Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Widocznie Nieogarnięta

Dziecko gorączkuje od 2 dni !!! NIe wiem już co robić ?

Polecane posty

a autorka znikła zadzwoń do pediatry, to chyba narazie najrozsądniejsza decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że można 2 razy przechodzić, ponad to wirus ten się mutuje więc i zdarzały się przypadki kilkakrotnych zachorowań przez jedną osobę. Orange kod1 - opadają niestety jak ktoś korzysta z jednego źródła i wiedzę czerpie na podstawie jednego artykułu to opadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem z doświadczenia
Moje dziecko też miało 3dniówkę 2 razy !! Także jeśli gorączka nie jest wysoka to wstrzymaj się jeszcze 1dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orange kod1
annnnnna,doczytaj a nie przekazuj dalj wiedzy rodem z zabitej deskami wsi! a ilosc zrodeł-ile likow mam ci wkleic, 10,100?? czy wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatkowo
orange kod daj sobie na wstrzymanie i nie truj jadem pani dochtór się znalazła, z byle gównem do lekarza pewnie lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widocznie Nieogarnięta
Zadzwoniłam do pediatry :) tego który przyjeżdza do mnie prywatnie. Odrazu powinnam to zrobić zeby się uspokoić, a nie pytać Was :P :D Powiedział, że nie ważne, iż trzydniówka już była. To może być 3dniówka mimo to, iż wystąpiła takowa 6m-cy temu... Mówiłam, że czytałam, iż 2razy NIE WYSTĘPUJE. Kazał "wyrzucić internet" :P Mówił, że infekcja raczej już nie, bo powinno już coś sie dziać katar itp, ale jednak nie wykluczać i obserwować. Mówił, że BARDZO możliwe, że to zęby więc jak nie przekracza 38,5 to nic się nie dzieje... dziecko nie jest apatyczne i wszystko jest normalnie to OK. Mówił też, że może ten układ moczowy o którym pisałyście więc mam poczekać ze 2 dni (o ile się nie pogorszy) ... jeśli nie wyskoczą plamki czy po zębach nie zobaczę, że coś się dzieje to on przyjedzie więc mam się za 2 dni kontaktować i PRZEDE WSZYSTKIM nie czytać forów :D więc żegnam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz zrób dziecku jutro pojutrze ten mocz i obserwuj teraz co się dzieje z maluchem nie ma co panikować od razu, wszystko trzeba z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widocznie Nieogarnięta
asamit i annnna - Wam akurat dziękuję :) i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teosia
aha, czyli jednak sie dalo:O to my zegnamy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widocznie Nieogarnięta
Dopiero wczoraj późnym wieczorem gorączka dała nam spokój... myślałam, że dobijemy do tygodnia :o z tym gorączkowaniem... Wybił się ząbek, gorączka spadła, mała to inne dziecko :) zadowolona, radosna :) ...tak wiec jednak ZĘBY Zastanawiam się czy mogę w końcu wyjść z małą z domu? Czy lepiej jeszcze z dzień się wstrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, że to TYLKO zęby możesz wyjśc spokojnie, pewnie małej powietrza brakuje, jest trochę osłabiona, ale na krótki spacer i owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×