Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...happyMymmy...

Majóweczki 2011

Polecane posty

miało być ocieplanych... o poszło w tą grymaśną minkę i dużych mrozach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam maile :-) ja juz coraz mniej sie denerwuje na mala ale kiedys to byla masakra, do czasu az trafilismy na mleko ktore jej podpasowalo bo pani doktor twierdzila, ze Hania nie ma skazy a ja poszlam kupic pepeti na wlasna reke i trafilam w samo sedno. Dopiero na ostatniej wizycie to potwierdzila. A mala wazyla 3 tygodnie temu 5700 i nie wiem ile wzrostu, mierzylam ja w domu ale chyba zle to jakos robie bo mi wychodzi, ze ma 72 cm. My tez walczymy z katarem u Hanki :-( uzywam tylko wody morskiej ale kolezanka farmaceutka radzila,zeby sprobowac masci majerankowej a w ulotce napisane, ze dzieci ponizej 3 roku zycie to moga to brac po uzgodnieniu z lekarzem, polozna natomiast pow. ze tylko woda morska i lezenie na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez jest katarek i pani zalecila oczywiscie gruszke zeby katarek wyciagac i picie ccieplej wody chociaz martwi mnie ten katarek bo juz trwa 2 tygodnie a moja smoczyca widze ze chyba najwieksza bo ma 60cm i wazy 7100 :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda dzisiaj beznadziejna dziewczyny moja mała miała 1,5 miesiąca jak zaraziła sie od meża katarem i miała go 2 tygodnie a w trzecim tygodniu poszłysmy do szpitala bo miała poczatkowe zapalenie oskrzeli a ze była malenka to antybiotyk dostawała przez wenflon i teraz na sama mysl teraz o katarku juz sie boje ja stosowała Marysi cembion, masć majerankową, krople do noska które były od 3 miesiąća i nahalacje solą fizologiczna czy któras z Was ma pokrowiec przeciwdeszczowny na wózek bo jak ja kupywałam to nie było we zestawie musze dokupić ale na allegro sa od 20 wzwyż i nie mam pojecia która kupic my mamy wózek mutsy transporter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta ja stosuje masc majerankowa od dwóch dni i pomaga jej moja tydz temu czyli majac 15 tyg wazyła 6500 A mierzy ok 66cm ale mierzyłam ja sama wiec moze nie dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatek - ja sie tez złoszcze czasem na małą tak jak dziewczyny wtedy gdy nie wiem o co chodzi i czemy Zośka marudzi a moja panna aktualnie nie wiem ile mierzey i waży ale pewnie cos ponad ok 6 kg z miarą też nie wiem, ale we środę albo czwartek idziemy na szczepienie to bede miala aktualne dane :) ja mialam w zestawie taką właśnie folie od deszczu, a co do katarku to my odpukac jeszcze nie miałysmy ale pewnie to juz niedługo nieuniknione :( idzie jesień niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee... to myslalam ze tylko moja jest taka smoczyca a tu wasze dzieci tez nie sa male :) fajowo hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) nadrobiłam:) sporo nadrukowałyście dzisiaj mialam tyle roboty,sprzatanie bo w sobote byliśmy u dziadków zakupy, obiad zrobiłam juz na jutro za jednym zamachem i prania mnostwo.pogoda fajna była rano i spacerek zaliczylismy przy okazji, zaszłam jezszce do pracy, musze napisac podanie o macierzyński i wychowawczy i tak sie zbieram i zebrac nie moge. Kalineczka spi juz godzinke:) Edzia- smoczek fajna sprawa, malenstwo sie uspokaja, a mi pediatra mowiła zeby wcale sie nie bac dawac smoka teraz nawet polecaja, ale moja ksiezniczka nie chciała. mała waży 6800 i ma 64 cm. Nosi rozmiar 68 a z H&M 62 sa takie na styk. teraz cos podrosła bo wszystko sie zrobiło za małe, ale rozmiar rozmiarowi nie równy agatekgagatek- pieca jeszcze nie właczamy, w domku ciepło nawet jest, ktoregos dnia m. przepalił w kominku a tak to nie.u mnie to farelka dosc czesto chodzi SUPER ze ogarniasz poczte:)))) mania - Ty karmisz piersia, juz sie chyba pytałam kiedys ale pamiec mam dobra ale krótka:)kiedy dałas pierwszy raz jabłuszko?? ja dzisiaj małej ugotowałam marchewke i powiem ze ładnie jadła pare łyzeczek, ale sie zastanawiam czy nie za wcześnie? remi ja miłam cc takze nie wypowiem sie w tym temacie jb biedulka mała niech wraca do zdrowia, ja psikałam nasivinem soft do nosa i maścią majerankowa smarowałam tez pod nosem, spróbuj moze pomoze. Kalina na chrzciny dostała złoty łańcuszek, kolczyki i bransoletke http://www.apart.pl/pl/zloto,c,kolekcje,Kids-Collection-zloto,6271 a kase wpłacilismy na konto i narazie lezy:)tez myslałam zeby jej jakas pamiatke kupic ja mam fotelik maxi cosi cabrio fix i jak wyjełam ta wkładke dla niemowlaka to jest jeszcze duzo miejsca i on jest do 13 kg. takze jeszcze jest troszke czasu.nastepny tez kupie maxi cosi priori kombinezon na zime kupiłam juz dawno jak była malutka, taki na 6-9 miesiecy bo był przeceniony, ale nie wiem czy nie bedzie za mały. podoba mi sie bardzo taki rozowy w cocodrillo widzialm, ale sie wstrzymam bo te dzieciaki rosnał jak na drozdzach, albo kupie za duzy albo za mały i moze go przecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak sie zabezpieczacie??? ja musze isc załozyc spirale ale jakos nie moge sie zebrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta to do Ciebie ze SUPER ZE OGARNIASZ POCZTE:))) jeszcze sie tak dobrze nie łapie, ale juz bardziej czaje jak na poczatku wszystkie mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgos spirala??? podziwiam cie my z mezem stosujemy "przerywanca"❤️ hehe i oczywiscie jak staralismy sie o dziecko to tylko 1 miesiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia spirala, spirala a czego tak sie zdziwiłaś? mialam po syniu, załozyłam jak mial 9 m-cy, na 5 lat i pozniej 2 na 5 lat ale wyjelam i za miesiac byłam w ciazy a własnie ja rok temu 29 zrobiłam test a Wy tez pewnie podobnie:)))cieszyłysmy sie rok temu ze brzuszki beda rosły mała juz sie naspała ale ładnie kimneła prawie 2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgos ja zrobilam test w sierpniu i wtedy dowiedzialam sie o ciazy tyle ze moja mala urodzila sie ze 3 tyg poterminie :) ale sie na nia wyczekalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Ci powiem ze poczekałas sobie:)u nas po 10 dniach wywołuja porod jakas maruda ta corcia moja dzisiaj chyba z nia na spacer sie wybiore chociaz na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my narazie jedziemy na gumkach, tabletki mam juz wykupione ale jakos nie moge sie do nich zabrac... boje sie że strace ochotę, a ta spirala chyba musze o niej sobie poczytać, moze to alternatywa dla mnie???? dziewczyny ale mi przypomniałyście ja właśnie dla męża powiedziałam o ciąży w naszą pierwsza rocznicę czyli dokładnie rok temu, pamietam jakby to było dzisiaj :) aż się wzruszyłam normalnie... a teraz Zosia ma już 4 miesiące malgos - ja juz nie karmie cycem u mnie mm, a Zosia dostała pierwsze jabłuszko w tamtym tyg we wtorek, do niedzieli je jadła i coraz lepiej jej szło, a od dzisiaj marchewka, potem bede mieszała marchewkę z jabłkiem i marchewkę z ziemniaczkiem, ale narazie powolutku, a Zośka kleik ryżowy wcina już 3 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spicie?:) my juz po kapieli , mała spi, padła juz o 19 a ja pije karmi i ogladam jakies głupoty w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja my tez sie wybieramy do Czestochowy, tylko ze mała jest tak nieznosna w samochodzie ze szok,od paru dni jak wsiadam z nia do samochodu to tak daje popalic.poczekamy jeszcze troche, bo bez niej to sie nie ruszam nigdzie:)chyba zebym cysia zostawiła w domu:) za 2 tyg. mam urodziny i mysle zeby moze cos wykombinowac, bo takie okragłe:) zrobiłabym jakas imprezke:)i przy okazji m ma imieniny to bysmy połaczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , padam na twarz :-) Małgoś , napisz coś więcej o tej spiralce . Jak to zakładają ? My zabezpieczamy się Unimilami heheh Kiedyś brałam Yasminelle ,ale ochota przeszła jak ręką odjął , więc w sumie nie były mi potrzebne :-) , więc przestałam i się unormowało . No , a potem zachciało nam się bebika i oto Oliwcia jest . Za pierwszym razem . O Tej porze , to ja już wiedziałam ,że jestem w ciąży . Nawet już mdłości mega miałam .. ach te wspomnienia Olinka chyba przechodzi jakiś skok rozwojowy , bo to niemożliwe co wyprawia . Teraz mąż ją ululał i taka cisza nastała po całym dniu krzyków i okrzyków :-) Po obiadku ubraliśmy bąka i pojechaliśmy na zakupy dla niej . Chciałam kupic jej śpioszki , bo w domu ,to jej tak najwygodniej mnie się wydaje i na rozmiar 80 prawie nic nie mieli ..:/ Kupilismy kilka bodziaków, spioszki x2 i piżamkę pajacyk .. normalnie bieda, jeśli chodzi o takie normalne niemowlęce ciuszki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia , 3 tygodnie to niezły wynik :-) A rodziłaś naturalnie ? Kurcze któraś pytała o szwy .. mnie długo bolało ,ale ja miałam szytą również pochwę obustronnie , a co za tym idzie - głęboko szwy i podczas zdjejmowania lekarz nie był w stanie sięgnąc tam .. sama po jakimś czasie wysupłałam je. Do dnia dziejszego czasem coś mnie zaboli ..no ,ale popękałam niemiłosiernie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatekgagatek ja czasem też się denerwuje na mojego synka jak da popalić, a potem mam wyrzuty ech Malgos co do zabezpieczenia my używamy gumek. Remi mnie czasem bolała blizna po nacięciu, niby wszystko było ok na kontroli u lekarza byłam 6 tyg po porodzie, ale ja dalej czułam dyskomfort. Teraz jest o wiele lepiej, ale i tak inaczej niż przed porodem :/ Co do szwów ja miałam rozpuszczalne wewnątrz, a te zewnętrzne musieli mi ściagać i to naprawde bardzo bolalo :( anastazja fajnie, że wypad sie udał :) Edzia mój waży 7 kg i ma juz około 70 cm. JB powodzenia w walce z katarem. U nas jeszcze nie grzeją, a my niczym nie dogrzewamy, bo mamy ciepłe mieszkanko. Justyska co do pokrowca, my mieliśmy już w zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wk%C5%82adka_domaciczna to tak naukowo napisane a w praktyce to ja sie czułam super, zadnych dolegliwosci takich jak po hormonach, bo miałam bez hormonów a sa takie spirale i z hormonami, jedyne co mnie wkurzało to długi okres bo trwał około 7-8 dni i za przeproszeniem przez 2 dni sie lało ze mnie strasznie. no i jest bardzo skuteczna ale i zdarzają sie ciąze ze spirala, sa tez skutki uboczne jak przy kazdym srodku.ale chyba wiecej jest za. kosztuja od 500 do 1000 i najgorzej ze trzeba na raz tyle wywalic kasy ale pozniej 5 lat spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatek no wlasnie ja tez bralam jasmi... i mialam tak samo że z przyjemnosci i ochoty zrobił się obowiązek :( i teraz właśnie się o to boję... a teraz jest całkiem przyjemnie, bałam się jak to bedzie po porodzie a tu niespodzianka :P Zosia już śpi, mąż padł... ja tez oglądam tv malgos ty się nie zastanawiaj tylko działaj z tą imprezką, dla nas tez sie od życia cos należy "przykładne mamusie" :) a że podwójna okazja to jeszcze fajniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania tylko tak mysle co z ta Kalineczka, tu beda sie drzec, tanczyc , pic a ja pewnie bede z nia na gorze siedziec z cyckiem na wierzchu:(moze jakby moja mama sie zgodziła z nia zostac ale bez cysia to strach, ewentualnie moja przyjaciólka ma w grudniu tez 30 i bysmy razem zrobiły i z sylwestrem moze polaczymy, no nie wiem sama juz m sie smieje ze mi szkoda tego wszystkiego haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgos - widzisz ja to na butli to u mnie takiego problemu nie ma, a tak to rzeczywiście, może z tym sylwestrem nie glupi pomysł, juz bedzie starsza, u mnie jak robilismy rocznice to mama z Zosią była, jednak babcie niezastąpione :) musicie z mężem pogadać, może coś razem wykonbunujecie :P a ja zmykam do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Maluszek śpi, nastała cisza i spokój więc w końcu czas dla siebie :) Zaczynam myśleć o zakupie krzesełka do karmienia i w związku z tym pytanie do Was - czy macie już jakieś krzesełka albo planujecie kupić jakieś konkretne. Bo przyznam że zielona jestem w tym temacie a wybór spory . Spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu wyslalam Ci namiary na poczte. Ja kupilam krzeselko w ikea, mojego meza kuzyn ma takie dla swojego synka i dobrze sie sprawuje, nie jest tez duze gabarytowo wiec to tez bylo dla mnie plusem bo mieszkam w kawalerce. My w domu juz czasem przepalamy, mamy ogrzewanie na gaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×