Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość talala29

nocleg warszawa

Polecane posty

Gość talala29

Witam Szukam pokoju 2 osobowego (2 dorosłe osoby + 4 letnie dziecko) z łazienką w terminie 23- 25.09 w warszawie, w centrum, hotele są za drogie, a hostele ze względów estetyczno higienicznych odpadają. Może być jakiś pensjonat, albo kwatery. Nie musi być luksusów, ale ze względu na małego zależy mi na czystości, ciszy i spokoju. Potrzebujemy się tylko przespać bo i tak mamy zamiar zwiedzać i tylko wieczorem wracać. PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksa123
podaj cene w jakiej chcesz się zamknąć to ci coś poszukam, mam dostęp do bazy placówek tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa gdzie przenocować gosci?
Chciałabym tak do 100 pln...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiono
ten nocleg na ul chmielnej jest ok, tez tam spałem kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala29
dzięki za info!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalimba23
Często jeżdżę na delegacje do Warszawy, nocowałam w kilku hotelach i póki co najbardziej sprawdził się www.bwportos.pl . Tani, przyjemny hotel, który stale trzyma swoje standardy. niedaleko restauracja w której można dobrze zjeść. Póki co to mój nr jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestem w Warszawie często nocuje w hotelu mazowieckim. Wszystkim, którzy dużo podróżują służbowo polecam sieć hoteli wam, namiary - http://www.hotelewam.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz dobrego noclegu w Warszawie to polecam PlanetHostel.pl smaczne śniadania i komfortowe,przestronne pokoje blisko centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajjos
Ja zaś polecam http://www.klubturysty.pl/. Z Warszawą wiąże swoją przyszłość. Chcę tam założyć swoją firmę. I studiować. Nie myślę o tym, aby tam zamieszkać, może kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×