Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hanna_f

Czajnik elektryczny czy tradycyjny?

Polecane posty

Dziewczyny, jestem po remoncie kuchni. I razem z mężem nie możemy się zdecydować jaki czajnik zakupić. Do tej pory korzystaliśmy z tradycyjnego, ale elektrycznym szybciej woda się zagotuje. Z drugiej strony elektryczne są, wg. mnie, takie niegustowne. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm jak wygląda
Niegustowne? Zależy gdzie szukasz. Są w bardzo różnych stylach, są stylizowane na tradycyjne, rustykalne, są też bardzo nowoczesne, dizajnerskie, w różnych kolorach. Tylko trzeba wyjść poza nudne ramy sklepów ze sprzętem agd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlocista torebka
no i musisz wziac pod uwage, ze taki elektryczny zzera wrecz prad. Kiedys zepsul mi sie tradycyjny i ok miesiaca jechalan na elektrycznym- od razu rachunek poszedl do gory :O Ja uzywam tradycyjnego ale elektryzny tez mam tak w razie czego ;) Schowany jest, zeby nie kusil, bo wiadomo, ze zawsze krocej sie czeka na kawe a rano czas jest cenny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, kompletnie nie wiem gdzie szukać! obecnie nie mam czasu na wędrowanie po sklepach, więc może coś przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlocista torebka
My wybraliśmy elektryczny ze względu na dziecko - może sobie sama zrobić ciepłe picie bez używania gazu i ognia (względy bezpieczeństwa). Kupowaliśmy w sklepie net - outletrtvagd.pl czy jakoś tak - poszukaj w wyszukiwarce.Mają sprzęt nowy i drugiej jakości (czyli np.wycofywany ze sprzedaży, wystawowy).Zakupiony u nich czajnik działa bezproblemowo od ładnych kilku miesięcy, a był tańszy niż w sklepach (nawet licząc przesyłkę). Nieestetyczność czajnika elektrycznego to przeszłość - możesz nawet porcelanowy kupić teraz :) Jest taki wybór,że trudno się zdecydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlocista torebka
duuuuzo jest tego na allegro :) na pewno cos wybierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki problem przejechać się
elektryczny zżera dużo prądu taniej zawsze wyjdzie ten na gaz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten ostatni z allegro - piękny! własnie czegoś w tym stylu szukam. znalazłam właśnie taki : http://www.stylowazastawa.pl/produkt/7227/Czajnik_HAEN_Amsterdam.html pokazałam mężowi, ale on jest za klasyką i woli coś w tym stylu: http://www.stylowazastawa.pl/produkt/4831/Czajnik_Sfera_Rosso_BOLLITORE_COLLECTION.html Który według Was lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@salinka rzeczywiście fajne rzeczy mają na tej stronce, będę tam zaglądać, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlocista torebka
mi sie bardziej podoba ten czerwony :) wszystko zalezy w jakim stylu masz kuchnie urzadzona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A są jeszcze takie tradycyjne
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że są nie kazdy ma ochotę placić za pożeracz prądu, kiedy gaz np. ma w czynszu płacony ryczałtem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zżera
No nie wiem, używam czajnika elektrycznego od lat, ostatnio przez jakieś pół roku nie miałam, bo stary się zepsuł a nowego jeszcze nie kupiłam, i jakoś nie zauważyłam różnicy w rachunkach za prąd... Zapłaciłam tyle samo co przy czajniku elektrycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znoszę czajników gazowych. Ciągle to opalone, długo trzeba czekać a jak ktoś jest zapominalski to na bank spali;-) ja mam wygodnego elektryka z nierdzewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy Wy tak na serio
mowicie,ze nie uzywacie elektrycznego czajnika bo za drogo,albo w innych postach czytam,ze jakies ciasto za drogie albo,ze suszarka do prania za duzo pradu zjada? Ja tez nie jem kawioru codziennie,ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka irisha
mi sie wydaje ,że prądu strasznie ciągnie elektryczny ;) a że póki gaz mam w czynszu to nie używam elektrycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś tam ze 20 pare lat temu
Miałam taki tradycyjny czajnik... I kuchnie na gaz.... Teraz mam wszystko w domu na prąd i nie wyobrażam sobie inaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Ja już naprawdę od dawna nie używałam czajnika tradycyjnego. Teraz wydaje mi się, że nawet wybór w sklepach większy jest czajników elektrycznych, a niektóre mają naprawdę ciekawy design. Ostatnio w oko wpadł mi ten: http://magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=172&prod=99697 Jest na pewno świetnym rozwiązaniem podczas wizyty znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez na gaz bo
za duzo pradu ciagnie ten elektryczny,to nie Ameryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klautel_Michal
Bardzo fajne czajniki elektryczne ma Morphy Richards - Red Accents Pyramid, Illuma,Brita Metallik Filter Brushed S/Steel niesamowicie wyglądają - klasa sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqewqewqew
b ekonomiczny jest tradycyjny... ja duzo piję i zachwyciłam się na początku tymi elektrycznymi, ale w końcu doszłam do wniosku że mi nie bardzo smakuje picie z nich, czuc plastik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klautel_Michal
Dokładnie, w niektórych czajnikach czuć chemię plastiku, już wcześniej wspominałem o czajnikach Morphy Richards np model 43847 jest stalowy a dodatkowo ma zainstalowany rewelacyjny filtr Brita. Śmiało mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedera
super sympa :) Mnie sie widzi i taki bym zakupila i nawet uzyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhudfuewgufwegufg
Ależ kurwa macie problemy. Z czajnikeim. Obojętnie jaki byle wodę zagotrował pustaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedera
Jasne. Ty masz problemy swiatowej wagi. Np. wplyw bzdziny na dziure, powiedzmy... ozonowa; :O Szacun mistrzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×