Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...happyMymmy...

Majóweczki 2011

Polecane posty

urke moj mail to aneczkaipiotr@onet.pl :) czekam :) moja jak zwylke marudzi ale poki co nie placze az tak. wczoraj byla u nas moja mama lyzeczke w reke i mlodej do buzi zeba szukala chce sie na zabkowe załapac :) ja jej dam ale mowi ze mam szukac bo mloda ma dosc dziaselka spuchniete i taki jakby niebieskawe przewbarwiewnia a to moze oznaczac ze sie zabek zbliza. a ja @ dostałam boziu jak brzuch boli... a w ciazy byl taki spokij. ja niestety dostałam miesiaczke juz po 6 tyg od porodu... czekam w takim razie na priva :) do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Zalogowałam się na nowym forum ,ale nie wiem gdzie i jaki dostęp ? Urke , daj to może na maila ?Albo prześlij mi. adres jest w skrzynce , bo nie chce go tutaj pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urke dzieki za namiary na forum, juz sie zarejestrowalam i czekam na dostep; pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! wchodze na forum, a tu Was juz nie ma:( pisałam kilka dni temu o dostep do poczty ale nie dostałam maila zwrotnego:( u nas w domu choróbsko panuje, majpierw mąż, teraz Lila jest zaziebiona, a ja jestem chora na maxa... wiec do tej pory nie miałam czasu zeby pisać, pamietacie mnie w ogole???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka jasne, że pamiętamy :) Musisz poczekać na Urke, bo ona się tym zajmuje. Oby choróbsko szybko minęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenaa to miło z Waszej strony;) zaraz śmigam do lekarza, mam nadzieje ze juz bedzie tylko lepiej, bo dzis w nocy tylko 2 godz spałam:( Urke czekamm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LPLPLPLPLPLPLPLP
wynocha stad jedzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D rozwalilyscie fajne forum a teraz zabieracie manatkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ---------------- SUPERRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mama-michaliny mam nadzieje ze juz dostalas namiary bo tym sie zajmuje urke :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczo
nawet odmienić nie potrafisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chyba jednak się nie doczekam waszej akceptacji... no cóż w takim razie pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ona jest?
dziewczyny, moze wy mi pomozecie? szukam majowejmamy- zaglada tu czasem? o ile dobrze kojarze, to ona chyba rodzila w mswia w bydgoszczy a ja mialabym w zwiazku z tym kilka pytan do niej, bo tez zamierzam tam rodzic. No i szukam jej i szukam i nic..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dopiero was znalazłam, bywałam na starych majówkach ale jak przyszło co do czego to nikt mnie nie chciał na nowym forum, mam nadzieje że tu się odnajdę jak mnie przyjmiecie. Urodziłam synka 20 maja przez cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny! Jestem tegoroczną Kwietniówką, choć Moja Pola zrobiła nam niespodziankę i pojawiła się w przedostatni dzień marca :) Jeśli są wśród Was Mamy i przyszłe Mamy z Warszawy i okolic, to zapraszam Was na nasz Wamusiowy profil na facebook'u :) Krótko o nas :) Wamusie, czyli WARSZAWSKIE MAMUSIE to organizacja zrzeszająca aktualne i przyszłe mamy z Warszawy. Nasza działalność polega na wzajemnym wspieraniu się w trudnej sztuce macierzyństwa. Pokazujemy sobie nawzajem, że bycie mamą może być wspaniałą przygodą. Uświadamiamy, że mama to atrakcyjna kobieta, która potrafi realizować swoje marzenia! Wamusie powstały z inicjatywy trzech mam: Agaty, Ilony i Magdy, które postanowiły pokazać, że mama może być zaradną, przedsiębiorczą kobietą, która świetnie organizuje sobie czas i rewelacyjnie godzi obowiązki mamy i żony z przyjemnościami i realizacją swoich pasji. Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku :) https://www.facebook.com/pages/WAMUSIE/240023819379206 Jeśli nas "Polubisz" będziesz miała dostęp do informacji o: - bezpłatnych spotkaniach dla mam, które odbywają się w Warszawie - naszych cotygodniowych spotkaniach - wydarzeniach dla mam i maluchów - organizowanych przez nas konkursach - organizowanych przez nas warsztatach dla aktywnych mam Macierzyństwo to wspaniała sprawa. Cieszmy się nim wspólnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×