Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okarwida

cena zasłon

Polecane posty

Gość okarwida

Kupiłam zasłony do 2 pokojów - okna duże, stare budownictwo. Do jenego pokoju 2 zasłony 1,40 x 2,20 do drugiego 3 zasłony (dodatkowana na boczne okno) o tych samych wymiarach. razem z szyciem zaplacilam 890 zł. Wydaję mi się, ze to trochę za dużo, sprawdzałam ceny w innych sklepach, ale podobnie. Czy uważacie, ze taka cena jest O.K. (dopiero urządzam dom i za bardzo się nie znam:().

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Bardzo dużo .W Leroy Marlin .Castoramie masz gotowe na kółkach czy szelkach 140x 160-300 cm w cenach od 29.90 do stu paru zł za sztukę .Mam kilka już parę lat i są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firanky,zasłony
o kurcze, przesadziłaś z tym zakupem... chyba że to materiał dekorowany 24karatową złotą nicią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe, ciekawe...
niektózy to potrafią sobie liczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez się przybieram do kupna zasłon wczoraj weszłam przypadkiem do jednego sklepu i poprosiłam o wycenę zasłon z wybranych tkanin - za 2 zasłony 150x250 zaśpiewali mi ponad 800 zł w jednym materiale i 1200 w drugim - SZOK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.gliniarska
ja nie specjalnie ufam sklepom internetowym, bo kiedys zamowilam obrusy na stol i przyslali tak slaby material, ze jedna plama, jedno pranie i po obrusie... sama jak szukalam zaslon do nowego mieszkania, przeszperalam panorame firm http://panoramafirm.pl/zas%C5%82ony/mazowieckie,,warszawa wyskoczylo mi mnostwo firm z warszawy, ktore maja w ofercie zaslony, wybralam te najblizej mnie i odwiedzilam chyba z dziesiec i wybralam najlepszy material i przy tym najtansze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×