piłeczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kula jest świetna :) Chyba to będzie mój następny zakup :) Widzę że wersja angielska jest tańsza od polskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×