Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam bo ja nie wiem

ile sie zarabia w InPost ?

Polecane posty

Gość pytam bo ja nie wiem

jako doreczyciel wiem ze jakos ma sie rejony i zalezy od ich ilości ale ile mozna zarobić np za 1 rejon? moze ktos z was pracuje i mi odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo ja nie wiem
nikt nie wie? nikt tam nie pracuje? nikt nie ma znajomego ktory by tam pracował? baaardzo ładnie prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulkowski
aaaa to ci co przylepiają blachy do kopert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo ja nie wiem
powaznie? nawet 2 tys czyli dla chcacego nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo ja nie wiem
czyli mozna sobie wziąść kilka rejonow tak aby weicej zarobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa lowa
Generalnie jest tak, a przynajmniej bylo u nas. masz jeden rejon, podzielony na 3 podrejony. ale te najlepsze obsadzone sa przez stalych pracownikow. powiedz w jakim miescie mialabys pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce wiedziec
tez sie chetnie dowiem ile sie tam zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaavaaaac
taaaaaaaaa a listy sa doreczane 10 dni po terminie nadania. ja juz to zglosiłam i oddali moje rachunki spowrotem poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce wiedziec
no nikt tam nie pracuyje zeby powdezial ile tam sie zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda821
jo pracuje i ci powiem. wszystko zalezy od wlk miasta. w moim ok35tys. kurierzy zarabiaja od 800zl w zwyz. 1 rejon kurier obrabia w 4h. zalezy od tego ile ma sie listow. raz jest mniej poczty raz wiecej. Kurier, ktory jezdzi samochodem w dobrych miesiacach wyciaga ok 2700zl ale sam placi za paliwo, ale tez i wiecej ma liczone za sztuke listu. praca fajna bo nie jest to praca od - do tylko kurier pracuje tak aby sie wyrobic - oczwyiscie mowa o kurierach na umowe zlecenie - oni moga przyjsc nawet o 12 do pracy:) Praca kuriera wraz z przygotowaniem sobie listow to ok. 6h dziennie wiec luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjkkkkkkkkkkkkkk
a w sortowni jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja pracuje na sortowni i nie narzekam .. pozdrawiam konin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssfffffffffffff
Pracujesz w sortowni;)) juz to widze, człowiku, czy ty wiesz co sie tam dzieje? jeden wielki bałagan- to mało powiedziane, syf totalny, stosy listów, sądowe, z prokuratury i nie tylko, listy traktowane jak śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbggggggg
ale konkretnie jak jest na sertowni? jaki jest system sortowania i ile godz sie dziennie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pgp to wałek
Do stycznia można było wyrobić do 2 tysięcy w mieście 120 tys mieszkańców. Jedna osoba miała pod sobą 2-3 rejony. ale były tylko listy zwykle, sporadycznie jakiś polecony od komornika, to można było robić. Teraz jest kosmos, ponieważ list polecony, to inna bajka czasowa. Dostarczanie poleconych się nie opłaca, bo musisz wejść na piętro, sprawdzić dowód, wydać list, wypisać zwrotkę... to minimum 2 minuty. A płaca? Brech, jak za zwykły list masz u mnie 25 groszy, a za polecony 45.... Opłaca to się tylko ajentom, bo za 1 list polecony maja około 2 złotych. Także dorabiają się na garbie czasowym pseudo pracowników zatrudnionych na umowach o dzieło. Ludzie oczywiście jakoś dają rade, bo muszą coś jeść, ale to kołchoz teraz. Nie polecam. Teraz za styczeń zarobki w granicach 1400 złotych, przy średnio o 2 godz dłuższej pracy codziennie. Wszyscy się modlą, aby sąd w Krakowie uznał argumenty poczty polskiej i zabrał pgp te listy, bo jak widać, nie radzą sobie z niczym. Centrala firmy udaje, ze wszystko jest w porządku. Chwalą się, ze za styczeń 2014 mieli tylko 400 reklamacji. Jak jest w rzeczywistości, wszyscy wiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
handlowiec 5 tys. :) prace polecam, mam znajome operacyjne mają po 2000zl, jest duzo lepiej niz w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Niestety mój brat już 2 gi miesiąc nie dostaje wypłaty więc zarobki które miały być 2 tys miesięcznie teraz zaprowadzą inpost do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w inposcie oddzial poznan juz w sumie rok na stanowisku sortownika i nie narzekam jako tako, zarabiam 1700-1800 zl, luzna atmosfera z wszystkimi da sie pogadac i posmiac, przerwy na papierosa wg uznania i nikt sie nie czepia, ale to pewnie zalezy od kierownika oddzialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu
opinie są i na gowork.pl/opinie_czytaj,357216 różne rzeczy piszą tam na goworku i różne tutaj - ciekawe kto blizęj prawdy - chetnie poznam kogoś kto jest dobrze poinformowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleble111111
Czytam, czytam i sie nadziwic nie mogę :) Pracowałam w in post do teraz, 8 miesiecy, było ok mimo ze zatrudniona przez agencję...po zmianie kierownika zaczęło sie g****o..zadnie to wyprzec pracowników agenyjnych, kurierów rzuca sie na rózne rejony często najgorsze, często przesyłki po terminach do tzw wyczyszczenia, chcesz byc kurierem czy doreczycielem, zapraszamy jeżeli chcesz zapieprzac po 10-12 H, zajechac sobie samochód ( nie płacą za amortyzację) i dopłacac do paliwa z pensji, kary sa duże za reklamacje, zagubienie itd...system motywacyjny ?? brak :) Jedyna zaleta jest switna atmosfera na rejonie, zarobki zależą od ilości przesyłek jeżeli chodzi o doręczycieli....czasem jest tego tyle, że mozna na dzień zarobic te 200zł a czasem tyle ze wyrabia się ledwo 50zł więc nie da sie okreslić stałych zarobów; co sie tyczy kurierów to mają stawke stałą, nie opłaca się przez agencję bo zarobi się za miesiąc tyrania po kilkanascie godziń jakieś 1200 z groszem wraz z paliwem oczywiście, przez in post jest ona wyzsza ale tutaj nie liczyłabym na kokosy....praca mało adekwatna do zarobków. Pozdrawiam chetnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarabia się w zależności od sezonu, własnej skuteczności działań i roli. Bo inaczej doręczyciel paczkowy a inaczej sortowacz. Jedni są na umowach o zlecenie, inni na kontraktach. Jako doręczyciel to na początku całkiem normalnie. Ale w miarę poznawania terenu i codziennej poprawy strategii można sobie wyniki poprawiać. I to jest dobre, bo można wpływać na zarobki. Nie tak jak w innej pracy, że jeden robi, drugi leży ale dostają tyle samo, bo płaci się za godzinę... Zresztą poczytajcie też to: wyborcza.pl/1,75478,15760487,Ile_zarabia_doreczyciel_prywatnej_poczty_InPost_PGP_.html?v=1&pId=34225322&send-a=1#opinion34225322

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje na sortowni zarobkin sa zależne od zarobionych pieniędzy oddziału np. Jest duzo listow i jest duży procent dostarczalnoscin listow bez przeterminowania i reklamacji w tedy oddział zarabia wiecejni pensję są większe . Pracuje na sortowni listów zwykłych oraz na nadaniach. Zarobki różne od 1500-2100 zł na rękę. Zależy od misiaca. Umowa zlecenie. Dodam że pracuje w Warszawie. Więc może większe miasto tym lepiej. I kierownik jest w porządku bo daje premię opcjonalnie do twojej pracy. A jego oczom nic nie umknie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak pracuje w inpost . Na stanowisku listonosza zarabiał 2000-2500 zł na rękę. Umowa zlecenie. Jeśli chodzi o wymiar czasowy to bardzo różnie w zależności od dnia. Czasami kończył o 12 czasami o 20.Wypłatę dostawał w 2 ratach niestety nie potrafię tego za dobrze wytłumaczyć dlaczego :) Tak jak pisano wcześniej każdy pracownik dostawał swój rejon i w zależności od wielkości był on podzielony na mniejsze podjednostki. Więc jak się opracowało optymalną trasę robota szła szybko. Czasami z braku ludzi był wysyłany na inny i wtedy zaczynała się zabawa... Ogólnie atmosfera jest dobra, pracownicy w porządku, czasami można trafić na "wyjątkowe" szefostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaxx1
Na prawdę może dużo znaleźć na forum gowork. Opinie trochę otworzyły mi oczy na to co się na prawdę dzieje w Inpost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddzial pod Warszawą Stanowisko: pracownik operacyjny (przynieś, wynieś, pozamiataj) Zarobki: marne (dwie raty w tym pierwsza - żałośnie niska- 400zl) Nadgodziny ( po urlopach miliony listów do zwrotu, oczywiście wszystko trzeba było po kimś nadrobić bo kontrola będzie i beda kary)- nadgodziny oczywiście charytatywne, choć umowa z kierownikiem była inna Kierownika nigdy nie bylo( zwłaszcza w dniu wypłaty) Umowa tak jak ktoś wyżej wspominał- podpisana, ale od księgowej nie wróciła do tej pory Kwota na umówie- marne grosze (ok. 50zl)- o czym oczywiście nie było wcześniej mowy Atmosfera- zależy pewnie od ekipy, czasem juz każdy miał po prostu dość, zwłaszcza kiedy przychodzili kolejni wściekli klienci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stracicie od marca sądówki, to bedzie lzej, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam praca w in post od marca? lżej? czy juz pozwalniali polowe pracownikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym właściwie zajmuje się pracownik operacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×