Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niewiemjuztyletego

Jaka spacerówka najlepsza?

Polecane posty

dla mnie najlepsza jest oczywiscie ta, którą mam :D a mam od niespełna roku quinny zapp xtra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od niedawna mam spacerowke Nitro marki euro-cart, ale juz jestem z niej bardzo zadowolona, duzy plus za możliwość złożenia wózka razem z barierką i budką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion_Silver
ja tez juz mam quinny zapp xtra 2, kupilismy w sklepie stacjonarnym, bo byla promocja i wychodzilo tyle samo, co przez internet z przesylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam maclaren, ja mam techno xlr, zapp jest dobra jak dziecko jest male, ma tez malo miejsca na nozki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi ten Twój zapp xtra składa się w całosci, czy na 2 czesci? bo ja mam chyba starszy model, mój Quinny ma osobno stelaż, osobno siedzisko, a zastanawiałam się, czy w nowszych modelach jest to samo? my kupiliśmy używany, więc ma juz ze 3 lata, a nadal śmiga, jak nówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy model Crossline i bardzo sobie chwalimy ten wózeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio intensywnie szukalismy z mezem komfortowej i zwinnej spacerowki, ostatecznie wybralismy model Lira 3 z ktorego jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam synkowi spacerówkę easygo quantum. Jest solidna, fajnie się prowadzi, dobrze wygląda. Dla 1,5 rocznego dziecka jest w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jestesmy bardzo zadowoleni ze spacerówki Crossline, a kupilismy ja przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jane EPIC - rewelacyjna spacerówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam parasolkę Easygo Milo. Fajnie się prowadzi, jest lekka i tania. Na wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam wózeczek Virage. Jest bardzo wytrzymały, sprawdza się w każdym terenie i ślicznie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Easygo Nitro to bardzo fajny wózek. Dobrze się go prowadzi w każdym terenie i jest po prostu wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka to nie wiem,ale nie kupujcie spacerówki Sirocco porażka pod każdym wzgledem..!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam spacerówkę ale 2w1, można ją było "przemienić" z gondolki :D super sprawa, duza oszczędnośc miejsca i pieniędzy. Nazywa się Solution Zuma Kids. bardzo mi się tez podoba 3 stopniowa regulacja oparcia i 4 stopniowa regulacja wysokości rączki tak że mozna pod siebie dopasować i wygodniej się prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wielofunkcyjny z Baby Merc i po przerobieniu ta spacerówka prezentuje się bardzo fajnie. Rozumiem problem miejsca bo miałam podobny, ale mam wózkownię na parterze więc mogę tam zostawić pozostałe części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita80
Tu jest duży wybór wózków http://babybaam.com/39-wozki Bardzo solidne wg mnie. Kupowałam tam wózek dla córki i jestem zadowolona. Obie jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam problem z wyborem spacerówki, jak nie kółka za małe, to oparcie siedziska nie rozkladalo sie do konca, a to budka wogole nie okrywala dziecka, ale w koncu znalazłam odpowiednią to Crossline z euro cart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JOIE BRISK, mam ściągnięty z Anglii, ale można kupić na allegro. Ten wózek sam jeździ niemalże i ma duży kosz. Rewelacja do miasta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona887
Znacie wózek spacerowy Emma Lionelo? Jeśli nie, to koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj http://lionelo.com/shop/wozek-spacerowy-emma/ . Uważam, że taka inwestycja naprawę świetnie się sprawdza. Wózek można szybko złożyć i bez problemu transportować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałam wózek od Paradise: http://paradisebaby.pl/catalog/cat/wozki_spacerowe/ Byliśmy z mężem bardzo zadowoleni z wyboru. W komplecie była parasolka, pokrowiec, moskitiera. Wszystko okazało się pomocne i przydatne. Wózek do tej pory trzyma się świetnie, dlatego też przekazałam go siostrze, która również jest zadowolona. Ogólnie wózek oceniam na 5. Jest solidny i radzi sobie w rudnych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajjetan
Jeżeli spacerówka ma być lekka i przyjemna w prowadzeniu to nie należy przede wszystkim kupować wózków z najniższej półki. Druga sprawa to przetestowanie wózka. Nie wszystko, co wygląda fajnie jest praktyczne. Ja mam Euro-Cart Volt. Spacerówka spełniła moje oczekiwania. Fajny wózeczek w normalnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaHela
W Adamexie mają dobrej jakości spacerówki, to polski producent. Ja mam model Vicco, to wózek wielofunkcyjny. Dużym plusem jest duża, wentylowana gondola oraz bardzo miękkie amortyzatory, także krawężniki można pokonywać bez większych problemów. Wózek jest bardzo estetycznie wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla synka też kupowaliśmy nową spacerówkę jak miał 6 miesięcy bo w ta z zestawu była za mała. Kupiliśmy na electro.pl Caretero i szczerze to nie wyobrażam sobie innego wózka. teraz synek ma już 1,5 roku i nadal go używamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle zadanie pytanie... rozstrzał cenowy spacerówek jest bardzo duży. Znajdziesz i taką za 10 tysięcy. Ale już naprawdę fajna spacerówka jest do kupienia za ponad tysiaka, np. http://www.empik.com/graco-evo-xt-wozek-wielofunkcyjny-rock,p1107524763,dziecko-p Spacerówka musi być dosyć duża, żeby dziecko szybko z niej nie wyrosło. Idąc dalej - musi być łatwa pod względem prowadzenia no i mieć dosyć pojemny kosz pod siedziskiem. I coś takiego na pewno się sprawdzi - takie my mieliśmy kryteria wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×