Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...happyMymmy...

Majóweczki 2011

Polecane posty

u nas w domku jest 26 stopni mysle ze to dobra temperatura a tym bardziej ze ma polku jest tylko 14 stopni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia-faktycznie Twoja Julcia ma już takie super włoski!!:)też mi się marzy czesać już moją w kitki.Ale jeśli odziedziczy ilość włosów po mamie to będę musiała jeszcze dłuugo poczekać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia Julka ma super uśmiech, normalnie nie mogę się napatrzeć :-) Ja mojej też czasami robię kiteczkę:-) A co do karmienia, to miałam czekać do 6 miesięcy, ale już się nie mogę doczekać tego plucia, więc myślę,że jabuszko podam jej jak będzie miała 5 miesięcy. Porozmawiam o tym z moją lekarką, bo o jedzenie to się jeszcze jej nie pytałam. Masz włączone ogrzewanie,że masz tak ciepło w domu? Normalnie zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za komplementy moja Julcia to caly czas sie tak smieje normalnie niezly smieszek z niej jb- a twojej tez napewno niebawem urosna wloski i bedziesz czesala te wymarzone kucyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia ciesz się że masz taką śmieszkę, nie ma piękniejszego widoku niż uśmiech swojego dzieciątka:) marga-ja dziś pierwszy raz podałam małej jabłuszko ale chyba jej nie posmakowało, pluła, krzywiła się aż wreszcie ją naciągało więc stwierdziłam że nic na siłę. Za jakis czas ponowię próbę:) U nas 23 stopnie w mieszkaniu.Na razie nie ma źle, ale jak pomyślę o tej zbliżającej się jesieni, zimie to wyć mi się chce!kocham lato, dla mnie mogłoby trwać przez cały rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marga to tylko my karmi sama piersia jeszcze??? to przeciesz najlepszy antybiotyk dla dzidziusia ja tylko malej daje do posmakowania a raczej do polizania zeby poznawala smaki pomalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze sie Julka zajacv bo juz sie jej znudzilo lezenie na macie i patrzenie na zabawki i strasznie krzyczy :) ale jest slodka wtedy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatekgagatek- foteliki jakos wspolnymi silami wybierzemy:)jescze mamy troszke czasu małej sie włosy nie wycieraja, ale strasznie jej zjasniały, jak sie urodzila to miala czarne a teraz prawie blond. marga ja tez karmie tylko piersia, dawalam pare razy kleik ryzowy z moim mlekiem a tak wprowadzac mam zamiar koło 5 miesiaca jakies pokarmy-juz sie nie moge doczekac:) DZIECIAKI CUDNE WSZYSTKIE:))) tylko mamusiek brak na fotkach:) ja musze z mlodym nauczyc sie na angielski miesiecy bo sobie chlopak przypomniał ze trzeba na jutro a zadala juz 2 tyg. temu mala gada z zyrandolem, a piszczy do niego:)usmiac sie z tych dzieci mozna:) w jakim wieku Wy dziewczyny jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgos no to ci syncio znalazł zajęcie na popołudnie:) nudy nie będzie:P ja mam 27 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgos nie przejmuj sie, na pewno szybko Wam pójdzie a młody wróci jutro z piątką z angielskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma 26 moja tez lubi żyrandole hehe a ostatnio poznała co to krzyk i też ma teraz nowe zajęcie :P pokrzykiwac sobie, a to zaczepia a to jak jej sie nie podoba rzeczywiscie dziewczyny, dzieciaczki naprawdę superowe!!!! :):):) jak mam juz swoja niunie to jakos bardziej jestem sentymentalna do innych dzieciaczków :P i tak poglądać czyjes lubie hehe jak bede miala chwilke to swoją Zośkę też podeśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgos tak to jest z dziecmi i pracami domowymi, jak sobie przypomnę to ja tez na ostatnią chwilę a potem stres :P powodzenia w odrabiankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania to czekamy na fotke Twojej Zosi a co do dzieciaków to ja zawsze lubiłam ale odkąd mam swoje to nie przejdę obok żadnego wózka obojętnie, zawsze musze zagladnąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamy na Zosie czekamy:) ja w sumie nie mam co na niego narzekac, dobrze sie uczy, chodzi na konkursy z matmy , ale go zagonic zeby siadł na tyłku to masakra jakas, ale mowia ze tak to z chłopakami jest, jak mu mowie zeby ładniej pisal to sypnie tekst ze Kalinka jest dziewczyna on nie i ona bedzie ładnie pisala:)albo ta twoja corcia bedzie ladnie pisac dzisiaj Kalina malo spala, chyba ja wykapie wczesniej i zagonie do wyrka kolo 19, nie wiem czy nawet do tej godziny wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgos chyba faktycznie z chłopakami tak już jest że są leniwi ale za to zdolni i poradzą sobie zawsze jak trzeba będzie:) a dziewczynki za to bardzo pilne:) mi Milka dziś spała w ciagu dnia 3h, od 14 do 17, w szoku byłam bo rzadko śpi tak długo. Teraz szaleje ze swoja karuzelą ale pewnie zaraz się znudzi i trzeba będzie na rączki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutyska608
wszytskie dzieciaczki takie słodziutkie tylko schrupać;-) jedne maja czuprany,ze juz kitki można robić i inne malutki meszek na głowce ;-) uwielbiam ogladac zdięcia dzieciaczków;-) a ja mam 26 lat;-) moja mała cos dzisiaj marudna nie wiem czy to przez ten katarek ale teraz usneła nie wiem czy widziałyscie ale od 5 mesiąca dla dzieci karmionych mlekiem sztucznym a piersia do 4 mozna zaczac wprowadzac gluten kupiłam takie ciasteczka z hippa które sa na sucho od 7 miesiaca a rozpszczone w mleku od 5 czyli za dwa tygodnie Marysia spróbuje ciasteczko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żle wpisałam nick i wyszło na pomaranczowo hihi wszytskie dzieciaczki takie słodziutkie tylko schrupać jedne maja czuprany,ze juz kitki można robić i inne malutki meszek na głowce uwielbiam ogladac zdięcia dzieciaczków a ja mam 26 lat moja mała cos dzisiaj marudna nie wiem czy to przez ten katarek ale teraz usneła nie wiem czy widziałyscie ale od 5 mesiąca dla dzieci karmionych mlekiem sztucznym a piersia do 4 mozna zaczac wprowadzac gluten kupiłam takie ciasteczka z hippa które sa na sucho od 7 miesiaca a rozpszczone w mleku od 5 czyli za dwa tygodnie Marysia spróbuje ciasteczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyska fajna sprawa z tymi ciasteczkami, nie wiedziałam ze jest cos takiego:)czyli nasze bobasy beda mogły niedługo i ciasteczek spróbowac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyska śliczne dziewczyny z Was:)a mała ma czuprynkę zarąbistą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja Milenka to tez taki słodziak a oczka ma takie super duze chyba tylko mrugnie nimi i mama przestaje byc zła;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:) no Milena faktycznie już owinęła mnie sobie wokół palca, rządzi w domu, no ale kogo mamy rozpieszczać jak nie nasze bobaski:) idziemy zaraz się kąpać i do spania bo maruuudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jb to Ci niunia pospała:)mogły by te nasze dzieciaki tak spac czesciej:)) justyska no piekne kobietki jestescie:) musze zobaczyc te ciastka z hippa. moja ksiezniczka juz spi padła o 18.45, suszareczka oczywiscie chodzi, a ja z Nikodemem katuje angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to do Wrocławia mam kawał drogi:) 400 km. byłam 2 lata temu, piekne miasto:) dziewczyny ja jestem za forum prywatnym co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgos no super mi dała dzis odpoczac, oby tak dalej:)ale coś czuje że to taki jednorazowy wybryk. A Twoja mała jak długo pospi kiedy tak wcześnie ja kładziesz?? my nigdy nie idziemy spac wczesniej niż po 20 bo pierwsza pobudka byłaby pewnie przed północą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum prywatne ok, tylko ja się przyznam, że nie mam pojęcia jak je założyc;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×