Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...happyMymmy...

Majóweczki 2011

Polecane posty

No i już po spanku . Szczerbaty uśmiech do mamusi jest :-) Tak czułam ,że za długo się wolnym czasem nie naciesze :-) Byle by przysnęła do Kuchennych Rewolucji ,a potem mamusia idzie lulac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak długo śpią w nocy wasze szkraby?Czy jest mamusia, która przesypia całą noc? Mój śpi najdłużej od 23.00 do 5.00 lub 6.00 rano, w zależności od humoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michciu to i tak wspaniale Ci śpi :-) Moja jak zasypia w okolicach 20 , to niekiedy sie przebudzi jeszcze przed 22 , potem to już losowanie :-) Niekiedy 2 ,czasem 3-4 , raz 5 :-) Meksyk . Nie ma reguł :-) Był czas ,że zasypiała o 19:40 i spanko do 4 , butla i dopiero o 7 pobudka , godzinka baraszkowania i sen do 9. Ale było minęło. Mam nadzieje ,że te czasy wrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej czytam i czytam i nadrobić nie mogę.... Napisze troszkę o nas Mój A urodził się sn w terminie idealnie wyliczonym przez lekarza i usg:) Jest bardzo silnym chłopcem i ładnie przybiera na wadze- zaczął się 16 tydzien a on wazy juz 7 kg i ma 68 cm. od piersi odstawilam po 11 dniach męki mojej i jego z jedzeniem co 15 minut. zmiana mleka wykazala alergie pokarmowa na bialko krowie, przeszlismy na nutramigen ale znowu malego wysypuje i ma luzne stolce, wiec pomalu przechodzimy na pepti bo nutramigen nie zawsze daje efekt. alergolog powiedziala nam ze niekoniecznie ma skaze ale moze uczulac go tysiac innych rzeczy wiec juz od jakiegos czasu eliminujemy wszystko co sie da. A. jest bardzo żywym i aktywnym dzieckiem. juz od urodzenia malo spal a teraz w dzien prawie wcale max 1 godz... za tow nocy pięknie po jedzonku o 19 budzi sie o 5 i zasypia jeszcze do 6-7. nietiety przez ulewanie przyzwyczailismy go do noszenia na raczkach i teraz caly dzien na zmiane lezak mata, rece mamy, rece taty. na rodzicow i tesciow nie moge liczyc bo pracuja zawodowo nadal. zw wzgledu na podejrzenie tej alergii malego kapiemy codziennie. uzywamy tylko serii oilatum. No to popisalam..... Teraz troszke poodpisuję na wasze posty. Uzywamy pieluszek pampers gdyz te sprawdzily sie najlepiej, a przetestowalismy wiele- kazdy z rodziny jakies przyniosl jak maly sie urodzil i albo przesikiwal albo czerwona pupa... smarujemy linomag bobo a plus e a. lubi najbardziej matę edukacyjna i lezaczek bujaczek fp taki najzwyklejszy z doczepianymi zabawkami- bynajmniej to go zabawia na 20 minut My tez w niedziele mamy chrzciny a a ma katar i mam nadzieje, ze nic sie nie rozwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatekgagatek88 wcześniej nie było tak różowo, bo spał od 20.00 do 2. 00 w nocy, a potem do 4.00. Przez to chodziłam wiecznie niewyspana i zdekoncentrowana. Postanowiłam więc go po trochu przestawiać i budziłam go o 23.00 na karmienie, przez co posiłek o 2.00 nam wypadł. A potem z godziny 4.00 przestawił się na 6.00. Wymagało to trochę czasu, ale wysiłek się opłacił. A propo zdekoncentrowania: od porodu jestem strasznie rozkojarzona, a zawsze byłam osobą, która o wszystkim pamięta. Czy wy też macie takie uczucie, jakbyście jeszcze nie do końca były sobą, albo nie potrafiły się skupić na jakiejś rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do skrzynki to chyba macie racje, w razie czego zapisalam adres i haslo :-) moja mala zasypia okolo 22 i wstaje kolo 6 rano, pozniej butla i spimy do 10. W ciagu dnia tez duzo spi. Córa byla tez jakis czas na mleku sojowym ISOMIL ale zle zareagowala na nie- kupki suche jak wiory i bol brzuszka, wrocilam do pepti. Pampersy tez przerabialam juz chyba wszystkie, obecnie mam pampersy org. bo byla promocja w tesco i kupilam 4 paczki ale z rossmana tez sobie chwale a chusteczki tylko GAGA z tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem za tym, żeby jeszcze się wstrzymać z wysyłaniem fotek. Przyjdzie na to czas :) Anastazja mój wczoraj taki cyrk odstawił strasznie wrzeszczał, nie szło go uspokoić. Dziś usypianie bez krzyku, niby śpi. Ja też sama, mąż pojechał do pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Moja dopiero zasnęła, widocznie w dzień za dużo spała ;-) WAriowała w łóżeczku, wkładała sobie swoją przytulankę do buzi, a pieluchę na głowę. A jak podchodziłam do łóżeczka to słodkie usmieszki i guganie do mamy:-) Ach jakie te dzieciaczki są słodkie... Anastazja to całkiem naturalne,że boimy się o te nasze skarby. Na początku też sprawdzałam, czy oddycha. Ale i tak nie miałam takiego szału jak przy pierwszej córce. Kolokokta jestem za skrzynką, ale tak jak dziewczyny powiedziały, poznajmy się lepiej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolokokta mój mąż też jechał do tesco po te pampersy, opłaca się :P Zazdroszcze mamusią, którą mogą dłużej pospać w nocy. Mój zasypia między 20 a 21 pierwsza pobudka około 23, 24, a potem potrafi się budzić nawet co godzinę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatekgagatek88 wyobraz sobie ze jadł to paskudztwo bo na poczatku mieszlismy mu z bebilonem zwyklym i tak sie przestawil. Wiesz on nie zna narazie innych smakow wiec jest ok. teraz ma katar i zmiana na pepti nie ma narazie wplywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez dostalam przesylke z hippa kilka dni temu, ale dostalismy tylko sloiczek - jabluszko i saszetke herbatki. lyzeczki nie bylo :( Ja moja zostawilam pierwszy raz jak miala 2 tygodnie. Musialam isc na cala sobote i niedziele do szkoly bo mialam egzaminy. Zostal z nia tatus, mleko odciagnelam wiec dali sobie rade. Ale ja ? to byla tragedia, jak wrocilam do domu to sie poryczalam, nie chcialam jej juz nigdy zostawiac. ale po kolejnych dwoch tygodniach juz bylo ciut lepiej . Teraz od pazdziernika znow do szkoly :/ a moja Miśka ostatnio przespala mi 11 godzin, czyli od 21:00 - 8:00 i na ogol przesypia cala noc, tak ok. 9 godzin najczesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, na poczatku budzila sie miedzy 3 a 4:00 ale ok. 24:00 dawalam jej cycusia na snie, nie chciala za bardzo, taki miala twardy sen, ale jakos jej wcisnelam i tak ze 3 razy, wtedy przespala do 7-8:00 i teraz juz nie musze jej dawac w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze duzo sie nas tutaj uzbieralo, na razie nie kumam jeszcze, ktora ma jakie dzieciatko :-) pewnie niebawem sie to zmieni :-) dziewczyny a jak u Was z praca? ja jestem na macierzynskim i ide na wychowawczy, ogolnie do obecnej pracy nie wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolokokta ja wracam do pracy w połowie grudnia. Narazie sobie tego nie wyobrażam. Masz rację trochę się nas uzbierało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witjcie dziewczyny;-) moj szkrab śpi a jka cos nie moge no faktycznie jest coraz więcej osób mania ja też ide w tą sobotę na wesele ;-) i byłam tez tydzień temu ja podobnie jak Wy przetestowałam pieluch dada i powiem Wam ze mała płakała i wiecej nie testuje pampers to pampers chusteczki też uzywam pampersa jak dla mnie sa najlepsze moja Marsia jest ze mna cały czas mama i teściowa mieszkaja daleko a tatus pracuje od pn do pt prawie cały dzień ale jak jesteśmy na wekkend u mamy to idziemy z męzem na kolacje do kina ;-) raz moj maż zostal z mała a ja poszłam z koleżanka na ploteczki powiem Wam z jednej strony tak źle sie czułam bez Marysi bo zawsze idde z nia a a jednej strony było tak błogo naprawde polecam Wam nasze kochane szkraby zostaja z tatusiem a mamusia na ploteczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja powinnam do pracy wracac juz 5 pażdziernika brrrrrr ale ze względu ze chodze z Marysia na rehabilitacje moge wziąść zwolnienia 60 dni tak mi powiedziała pediatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) u nas noc byle jaka, od 3 dni wstaje mały drań po 6, wczoraj troche ja przetrzymalismy z kapaniem bo wrocilismy po 19 do domu to nie radzi sobie dziewczyna z zasnieciem jak nie pojdzie o swojej porze spac.teraz lezy w hustawce i piszczy:) ja padłam wczoraj o 21 jak nigdy. nadrobie bo strasznie duzo stron nadrukowałyście i sie odezwe jak mała uspie. o to juz we 3 mamy chrzciny w niedziele- zapowiadaja piekna pogode:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyska608- na szczęście lub nieszczęście(zależy, z której strony spojrzeć;) ), nie mam dylematu związanego z powrotem do pracy, bo chwilowo jestem bezrobotna. I na razie nie wyobrażam sobie zostawić małego i szukać roboty. Po pierwsze nie chcę. Po drugie, aby go zostawić, musiałbym nająć opiekunkę, bo jedna babcia jest schorowana a druga pracująca, a opiekunka jak wiadomo to jakaś obca kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam u nas nocka ok jedna pobudka ale od 7 już na nogach jesteśmy, ja na razie nie wracam do pracy nawet jakbym chciała to nie mamy z kim małej zostawić więc pewnie tę zimęspędzimy razem w domu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyska to juz niedługo ten 5 paźdź. kombinuj cos z tym zwolnieniem a na wychowawczy troche nie mozesz isc?? ja jak juz pisałam biore wychowawczy do konca marca, to jak mała bedzie miała 10 m-cy to wroce do pracy. bede ja musiala niestety zostawic z niania>w sumie nie wyobrazam sobie siedzenia w domu, chociaz dobrze mi z niunia w domu i cala ciaze bylam na zwolnieniu bo musialam lezec. dostalismy juz na chrzciny krzesełko, bardzo fajne bo sie rozkłada i Kalina juz w nim rajcuje http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-polly-2w1-firmy-chicco-i1807687312.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczki 2011 NICK: DATA URODZENIA: IMIĘ DZIECKA: agatekgagatek 88__ 30 kwietnia_______________Oliwia mama_michaliny____14 maj_______________Michalina jb84______________25 maj_______________Milena lenaaa_29_________ 27 maj_______________ Adam remi173___________ 31maj_______________ Karolina majowamama_______ 25 maj______________ Adrian małgos222_________ 31 maj_______________ Kalina edzia______________ 30 maj______________ Julia anastazja8710______ 10 maj______________ Amelka marga30___________ 2 czerwiec__________ Helena aneczka0611_______ 10 maj______________ Lilianna a_gata2____________ 29 kwiecień_________ Pola Michciu_28_________ 5 maj__________________Michał mania000_________15 maj _________________Zosia justyska608_______5 maj_________________Marysia .ania2011___________22maj________________syn kolokokta___________ 26 maj________________ Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie nocka w miare zasnela o k 20 obudziala sie o 3.30 butla i lulu jak tatus przyszedl z pracy zaciesz do niego pobawil sie z nia 15 minut i zasnal a ona nie przed chwila zasnela ciekawe na jak dlugo :) ja cos w nocy spac nie moglam rzucalam sie z lewego boku na prawy... :( masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyska my z synem chodzilismy na rehabilitacje teraz z niunia nie mania000 ja zostawiam mała z meze dosc czesto ale nie na długo, zawsze maja zciagniete mleko chociaz mała sobie za bardzo nie radzi z piciem z butelki, daje jej m łyzeczka, chodze tez ze starszym dzieckiem na basen w niedziele- mamy wtedy czas tylko dla siebie a on juz starszak jest i pogadamy sobie ma 9 lat:) udanej zabawy na weselu:) agatekgagatek superrr ze udało Ci sie zmontowac tabelke:) widze ze wiekszosc córeczek mamy kolokokta skrzynka na pewno dobra rzecz zebysmy mogły sie zobaczyc jak wygladamy to zawsze tak lepiej pisac, ale moze sie faktycznie jeszcze wstrzymajmy, ale jak najbardziej jestem za remi- moja mała sie jeszcze nie przekreca Michcia - ja karmie tylko piersia i jeszcze poczekam z wprowadzaniem nowych pokarmów do 5 miesiaca tu znalazłam fajne artykuły http://www.rodzinko.pl/kuchnia-bobasa/3028-rozszerzanie-diety-niemowlecia-karmionego-piersi.html http://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/dziecko/artykuly/ctl/artykul/mid/704/tytul/schemat_zywienia_niemowlat.aspx @ jeszcze nie miałam i wcale nie tesknie:) Kalina strasznie sie slini, nie wyrabiam z przebieraniem bo jest non stop mokra pod szyjka, Wasze dzieciaki też?? kapie ja codziennie, uzywamy kosmetyków Emolium bo ma strasznie sucha skóre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×