Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
_Viola

zdrada narzeczonego... Czy uwierzyć w jego wersję???

Polecane posty

Powiedziałabym, że jesteśmy idealną parą... Do dzisiaj. Ślub ma się odbyć w styczniu, od zaręczyn czyli od świąt wielkanocnych mieszkamy razem. Wczoraj powiedział, że wychodzi z kolegami na piwo, powiedziałam ok nie ma problemu czemu nie. Wrócił o 1 bo przebudziłam się gdy się kładł. Rano nie wiem co mnie podkusiło ale przeczytałam jego wiadomość którą dostał od byłej. sms o treści" "Oskar dzięki za tą noc. Jestem już na lotnisku. Cieszę się, że mogliśmy się pożegnać chociaż nawet nie wiem kiedy wyszedłeś. Życzę Ci szczęścia" . Oczywiście wszystkiego się wyparł, twierdzi że widział ją w tym barze i że pewnie specjalnie to wysłała żeby narobić mu z życiu bałaganu, że co ja mówię wg jak on mógłby mnie zdradzić.. Kolega był u nas i potwierdza jego wersję a ta jego pierdolona była ma cały dzIeń niedostępny nr bo chciał to z nią wyjaśnić... co robić?;( Nie mogę sobie znaleźć miejsca..... ciężko mi uwierzyć w jego wersję. Ale nie wyobrażam sobie życia bez niego i nie wyobrażam sobie, że on mógłby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×