Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niewiemjuztyletego

Jaka spacerówka najlepsza?

Polecane posty

Ja to najbardziej lubie Baby Jogger Mini Zip. Dobry do miasta, lekki, dobrze sie prowadzi, maluszek ma sporo miejsca i budka jest bardzo duza, ma też filtr UV, a lato bardzo gorące, a jesień wcale nie zapowiada sie mniej słonecznie:) A to co najlepsze zostawiłam na koniec. Bo Zip składa sie i wzdłuz i wszerz, wiec jest bardzo kompaktowy. Mieścił mi sie nawet do niedużego bagażnika w Oplu Corsie. aa i jeszcze podnóżek sie reguluje. Czasami zdażająsie też promocje mozna dokupic pałąk albo folię przeciwdeszczowa za załotowkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki styl życia prowadzisz i gdzie mieszkasz i czego oczekujesz od wózka? Jeśli szukasz czegoś kompaktowego i w miarę uniwersalnego to polecam Baby Jogger City Mini Zip. Lekki i bardzo kompaktowy po złożeniu. A przy tym duża budka i obszerne siedzisko w normalnych wymiarach. Jeśli szukasz czegoś na trudniejszy teren to polecam spacerówke z pompowanymi kołami, np. Baby Design Look Air albo Espiro Sonic Air albo trójkołowy Baby Jogger City Mini GT 2. Polecam też wizytę w sklepie tosia. Maja tam dużo modeli i różnych cenach, i regularne wyprzedazę dla tych co chcą oszedzić. A jeśli chcesz biegać  z dzieckiem to musisz wybrać wózek biegowy Thule, baby Jogger Bob, albo TFK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

U mnie również anex air-x i jestem z niego bardzo zadowolona! Lekko sie prowadzi, łatwy w obsłudze, koła zwrotne a sam wózek bardzo wygodny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mertka

My mamy Cybex Priam Stroller by Jeremy Scott. Nie chciałam zwykłego wózka, cena nie grała roli.Moim zdaniem wózek świetny, Lekki, ładny design i dziecko zadowolone. Polecam szczególnie jeśli nie umiecie dostać niczego porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

anex air-x jest bardzo lekki, ma super obszerny daszek, przydaje się latem jak nie wiem co, do tego zwinny i skrętny, polecam jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolesiaa

masz rację - my też mamy anex bo jest lekki, koła ma rewelacyjne które dają radę po każdej nawierzchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amethyst

Ja od niedawna mam wózek z firmy Larktale, lekką spacerówkę. Szczerze polecam, bo jest mega solidna a zarazem lekka, do tego bardzo komfortowo się prowadzi. Mała go bardzo ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimi
Dnia 24.10.2019 o 15:12, Gość amethyst napisał:

Ja od niedawna mam wózek z firmy Larktale, lekką spacerówkę. Szczerze polecam, bo jest mega solidna a zarazem lekka, do tego bardzo komfortowo się prowadzi. Mała go bardzo ludzi :)

Na zdjęciach prezentuje się bardzo fajnie. Właśnie szukam jakiejś spacerówki niekoniecznie od znanej firmy ale takie która dobrze wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia

U nas genialnie sprawdził się Cybex, który kupiliśmy w sklep-tosia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×