Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...happyMymmy...

Majóweczki 2011

Polecane posty

Hej Majóweczki!!! U nas noc taka sobie. Spanko od 20 do 2. Później pobudka o 4 i 6.30. Wyprawiłyśmy starszą do szkoły i znów spanko od 8 do 8.45. A propos włączania dziecku suszarki to ja robię tak, że jak mała nie może zasnąć w wózku to włączam jej okap w kuchni. I śpi jak zabita.;-) Leena, Michciu ja też jestem sama z małą. Nikt mi nie pomaga, mama i teściowa wpadną czasami na chwilę,żeby zobaczyć wnuczki.Kawka, herbatka, obiadzik i do Domu. Jak już naprawdę musiałam wyjść bez małej np. do ginekologa, to musiałam poprosić o pomoc kilka dni wcześniej żeby miały czas. Takie babcie zalatane. :-( Mój mąż też ostatnio niechętnie zostaje z małą, bo twierdzi,że ona mu w kółko ryczy.. No ciekawe. Ach te chłopy... Muszę lecieć bo małe zrobiło k..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo kobitki! ale dałyście czadu z tymi wpisami, super że nas już tak dużo:) witam oczywiście wszystkie nowe majóweczki:) u nas wczoraj zawrót głowy, Milena marudna jak nie wiem:O i dziś chyba będzie powtórka z rozrywki:P a ja dostałam pierwszą @ i czuję się do dupki:( lecę Was poczytać i jak uda mi się ujarzmić moją smoczycę to się odezwę. Buźka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko pomoc meza bo moja mama 250km od nas , a tesciowa to jest zdania ze jak dziecko sie wyprowadzi z domu, to kazdy ma swoje zycie, i ona Michalinke widziala tylko z 5 razy i to zawsze jak my jedziemy do niej. Ona u nas w ciagu roku byla tylko raz, taka "zajeta" babka :/ My kapiemy Misie codziennie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Michaliny Ty to się ciesz ,że teściówka Was nie nawiedza :-) Daj spokój , mnie mierzi jak słyszę ,że się do nas wybierają. Ona jest taka ,że się lubi wszędzie wtrącic , wszystko wiedziec , podsluchac .. Wrrr !! Na samą myśl o niej już mam nerwy hehe Generalnie nam też nikt nie pomaga , mąż do pracy , to my same . Jak trzeba ,to mojej mamie zostawiam lub siostrze ,ale to rzadko . Plusem jest ,że rodzice blisko mieszkają , bo np. po mega zarwanej nocy mogę Małą podrzucic i leciec na drzemke :-) JB , a co to takie marudzenie ? Może pogoda , bo już tak jesiennie .. :-( U nas pochmurno i deszczowo ,aż nie chce się nosa wystawiac z domu . A tak w ogóle , to chciałabym już Święta :-) Oj jak ja kocham ten nastrój .. a w tym roku ciekawe jakie bądą z naszymi Skarbami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja8710
hej dziewczeta :) u mnie noc ok od 20 do 4 :) potem o 6 pobudka bo kupcia i juz nie spala teraz zasnela moze na godzine. widze ze teraz o tesciowych moja... ach zal mowic tak samo wsciubia nos w nie swoje sprawy... wrrr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka , Twoja córka tez ma ładne imie , takie nieczęsto spotykane . Lilianna .. no ! Lena widzę ,że tabele zrobiłas :-) Jak idą porządeczki ? Kurde , trzeba by cos poprasowac póki Mloda ma drzemke ,ale taaak mi się nie chce .. Potem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja8710
my jestesmy po slubie od miesiaca czyli od 6 sierpnia razem z chrzcinami tak wyszlo niestety :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja8710
NO MA SPANKO TO FAKT ALE ZAPESZYLAM JUZ SIE BUDZI I OCZYWISCIE MINA NIE CIEKAWA WIEC BEDZIE RYK :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się kąpać małą codziennie, ona to b. lubi i wie że po kąpieli i cycusiu idzie spać. Tylko włoski myję jej co drugi dzień. W czym kąpiecie swoje dzieciaczki? Ja w co drugi dzień oilatum, a jak myjemy włoski to w mydełku Johnsona dla niemowląt. Kiedyś kąpałam codziennie w oilatum, bo tak mi poradziła położna,ale włosy po tym były jakie tłuste, bo nie miałam jak jej spłukać inną wodą bo kąpię małą sama. Mąż w tym czasie zajmuje się starszą. A po szamponiku włoski ma puszyste i pachnące. Helenka zasnęłą, idę się ubrać. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I teściowa już pokazała swoj prawdziwy charakterek ?:-) Szybka baba :-) Oho..moja już się coś wierci :-( Jeśli chodzi o szczepienia to my też 6w1 ,ale ona zawsze tak mocno płacze .. aż serce boli . Teraz 13 idziemy i na samą myśl mi skóra cierpnie . Kąpiele u Nas codzienne .. no nie wiem , wydaje mi się ,że wykapana to się od razu lepiej czuje :-) No i to też taki rytuał :-) Ale na poczatku też kąpałam co drugi dzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatekgagatek sprzatanie przy małym idzie tak o. Juz poprasowałam, umyłam naczynia, jeszcze podłogi mi zostały. Moja teściowa fajna babka. Fakt że rzadko się widzimy, ale do nieczego się nie wtrąca. Pieluchy w nocy nie przebieram. Używamy oryginalnych pampersów i dla nas są najlepsze. Anastazja gratulacje z okazji ślubu :) zaczernij się :) Aneczka no juz lepiej wygląda nasza tabelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pieluch to zmieniam jej w razie potrzeby. Jak obudzi się na jedzonko i widzę,że ma wielkiego pampersa to jej zmieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja8710
a pieluszki przebieram jak sie obudzi uzywam sudocremu i wszystko jest w porzadku zadnych odparzen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marga my kąpiemy w balneum baby basic, ze względu na problemy ze skórą :/ Zazwyczaj kąpiemy naszego bąbla codziennie, bardzo to lubi :P My szczepiliśmy 5 w 1. Kolejne szczepienie po 14 września. Już się boję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my od poczatku kapiemy codziennie, tez wydaje mi sie ze lepiej sie czuje wykapana i pachnaca. no i potem jest cycus i spanko . Kapie ja w emolium a przez pierwszy miesiac w Johnsons baby . Ale miala krostki na buzce i emolim pomoglo i tak juz zostalo . Pieluch w nocy nie zmieniam bo nie chce jej budzic . Ale po calej nocy nie jest bardzo zasikana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja8710
a dziekuje :) tesciowa to juz przed slubem sie troche wtracala ale siedzialam cicho teraz juz jej troche powiem ale i tak sie ugryze w jezyk a ona za mala jest ale moj m to jej jedyny synek wiec wiecie jej nynulek to ona by mu najchetniej dupke podcierala jescze! ja kapie mala w nivea 2w1 a po kapieli tez aniołek butla i lulu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szczepienie standardowe, 3 dawki . placz najwiekszy przy pierwszym wkluciu, pozniej juz pojdzie. Pierwsza szczepionka to byla tragedia, plakalam razem z nia i to ona pierwsza sie uspokoila. Ale druga juz byla ok. wyszla z usmiechem na buzce :) Ogolnie szczepionki znosi dobrze, nie miala goraczki i przespala caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już pisałam ,że my tylko oilatum , bo taka skórka , a włoski też szamponem Oliatum . Lena , cos wiem o sprzątaniu z maluchem heh .. czasem mycie garów trwa 2 godziny :-) Na Sobote zaplanowałam gruntowe sprzatanko kuchni. Ciekawe co z tego wyjdzie :-) Macie zwierzaczki jakies ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kąpię w oilatum. Kąpałam wcześniej w Johsnon, ale synek miał trochę po tym za suchą skórę, mimo stosowania po tym oliwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Położna, która przychodziła do nas po urodzeniu, mówiła że teraz bardzo dużo dzieci ma problemy ze skórą, że kiedys tego nie było. My nie mamy zwierzatka, zawsze chciałam mieć psa, ale teraz przy małym wiem, że ciężko byłoby mi się jeszcze nim zajmować. Mąż już wstał po nocce i zajmuje się małym, także lece jeszcze do sklepu po bułeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my szczepienie mamy teraz 27 wrzesnia znow 3 razy ale potem po razie i dopiero za rok dostanie znow 3 ostatnio byl z nia m bo przy pierwszym razie sie prawie popłakalam razem z nia ale on tez ledwo wytrzymal mysłalam ze walnie ta pielegniarke co ja kłula taki byl zly ze ja tak meczy:):) a moja za to ten pierwszy zastrzyk w miare zniosla a przy 2 i 3 ryk totalny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na chwilkę:)mała zasnęłą...ufff. Nic mi się dziś nie chce a czeka mnie sprzątanie, gotowanie obiadku i pakowanko bo wyjeżdżamy na weekend do rodziców na wieś. A pogoda taka wredna, że chyba się tym wyjazdem nie nacieszymy:O Ja też jestem całymi dniami sama z małą. Rodzice i teściowie 150km stąd więc nie mogę liczyć na ich pomoc. Mój M. pracuje na zmiany ale jak tylko jest w domu to dużo mi pomaga. Tak że dajemy rade.Choć początki były trudne przyznam. A co do teściowej to złego słowa nie powiem. Mamy dobry kontakt a Milenkę uwielbia:) Ja kąpię małą co 2 dzień i jest to dla nas straszny stres bo krzyki są niemiłosierne. Nie wiem co się stało, zawsze uwielbiała kąpiel a teraz może od jakiegoś miesiąca strasznie płacze. nie tyle w wannie co przy wycieraniu i ubieraniu. Może ja coś źle robię...A używamy od początku Oilatum. Sprawdza się super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas w przyszłym tyg. czeka 2 szczepienie:o bierzemy szczepionkę 5 w 1, teraz będzie chyba tylko jedno kłucie, wczesniej były 2, w obie nóżki. Mała zniosła to dzielnie, trochę popłakała ale zaraz sie uspokoiła. Potem też żadnej gorączki ani innych atrakcji. Zobaczymy jak będzie po 2 dawce bo podobno częściej pojawia się goraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza pierwsze połtora miecha płakala przy kapieli teraz sie tak cieszy jak czuje wode to wszystko jest zachłapane tak chlupie :) moj m tez na zmiany pracuje ale jakos daje rade jak moze to mi pomaga czasmi tez nie wiem w co mam rece wlozyc a mala mi placze na szczescie m mnie rozumie i nic nie mowi jak cos nie jest zrobione. ja to czesto robie tak ze ja wkładam do nosidelka w sensie do fotelika i sprzatam czy gotuje a ona jest np na stole widzi mnie jest spokoj jak tylko znikne z pola widzenia juz sie odzywa. a obiadek mam od wczoraj zupka pomidorowa :) ale teraz musze mykac pranko trzeba zrobic i wg troszke ogarnac pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×