Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o zesz...........

2 kreski na tescie w ciagu paru sekund

Polecane posty

Gość o zesz...........

dziewczyny, wlasnie przed chwila zrobilam test ciazowy i doslownie w ciagu kilku sekund wyszly 2 wyrazne kreski. czy moge naprawde na tym tescie polegac, czy podwyzszony poziom hormonu HCG zawsze oznacza ciaze?? Dodam, ze choruje na PCO i nie spodziewalam sie zajscia w ciaze bez terapi hormonalnej. czy to mozliwe, ze to ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli późnym popułudniem masz
tak wysoki pozim hormonów, że wyszedł test to mów o sobie: MAMUSIA :) Test może być fałszywie uemny, w drugą stronę nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kropce__
ja miałam dokładnie tak samo jak Ty:) Teraz jestem w 17 tygodniu ciąży:) GRATULUJĘ!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do autorki
a ktory to dzien cyklu? kiedy powinnas miec miesiaczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda mineralana z cytryna
jestes w ciazy, w ta strone testy sie raczej nie myla :) jak amsz watpliwosci idz jutro zrob badanie krwi beta za 30zl. i wyjdzie, ktory tydzien :) gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz...........
dzieki dziewczyny za mile slowa, ale trudno mi w to uwierzyc, naprawde sie tego nie spodziewalam, bo moja ginekolog nie dawala mi zadnych szans na zajscie w ciaze bez terapi hormonalnej, od miesiecy nie dostaje okresu, mam cysty na jajnikach, w pazdzierniku mialam zaczac terapie Clomidem, na wywolanie owulacji. dlatego jakos nie potrafie w to uwierzyc, i boje sie, ze ten podwyzszony hormon HCG jednak nie jest wynikiem ciazy. w czwartek i tak mam termin u mojej ginekolog to zobaczymy, jeste w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz...........
ktory dzien cyklu :)??? wlasnie o to chodzi, ze nie wiem, bo od miesiecy nie dostaje okresu, z powodu PCO:), dlatego tak watpie. co prawda od ok. 4 tygodni bardzo bola mnie piersi, dlatego gdzies 3 tygodnie temu, a potem 2 tygodnie temu zrobilam test ciazowy rano, i oba wyszly negatywne. dlatego nie wiem, czy moge w to wierzy, co dzisiaj zobaczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz...........
w kropce----gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze po prostu przeczytasz
ulotke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też test pokazał w kilka sekund, że jestem w ciąży :) Gratuluję :* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz...........
czytalam, czytalam :), ale samej ciezko mi w to uwierzyc. Bellik gratuluje :). dla mnie moze jeszcze za wczesnie na gratulacje, przekonam sie w czwartek u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda mineralana z cytryna
jestes w ciazy, moja kolezanka tez mieiacami nie miala okresu, problemy cysty.. poszla do ginekologa po leki, zbadac czy jakas pprawa czy co, wywolac okres.. a tu ciaza 3miasiac :) super, zob jutro bede powinnas miec jutro wynik i bedzie wiadomo jaki poziom hormonu we krwi i kotry to juz tydzien, powiem Ci, ze jestem w 11 tyg. i jak sie dowiedzialam, to dlugo to do mnie nie docieralo. Gatulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkemelke
ja mialam tak podobnie tydzien temu z tym testem,ale to bylo tak ze wyskoczyla jedna kreska i od razu druga gruba ... i reakcja - o kur.. hehe :) a 2 poprzednie robione za wczesnie negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam podobnie, tez mam PCO, ciaza ze stosunku przerywanego, dzien po okresie z prezerwatywa (serio serio). Corka ma 2 lata i 3 miesiace:-) test tez mi pokazal 2 kreski po niecalych 10 sekundach, patrzylam jak sie 2 kreska pojawia. Aha wtedy bylam moze w 4 tygodniu ciazy a i tak pokazal test blyskawicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda mineralana z cytryna
ja od lat przerywany i ale chyba jednego razu nie byl przerywany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem pewna w tamtym 'cyklu' kochalam sie z mezem raz, 5 wrzesnia, corka ur 8 czerwca (termin z OA byl na 7 a ze skanu na 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala manieczka
ja robiłam test co prawda rano, ale aż 4 dni przed terminem okresu, test wyszedl pozytywny w kilka sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz...........
dzieki dziewczyny za slowa otuchy, jutro zrobie jeszcze jeden test. i gratuluje wam 2 kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala manieczka
moja znajoma miała cystę na jajniku i po paru miesiącach starań zgłosiła się w Polsce do gina, ten wypisał jej kupę jakichś ciężkich leków i na 6 miesiecy kazał wstrzymać się od prób poczęcia. Ani słowem nie wspomniał o czekaniu do miesiączki z tymi lekami. Koleżankę coś tknęło, poczekała i miesiączki oczywiście nie doczekała. Jest w czwartym miesiącu, gdyby brała leki przepisane przez tego konowała, pewnie zniszczyłaby ciążę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zesz........... czytalam, czytalam , ale samej ciezko mi w to uwierzyc. Bellik gratuluje . dla mnie moze jeszcze za wczesnie na gratulacje, przekonam sie w czwartek u lekarza Źle się wyraziłam :P Test pokazał, że jestem w ciąży ale 6 lat temu :D:D:D W każdym razie dziękuję za gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pojawiły się dwie kreski po około minucie,ale jedna słabiutka,2 mocniejsza.Stwierdziłam że test jakiś lewy,przesiąknięty moczem itp:D a dziś mój malec ma 5 miesięcy.Skoro moje kreski wyszły liche po minucie a mam dziecko, to twoje mocne po kilku sekundach powinny zakończyć się tym samym co u mnie ;) dla pewności zrób sobie krew na betę,później usg.I czekaj około 9 miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mógłby mi coś na to poradzić??? Niedawno robiłam test,no nie wiem na początku widziałam jedną mocno kreskę a po chwili zauważyłam drugą,ale strasznie niewyraźna i nie wiem czy jestem w tej ciąży czy nie??? :( A drugi test już inny zrobiłam i wyszedł negatywny,tylko jedna krecha! :/ Doradźcie coś :) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×