Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M-Design

Kwiaty do ślubu

Polecane posty

Gość M-Design

Witam...ciekawa jestem jakie macie doświadczenie z dekoracjami ślubnymi, jak było u was? Nowe Panny młode może podzielą się swoimi preferencjami co do kwiatów..może mają jakieś pytania. Zajmuje się konsultacją ślubną ale przede wszystkim dekoracjami florystycznymi. Nie chcę was tu na nic naciągać, nie podaję nazwy firmy. Chciałabym poznać Wasze zdanie, może jakieś ciekawostki i anegdoty związane z dekoracją. Młodzi po ślubie w większości mówią " Było super, bardzo nam się podobało" albo" wszystko ok" Potem w kuluarach są różne inne dyskusje ha ha. Wasze zdanie pomaga nam w pracy i rozwoju a także w eliminacji błędów. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie i chętnie też odpowiem na pytania z tym tematem związane. Oczywiście niezobowiązująco..ha ha. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy 22
Bardzo stresowaliśmy się przed ślubem. Najbardziej stresowała nas masa spraw do załatwienia. W takim zamieszkaniu nie było czasu zaplanować dekoracji. Postanowiliśmy niektóre zadania zlecić fachowcom , był to bardzo dobry wybór. Magia, nie wiedziałam, że dekoracje mogą tak cudnie wyglądać, piękne kwiaty My i cała nasza rodzina polecamy http://www.dekoracje-slubne-torun.pl/dekoracje-slubne-uslugi-slubne/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×