Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam bo ja nie wiem

ile sie zarabia w InPost ?

Polecane posty

Gość kolega po fachu
Wszystko to czego nie robi doręczyciel :P przyjmuje kontenery, sortuje, skanuje, robi listy wydań, rozlicza, sporządza i wysyła zwroty... oczywiście zależnie od oddziału robi to kilka(kilkanaście) osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż ma jutro iść w sprawie pracy w in post w lublinie. Ma jeździć jeden dzień z doreczycielem, aby ten zorientować się czy mąż się nadaje. Ktoś mi powie jak wygląda taka praca i ile się zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Pracuję jako kurier w inpost ,mam własny samochód .Mój rejon jest najbliżej odziału więc mam najniższą stawkę .Jest to miasto 100 tyś. mieszkańców .Na moim rejonie robię srednio około 70 km dziennie.Po odliczeniu swiadczeń i paliwa zostaje około 3500 zł.Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dees
Do kumpla dzwonili z Inpost i zaproponowali mu 2200zł na rękę przez 3 miesiące a później 2500 na rękę. Samochód i paliwo po stronie Inpost. Umowa zlecenie a później o pracę. Warunki chyba dobre. Wynagrodzenie stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aneta
a gdzie uderzyć w sprawie pracy na kuriera do oddziału czy gdzieś wyżej. kurczę chciałabym spróbowac a nie bardzo wiem co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak patrzę na wasze opinie to jestem przerażona. pracuję tam od tygodnia. ale mi zaproponowano 1800zł msc plus jakieś tam premie zależne od wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam w InPost około 9 miesięcy. Na start miałam dniówkę w wysokości 59 zł/dzień + 50gr od każdego km jako "skoczek". Dziennie po 100 listów poleconych na różnych terenach. Zdarzało się, że wypuszczali mnie na wioski o których nawet nie miałam pojęcia, że istnieją. I wtedy zaczynał się cyrk bo nie znasz terenu, ledwo do 20 się wyrabiasz a szefostwu i tak nic nie pasowało. Nie obchodziło ich nawet, że jesteś chora czy masz skręconą nogę itp a jak auto ci zaszwankowało to nie było zrozumienia, że nie masz czym jeździć. Ja usłyszałam żebym sobie auto wymieniła na lepsze to nie będzie się psuło. A za tak marne grosze to nawet na rower nie było mnie stać :) Jak sądówki przejęła Poczta Polska to dostałam swój teren ale i 300listów zwykłych + około 50 poleconych dziennie a InPost łapał największe g*wna aby tylko było co nosić. Za list zwykły 16gr a za polecony 50gr. I z wypłaty około 2tys na początku zrobiło się 700zł. Nie pracuję tam od 2 miesięcy a 5 tygodni moje niezniszczalne auto stało na warsztacie :) Nie polecam pracy jako doręczyciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad rok pracowałem jako doręczyciel u nich auto firmowe i ogólnie spoko. Na początku swoim autem, potem dostawialiśmy firmowe. Były różne od pand po clio czy corsy, ogólnie pandy na rozleceniu, a na lepsze to średnio bylo liczyć, dotawały tylko pupilki szefa. No ale co służbowe to się nie narzeka. Zarobki ok. 1800zł , ale słuchy dochodziły że niektórzy mieli więcej. Potem chwile jezdziłem im jako skoczek, bo znalazłem lepszą pracę. Ogólnie polecam. Ale raczej dla młodych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszuści i złodzieje! !!lepiej zamiatać ulice lub deptać puszki niż pracować w tej firmie! !!!ktos napisał że firma się rozwija,a i owszem rozwija się jak oszukują i wykorzystują ludzi to można się rozwiać. ten popracuje tydzień i go wywalą ,drugiego po dwóch tygodniach zwolnią a trzeciego po miesiacu lub dwóch. ...i można się rozwijać kosztem wyzyskiwanych pracowników! !@!! można! !@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karim
Jak chodzi o listy sądówki to inpost lepiej to wykonywał ,Paczkomaty są genialne ,ale opieranie tylko na tym głównie to raczej nie bd rozwijać firmy .Szybkie dostarczenie paczki do paczkomatu 24/h ,nadanie paczki w paczkomacie zdarza się że puste skrytki się klientą ponoć otwierały albo były w innych skrytkach ,reklamacje spisane przez kurierów ,są rozpatrywane w długim czasie często klient nie dostaje odpowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tego systemu w tych roznych firmach kurierskich zamiast isc na reke pracownikom to czyta sie jaki to syf wszedzie jest i trzeba dygac po 12 h za gowniana forse , zastanawiam sie czy jakies urzedy interesuje to ze ludzie sa murzynami we wlasnym kraju. Wiem ze ktos powie nie podoba sie to jedz zagranice ale tam czsem jest gorzej jak w kraju lecz u nas nikt z tym syfem nie robi porzadku bo po co nie pasuje komus to robote mozna zmienic na inna tez syfiastom i ogolnie jest masakra z robotom tylko przydupasom zyje sie dobrze bo gowno robiom a majom duzo ty za to zapier......sz za free i musisz byc zadowolony bo z czegos trzeba zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)))

Nie jestem JESZCZE pracownikiem tej firmy ale mam cichą nadzieję, że uda mi się dostać upatrzone stanowisko.Jestem po rozmowie i naprawdę polecam,pełen profesjonalizm!!!!!Odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nomad

Wiadomo coś o zarobkach na atanowisku koordynatora w zespole operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×