Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyLady24

Deszcz w dniu ślubu

Polecane posty

Która z Was miała deszcz w dniu wlasnego ślubu? Mi niestety się to trafiło i pomimo tego, że cala reszta wyszła wspaniale, jakoś teraz za każdym razem jak słyszę o kogoś ślubie i jest ładna pogoda zwyczajnie jest mi smutno, że ja miałam brzydką pogodę i to w lipcu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się. Wg jakiegoś przesądu deszcze w dniu ślubu symbolizuje bogactwo :) My mieliśmy ładną pogodę w trakcie uroczystości (maj), mimo że w ogóle się na tonie zanosiło.Kropić zaczęło dopiero koło północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tam pogoda jest obojętna
nawet lepiej jakby padało i było chłodniej. Poza tym zauważyłam będąc na weselach jak była ładna pogoda to goście gdzieś uciekali i zamiast się bawić to siedzieli przed knajpą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to naprawdę
poważny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za gorąco to też niedobrze, bo wtedy faktycznie jest źle. U nas było mimo deszczu duszno, drzwi na balkon cały czas były otwarte w pokoju z którego wychodziłam i ogólnie w dniu ślubu mimo złej pogody nastawiłam się na uśmiech i byłam zadowolona, teraz tylko tak mnie troszkę dopada taka nostalgia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setimm
Kochana my mielismy slub 31 lipca od 14:00 do 18 było oberwanie chmury. Woda po kostki, korki straszne, grzmiało - nie wiedziałam jak wyjsc z domu haha ale wesle, ślub oj udało sie - nawet nie przepuszczałam ze moze byc az tak cudownie..... na prawde. Do dzis układa nam sie o wiele lepiej niz przed slubem :) hmmmm żyje tym co jest nie patrze co bedzie ....... nic nie dzieje sie bez przyczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też miałam deszcz
dodatkowo, płynęliśmy do ślubu motorówkami [wesele na wyspie] i moja babcia zaznaczyła , że deszcz to dostatek na całe życie. Nie, nie wierzę w to, ale fakt, że nam się szczęści, oj, szczęści się w każdej sprawie. Wam tego również życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też miałam deszcz
od ślubu minęło 9 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam deszcz a nawet oberwanie chmury z gradobiciem. Miałam problem wysiąść z auta pod salą bo było wody po kostki. Na salę wchodziliśmy od bocznego wejścia bo tamto zalane;-) I co? Wesele było udane, małżeństwo tez jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to znaczy
w tym roku raczej nie było weekendu bez deszczu :) No, moze jeden... Ale fakt faktem, koleżanka brała ślub w czasie burzy. Piorun strzelił bardzo blisko gdy wchodzili do kościoła. Małżeństwa przetrwało 2 lata. Nie wiem, czy burza z nieba miała na to wpływ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzień przed ślubem w piatek 1 lipca była tragdia, padalo od 6 rano calutki dzien tak, jakby ktoś odkręcił prysznic, gęsty deszcz i to taki zlewny, gdzie najwiecej jeszcze w piatek bylo do zrobienia hehehe to było coś .... Dziewczyny no ale to co piszecie o oberwaniu chmury i gradobiciu to naprawdę przeżycie ale dobrze że jest ok w małżeśntwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero toerancji
Brat miał deszcz a są udanym małżeństwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny z 28 maja br
Nie wiem jaka była u was pogoda natomiast u mnie tydzień przed weselem upał w sobote padał mi deszcz jak od 12.00 powiem wam że chciało się mi płakać i było mi ogromnie przykro że taka pogoda,wesele udane wszystko wyszło cudownie a nawet lepiej ale w sercu pozostanie taki smutek tej pogody,szczególnie jak widze że koleżanki mają piękną pogode..:/ mogło być brzydko ale nie musił tak walić deszcz..:/ mieliśmy mieć orszak motorów(bo mąż jest w grupie) a nie mieliśmy nic:( Aha zapomniałam dodać że w poprawiny była piękna pogoda,która utzymała się aż do środy. Pozdrawiam wszystkie "Mokre Panny Młode" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczucia dla facetów
że mają tak załosne baby co ubolewały przez pogodę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Lady - to my chyba bralysmy slub tego samego dnia;) Ja martwilam sie nie tyle deszcem co zimnem, i polowa rodziny szukala bialej parasolki dla mnie;) W koncu sie udalo znalezc, podczas slubu nie padalo wogole, bylo bardzo zimno, ale mi i mezowi bylo goraco z wrazen, tak ze wogole tego nie czulismy. Powiem szczerze bylo nam za goraco caly wieczor, mimo klimatyzacji, wychodzilismy pare razy przed sale odetchnac swiezym powietrzem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala9148
U nas też padało jeszcze jak jechaliśmy do kościoła, ale jak wyszliśmy to juz świeciło piękne słonko i była przepiękna tęcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna wrześniowka
U nas pogoda w dniu ślubu a właściwie przez cały weekend była wymarzona (piękne słońce, ok 23-24 stopnie) ale dziś mieliśmy mieć plener i musieliśmy niestety przełożyc, z pogodą się nie utrafi i nie ma co ubolewać, kwestia farta i niczego więcej. U nas znow panuje przesąd, że jak leje to przepłakane życie, burza to już w ogóle masakra i tylko słońce dobrze wróży ale ja w to nie wierze. Niby jakis niż miałby mieć siłę sprawczą dla czyjegoś (nie)szczęścia małżeńskiego? Bzdury, a i tak wesele odbywa się w zamkniętym pomieszczeniu więc nawet deszcz tak znów bardzo nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrwokrupa
u mnie trochę padało,żałowaliśmy że pada bo mieliśmy salę z pięknym ogrodem i chcieliśmy zrobić parę fotek ale niestety los płata figle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×