Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niewiemjuztyletego

Jaka spacerówka najlepsza?

Polecane posty

Gość gość
Jaka spacerowke polecacie dla prawie rocznego dziecka? Nie chce parasolki. Teraz mam spacerowke z wozka 3 w 1 ale strasznie mnie denerwuje ta spacerowka, zapiecia beznadziejna regulacja. Potrzebuje takiego wozka co i w miescie i po polnej drodze mozna nim bylo pojechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaką masz spacerówkę teraz? Też nie chciałam parasolki bo ona jest co prawda lekka ale mało praktyczna na gorszej nawierzchni, mam za to spacerówkę od xlandera 2w1 i łatwo mi się jeździ nawet po żwirowych alejkach w parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:55 anex sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_polecka
My jeżdzimy wózkiem Euro Cart model VOLT i jestem zachwycona :) Bardzo lekki, aluminowy stelaż, po złożeniu zajmuje niewiele miejsca ( składa się razem z budką i barierką ). Ma 3 stopniową regulację oparcia łącznie z pozycją leżącą. No i ta cena - za nówkę zapłaciłam 600 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten euro cart wygląda niemal identycznie jak Smiki thunder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To my dla naszego dziecka też kupowaliśmy nową spacerówkę jak miał 6 miesięcy bo w ta z zestawu była za mała. Kupiliśmy na electro.pl Caretero i szczerze to nie wyobrażam sobie innego wózka. teraz synek ma już 1,5 roku i nadal go używamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigga11
zerknij sobie jeszcze na spacerówki marki Easy Go :) Mamy Virage i osobiście jestem nim zachwycona. To dość nietypowa spacerówka bo przeznaczona dla dzieci od urodzenia do 3 lat. Rozwiazanie dość nietypowe ale sprawdza się bez zarzutu. Porządny stelaż, dobra amortyzacja i atrakcyjna cena robią swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lionelo strasznie klamia w opisach wozkow, w innym modelu znalazłam szesc kłamstw! Dosłownie kłamst, nawet sama waga wozka byla przeklamana o prawie 2kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketone

A może - empik.com/chicco-multiway-evo-wozek-spacerowy-black-chicco,p1168499370,dziecko-p ?

Mniej niż 500 zł, wygodny, duży, fajnie wygląda, powinien zrobić różnicę. Przynajmniej wydaje mi się, że żaden inny nie sprawdzi się lepiej w takiej roli. Tzn. wiadomo, że drożśzy wózek będzie mieć lepsze parametry, ale czy warto płacić za to kilka razy więcej? Gdzie ta różnica? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nowośc z anexa model air, moim zdaniem skradla ta spacerowka cale show

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2

Również skłaniam się ku zamówieniu tego anexa;)! Wybieram się aby go przetestować jeszcze i pewnie od razu kupię;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja czytalam, ze te nowe modele anexa juz sa w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkaa

Ja właśnie mam ten nowy model Anexa i powiem Wam ze jest super . Specjalnie kupiłam bo lecieliśmy samolotem i bardzo dobrze się sprawdził .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mam chętkę na ten nowy model, ale dopiero w maju, może w czerwcu, kiedy córcia będzie lepiej siedzieć, w ogóle fajne kolorki mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Anex to największy bubel jaki można kupić. Ten spam w każdym wątku z wózkami tylko to potwierdza. Trzeba wciskać ludziom na siłę, bo nikt go sam z siebie nie wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiAWarszawa

Nie zgodzę się. Mam wózek Anex SPort i uważam że jest ok, jak za taką cenę nawet super. Lekko i wygodnie się prowadzi, jest poręczny, wygodny i fajnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

a co myślicie nad nowa spacerowka Anexa x-air ? Podobno w podróżach się sprawdza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga

Nie wiem nawet jak ona wygląda, ja kupiłam po prosu x-fly bo można zamówić online i nie płacisz za przesyłkę jak kupujesz bezpośrednio od x-landera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja córcia ma Easy go virage i jesteśmy  zadowolone. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po kilkudniowym szukaniu dla mojego maleństwa w końcu kupiłam wózek frii CARETERO, był to dobry wybór bo lubimy spędzać aktywnie czas na zewnątrz, kolor czarny jest dobrym rozwiązaniem mając takiego łobuza ponieważ łatwo się go czyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayette28

my bardzo polubiliśmy się z wózkiem spacerowym ze sklepu https://mia-u.pl/ - solidny i w dobrej cenie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinna445

Zgadzam sie, jest super. Mam ją już dla drugiego synka i jest jak nowa. Bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamama

Jeszcze o niej nie słyszałam a właśnie mam kupować. Jest cudna. Widzę, że nawet pojemniczek na picie jest. W sumie ma wszystko o czym myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda

Bardzo długo szukałam spacerówki dla mojego maleństwa - niestety jestem wybredna. Ale w końcu moje oczy ujrzały fioletowe cudo w sklepie https://mia-u.pl/ i musiałam go kupić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

polecam tę, którą my mamy anex air-x, bardzo lekka, zwinna, super kółka i dużo miejsca dla synka, jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzzaWwa

A czy jest gdzieś dostępna może lista sklepów w których można na żywo pooglądać wózki Anex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Jest fajna wyszukiwarka na ich stronie https://anexbaby.com/pl-pl/stores

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ten model air-x wygląda na prawdę dobrze, poproszę o opinie mamy z miast jak się sprawuje, mieszkam w bloku z wózkarnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jooooolaaana

Mi się sprawdza anex airX - bo Lekko się prowadzi i jest bardzo zwinna. Moja siostra taka ma i jak od niej pożyczyłam to zobaczyłam różnice i kupiłam ten wózek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×