Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość talala29

Nania KONTROLOWAĆ???

Polecane posty

Gość talala29

Witam, Ostatnio z mężem zatrudniliśmy opiekunkę, nasłuchałam się od koleżanki jak to nie można ufać takim kobietą i chciałabym móc w dyskretny sposób ją kontrolować, no wiecie; czy nie obchodzi się z dzieckiem źle i czy nie grzebie w naszych rzeczach bo mam niestety wrażenie że robi coś takiego, nic nie zginęło jeszcze i nie mogę niczego udowodnić ale mam przeczucie że coś jest nie tak. Cc myślicie? kontrolujecie jakoś nianie/opiekunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj kontrolować, kontrolować... nigdy tak naprawdę do końca nie wiesz kogo wpuszczasz do swojego domu, nawet jeśli osobę tę polecają znajomi znajomych... Najlepiej wpaść kilka razy znienacka do domu i sprawdzić jak wygląda dziecko, czy nie jest głodne, czy ma czystą pieluszkę... No i jeśli w tym czasie zawartość Twoich szuflad będzie wyrzucona na podłogę i przeglądana- wszystko jasne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala29
Nie mogę od tak "wpaść" do domu, praca mi nie pozwala :( Zastanawiam się jak można zrobić coś takiego, żeby sprawdzić dyskretnie co robi pod naszą nieobecność, nie chcę instalować całego monitoringu :) ale żeby jakoś ustawić kamerę z laptopa żeby w przekazywała albo nagrywała co ona robi. Co o tym myślicie? to legalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest to nielegalne
ALE sama znam nianie ktora rodzice sa bardzo zachwyceni, ale widzialam kilka razy jak odnosi sie do dizecka, wiecznie ma do niego preteknsje, ale przy doroslych potrafi udawac cudowna kochajaca nianie.. dziecko glodne niechodzi ale jest meczone psychicznie.. lubi ja bo jak wpsominalam kiedy trzeba potrafi byc 'do rany [rzylow'.. w kazdy m razie KONTRULUJ i jeszcze raz KONTRULUJ.. rzecz jasna na poczatku musi byc dobra dla dziecka aby ja polubilo ale potem zaczyna sie traktwanie jak problemu, i meczocego bachora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na Twoim miejscu sprawdziłabym ją. Zostawiasz pod jej opieką swoje dziecko. Ma ona do dyscpozycji cały dom. A jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości -sprawdz. I zrób to jak najszybciej oby nie było za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jest masę rzeczy z ukrytą kamerą. np maskotka, czy taki właśnei zegarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala29
no dzięki za rady, po tym co tu piszecie chyba zainwestuję w ukrytą kamerkę tego typu, ale czy coś takiego jest legalne? nie chcę sie później po sądzie pracy szlajać, przez takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nosie mam legalność podsłuchu czy kamerki. Dziecko jest najważniejsze. Poza tym jeśli coś mi się nie spodoba to jej podziękuję pod byle pretekstem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksana29
zgadzam się z fdee, jeśli masz jakieś podejrzenia w przypadku użycia takich gadżetów "mari: zegarek z zakamuflowaną kamerką http://www.spy-shop.pl/minikamera-budziku-p-2 30.html " nie będziesz miała wątpliwości czy coś jest nie tak, a wydaje mi się, że zakup takiego sprzętu jest legalny . Wg mnie jeśli masz poważne przypuszczenia żeby nie ufać opiekunce to lepiej to sprawdzić od razu, niż się zamartwiać. I nie będzie przesadą wykorzystanie wszelkich możliwych sposobów, żeby to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę bardzo
kontrolować, aby wiedzieć, ludzie są różni i choćby wyglądało wszystko ok, to może być inaczej, lepiej sprawdzić. Gdy dziecko jest małe, jest problem, bo nie pwoie jak było, jak jest starsze zda raporcik i z zachowania wywnioskujesz czy było dobrze czy nie. Ludzie dobrzy mają w sobie to coś, co pozwala im wirzyć, jednak czasem pozory mylą, stąd trzeba jakoś skontrolować intencje opiekunki - i jej rodziny, jjesli dziecko idzie do opiekunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka 555
A ile kosztuje taka kamerka i gdzie ją można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę bardzo
myślę, że na allegro, ale koszt to pewnie coś do 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka 555
Ok dzięki za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×