Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...happyMymmy...

Majóweczki 2011

Polecane posty

agatekgagatek88 do 7.30! pewnie już nie doczekam tego przed powrotem do pracy... justyska608 jeszcze nie, na razie mój Fifi pożera je tylko oczami. ale zaczyna się nimi mocno interesować jakby odkrył, że posiada własne stopy... malgos222 moja Misia-fifi jest z 14 maja, karmię cycem. dosłownie 3 razy podałam butlę w nadziei, że będzie lepiej spał, ale d... zjadał zaledwie 60 ml i po godzinie pobudka.. .ania2011 też dostałam taką paczke z hippa jakies 2 tygodnie temu, oprócz kuponów zniżkowych jest też kupon na inną darmową paczkę- do odebrania w rossmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ale tu pustki :-( Nie ma co poczytac :-) Remi , nie wiem ,czy można tak w pojemniczku na mocz .. są specjalne na mleko matki :-) Urke , chleb piekę w formie kwadratowej w piekarniku , bo nie mam jeszcze tej maszynki do wypiekania ,ale kupie , bo to o niebo mniej roboty :-) Jeśli chodzi o tą kupna mieszkankę z Lidla , to powiem ,że całkiem w porządku :-) Oliweczka zjadła obiadek , popiła herbatką i zasnęła na 3 godzinki . Siedziałyśmy na ogródku , ona kimonko , a mamcia poczytała zaległą prasę :-) No i dostała soczek pierwszy raz , wypiła 100ml . Widocznie smakował :-) Już okąpana ,drzemie ,ale zaraz pobudka będzie,bo wierci się :-( Czekam na mężulka i na Kuchenne Rewolucje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! U nas po szczepieniu o niebo lepiej niż za pierwszym razem. Troszkę popłakał po ukłuciu i poszedł spać :) Potem poszłam do rodziców i tam prawie cały czas spał. My jeszcze czekamy 2 tygodnie, aż młody skończy 4 miechy i też zaczynamy wprowadzać nowe jedzonko :P Justyska ta strona z promocjami jest super :) Agatekgagatek mniam zaś smaka narobiłaś :) Nie wiem czy nie pójdę spać, bo jakas zmęczona jestem. Jak coś to do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejwidze że pustki wieczorem na forum ja włóaśnie troszke ogarnełam mieszkania i dopiero znalazłam chwile, moja spi juz od 20, ale w dzien ciezko jej sie spi, co do mrozenia pokarmu wiem ze sa specjalne pojemniki, ale zaczełam mrozic w tych zwyklych i małej nic nie jest i moja siostra tez tak mroziła pokarm.. ja ostatnio zamowiłam w necie próbki z johnsona płynu do kapieli balsamu i kremu na odparzenia i mała dobrze toleruje te kosmetki nie ma żadnych uczuleń więc stosujemy je, wczesniej stosowałam oilatum, ale jak dla mnie był małowydajnyi na krótko starczał,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) widze ze wieczór raczej zajety... tak skromnie z wpisikami my z mała juz od dawna na nogach dzisiaj piatek trzeba sie wziac za wieksze sprzatanie, a tak mi sie nie chce ze szok... :( jak tam nocka?? u mnie wieczór... mała sie nam roztroila na maksa remi ja tez dostałam prubki z j&j ale moja ma na nie uczulenie :( lena fajnie ze po szczepieniu oki, my na 3 juz sie szykujemy agatek hmmm ja chyba tez podam soczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny. Ale naskrobałyście przez 2 dni:-).Ja niestety nie miałam czasu zajrzeć. W środę każdą wolną chwilę pośwęcałam na sprzątanie, a wczoraj przyjechała moja mama i wyrwałam się ze starszą na dwie godziny ;-) Malutka spała, ale ja szybciej wróciłam z zakupów bo jakaś niespokojna byłam. Oj ten instynkt macierzyński...Umówiłam,śię z mamą że może przyjedzie za tydzień, to wyskocze do fryzjera. U nas noc ok. Spanko od 20, i pobudki o 1.30 i 4.30. Teraz spi,ale pewnie zaraz się obudzi. Muszę Was poczytać to poodpowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, u mnie noc beznadziejna. regularne pobudki co 2 godziny. dobrze że nie co godzinę.. lenaaa_29 u nas obydwa szczepienia były straszne, a kolejne niedługo.. agatekgagatek88 ale wydaje mi się że pojemniki na mocz muszą byc sterylne więc myslę, że takie zastosowanie nie jest niczym złym :-) marga30 też muszę pomysleć o fryzjerze bo wyglądam strasznie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny;-) my juz po rehabilitacji i Marysia jak zwykle umęczona słodko śpi jak codzień wstała o 6 na jedzonko i odrazu zasneła;-) agatekgagatek te brokuly sa z gerbera ale bez ziemniaków co mi sie poplatało;-) dzisiaj jedziemy do babci i wracamy w niedziele zraz zabieram sie za prasowanko bo troszke sie tego nazbioerało;-( moja mała to sie teraz taka cwaniara zrobiła juz sama w pokoju nie polezy nie ma takiej opcji w leżaku i wszedzie tam gdzie mamusia;-) lezaczek to jest naprawde super sprawa ja mam z fischer price taki do 18 kg i jestem z niego bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama michaliny głosujemy na Twoja ślicznotke;-) a to zdięcie robiłaś sama czy u fotografa jest naprawde rewelacyjne może zrobisz takie mojej Marysieńce;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyska nam też to imię się bardzo podobało, nie było innej opcji - ma być Helenka albo Piotruś :-). Za to jak się urodziła pierwsza córka to ja chciałam Zosię a mąż Delfinę;-) Matko, co ja się z nim naspierałam, uparł się jak osioł. Ale w końcu stanęło na moim( po interwencji wszystkich babci i prababci). Później był lekko obrażony. Delfina to ładne imię ale obawiałam się reakcji w szkole itp. Dlatego mąż wybierał drugie imię dla Helenki - Karolina;-) Urke mały budził Ci się co godzinę, teraz co dwie, to i tak jest postęp. Zobaczysz jeszcze trochę i będzie mu się to wydłużało.:-) Maja malutka bawi się w łóżeczku. Jestem zadowolona bo bardzo lubi tam leżeć. Ma zabawki przywieszana do barierek i potrafi godzinkę za nie ciągnąc. Lecę do niej. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Urke - może to Cie trochę pocieszy że my chyba wychodzimy z tego co godzinnego budzenia w nocy :) Jestem przeszczęśliwa. Przestałam kombinowac z tymi kleikami które nam nie pomogły i kupiłam kaszkę ryżową z jabłkiem. Zjada jej ok 100ml przez butelkę ok 18. potem pobudka ok 21-22 dojada mm i śpi dalej do ok 3. a potem już normalna pobudka o 6 na stałe. Małemu daję też soczki jabłko, jabłko-marchewka albo normalny deserek ze słoiczka i to na razie tyle nowości żywieniowych. Powoli zaczynam myslec nad tymi zupkami. Co do mrożenia to ja mrożę zupy dla nas w takich plastikowych pojemnikach do żywności na których jest oznaczenie że nadają się do zamrażania więc małemu będę mrozić w takich samych. Ja kupowałam w ikei kiedyś cały zestaw takich pojemników o różnych wielkościach za chyba 10 albo 15 zł ale są właściwie w każdym markecie i je można mrozić na pewno. Sama dla nas czasem jak ugotuję za dużo zupy to mrożę w takich tylko dużych i to się świetnie sprawdza. Marga30 - gratuluję córeczki że potrafi się czymś zając tak długo :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze przeczytałam o tych pojemnikach na mocz, a czy jesteście pewne że ich można używać do produktów spożywczych? Jednak plastik plastikowi nierówny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki! dalam mojej malej jablko znowu i nie bardzo jej podeszlo, tak jak i marchewka... Akurat zadzwonila szefowa moja i mowi, ze ona dodawala swoim dzieciom sok np. z marchewki do mleka ale robila to zakraplaczem, zeby dziecko sie do smaku przyzwyczailo, nie pomyslalam o tym i wczoraj po poludniu otworzylam soczek marchwiowo jablkowy i najpierw dawalam Hani na palcu zeby sobie sprobowala, taka godzinna zabawa zaowocowala tym, ze wlalam jej troche do butelki i wypila od razu tak jej podeszlo! Wychodzi na to, ze ona do gestej konsystencji nie jest jeszcze przekonana. Za porzadki to tez sie musze wziasc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, fajnie macie z tym wprowadzaniem pokarmów. Ja już się nie mogę doczekać, ale Helenka nie dość,że ma dopiero 3,5 miesiąca to jeszcze tylko na piersi. Tak więc nie wiem kiedy zacznę...Ale myślę,że najwcześniej za miesiąc. Ja również słyszałam, że można mrozić jedzenie w pojemniczkach na mocz, ale nie wiem czy bym się zdecydowała. Jak Zosia była mała to gotawałam jej na 2 dni i przechowywałam w lodówce w butelce aventu z taką pokrywką. Lecę robić obiad, bo byłam już po starszą w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojA MARYSIA to dzisiaj taki aniołek wstała o 6 zjadła butle i wstała o 8.30 zasneła po 10 i spała do 13 byłysmy na spacerku i znów usneła chyba dzisiaj taka pogoda senna chciałam sobie dzisiaj poszerzyć obraczke (wkładam ja na palec ale strasznie mnie cisnie) a to nie takie proste bo mam na obrączcze wzorek który przy powiekszaniu może sie zepsuć a juz myślałam ze pochwale sie meżowi obvrączka na palcu;-( chyba musze zrobić diete bo zostało mi azzzzz 10 kg;-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello urke dzisiaj dołaczam do Ciebie- jakas masakra w nocy była, co 2h sie budzila a nad ranem to juz caly czas wisiala na cycku i pobudka 5.50. ja mrozilam mleko w woreczkach takich specjalnych, a mam i kubeczki plastikowe z przykrywka i tam na opakowaniu jest napisane, ze mozna mrozic i temperatury w jakich ile czasu mozna przechowywac. jakas padnieta jestem dzisiaj, kawke pije własnie. pogoda beznadziejna to na dwor nie ma co wychodzic, zeby małej nie przeziebic, a synia cos gardło boli juz 2 dzien i sie boje zeby Kaliny nie zaraził mamamichasi- zagłosowałam na Misie, śliczna dziewczynkę:) i ja bym cos z włosami zrobiła:) zawsze mam 100 pomysłów, zeby zmienic kolor, obciąć a jak ide do fryzjera to kolor zostawiam zawsze ciemny i koncówki obcinam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyska ja tez mam lezaczek z fiszera i bez niego to ja nie wiem co z Zosią bym zrobiła :) u mnie rzecz niezastąpiona, nawet jak jedziemy do mamy na kilka godzin to go biorę i my na kanapie a ona w swoim foteliku my z Zosią wróciłyśmy z zakupów (trzeba było się zaopatrzyć w jakieś miesko) i musze ruszyc się i zabrać się za porządki, przybieram sie od rana i mi nie wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgos u nas pogoda też beznadziejna ale musiałyśmy wyjść do sklepu na szczęście zdążyłyśmy wrócić przed deszczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyska ja powiekszalam swoja obraczke po 1 ciazy, byl problem bo mam biale złoto z z i zle zrobilam bo pozniej byla za duza takze moze poczekaj, schudniesz i bedzie dobra a jezeli chodzi o kg. to mi zlecialo 22 a 5 jeszcze.i cos to stoi i nie chce zejsc:/ maruda dzisiaj ta moja corcia straszna!jak usnie to zaraz sie budzi i wyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania to dobrze ze zwiałyscie i Was nie zmoczyło:) ja to w ogóle nie wychodze bo wieje strasznie, rano spacerowałysmy godzinke, udało nam sie jeszcze jak słonko swieciło ja tez mam lezaczek z fisher, ale powiem Wam ze bardziej sprawdza sie krzesełko, jakos małej bardziej odpowiada:) a i bardzo lubi w hustawce siedziec, smiejemy sie z niej bo zawsze jak ja tam rano wkładamy to robi kupe:) i syn moj mowi ze to kibelek Kaliny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyska608 to możemy razem zaczac diete bo mi tyle samo zostało :-( tyle, że ja ciagle karmie cycem wiec nie za bardzo wolno mi sie odchudzac bo toksyny do mleka przechodza. malgos222 my własnie bylismy 2,5h na spacerku :-) co do fryzury to ponoc po ciazy kobiety dojrzewaja do roznych rewolucji wiec moze zmiana fryzury tez wyjdzie tym razem. ;-) dziewczyny a jakich kaszek uzywacie? jakiej firmy? są jakies bez cukru albo któreś mają go mniej? wszystkie kaszki sa od 4 miesiaca, bo moze zadzwonie do mężona coby jakas kupił ale jemu musze konkretnie napisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki dawno mnie tu nie bylo ale tak jakos jestem caly czas zajeta nam nocka minela spokojnie i bez zadnych tam wiekszych pobudek :) teraz trzeba sie szykowac do nastepnej hehe ktoras z was ma corke o imieniu Helanka jak bylam w ciazy to do brzuszka caly czas mowilam moja Helanka itp.ale wkoncu dalam na imien Julcia bo moze to glupie ale pomyslalam ze w przyszlosci beda sie smiali z jej imienia :P moja Julcia spi od 14:30 do teraz jestem pod wrazeniem ale nie zapeszam z tym ze suszarka caly czas na chodzie a jak tam wasze dzieci z cumelkami ??? od poczatku ciumciaja?? ciekawi mnie to bo moja dopiero od wczoraj sie nauczyla i stala sie tak spokojna :) az nie moge uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki dawno mnie tu nie bylo ale tak jakos jestem caly czas zajeta nam nocka minela spokojnie i bez zadnych tam wiekszych pobudek :) teraz trzeba sie szykowac do nastepnej hehe ktoras z was ma corke o imieniu Helanka jak bylam w ciazy to do brzuszka caly czas mowilam moja Helanka itp.ale wkoncu dalam na imien Julcia bo moze to glupie ale pomyslalam ze w przyszlosci beda sie smiali z jej imienia :P moja Julcia spi od 14:30 do teraz jestem pod wrazeniem ale nie zapeszam z tym ze suszarka caly czas na chodzie a jak tam wasze dzieci z cumelkami ??? od poczatku ciumciaja?? ciekawi mnie to bo moja dopiero od wczoraj sie nauczyla i stala sie tak spokojna :) az nie moge uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśki a co tu taka posucha... jakos chyba maluszki czas zajmują :) ja używam kleiku z nestle, w zapasie jeszcze kaszka z bobovity z malinkami ale jej jeszcze nie używałam ja po ciąży wróciłam do koloru naturalnego czyli blond a tak to przez 2 lata byłam rudzielcem :P dziewczyny ja tez bym troszkę schudnąć chciała w sumie to mi wszystko zleciało po ciąży ale ja nigdy szczupła to nie byłam, jakoś mi wczesniej to nie przeszkadzało a teraz... można by było coś z tym zrobić, ale ciężko... tyle pokus... a u nas jutro małe party, mamy rocznice ślubu i zaprosiliśmy kilkoro znajomych mam nadzieje że bedzie fajnie :) także jutro trzeba coś upichcić no i w końcu się zebrałam i posprzątałam chatę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia tobie chodzi o smoczek??? jeśli tak to moja tylko z nim zasypia, a potem jak już dobrze zaśnie to wypluwa, a tak w dzień to nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgoś ja to właśnie się zastanawiam nad krzesełkiem, pewnie niedługo zakupimy, mam nadzieje że Zośce przypadnie do gustu ja to zmykam, może coś jeszcze obejrze w tv dobranoc, kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×