Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kayamoko

Czy przez stosowanie lubrykantów można zajść w ciążę?

Polecane posty

Oczywiście. W lubrykancie są ukryte plemniki tych ludzi, którzy pracują w fabryce lubrykantów i oczywiście są specjalnie zakonserwowane, żeby przeżyły w tym lubrykancie do czasu kiedy go kupisz i zużyjesz. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiać się, tu można tylko zapłakać. :O Chociaż też przeżywałem steresa, jak po obfitym wytrysku nie wszystko zmieściło się na prześlicznym brzuszku mojej partnerki a kilka kropel upadło na dywan. Z niepokojem spoglądałem na każdą nawet najmniejszą zmianę w wyglądzie dywanu. Nawet przestałem po nim deptać. Moje zachowanie bardzo zaniepokoiło dziewczynę i pewnie z zazdrości udała się do producenta, który tak naprawdę okazał się jedynie dystrybutorem wyznania mojżeszowego. I uspokoił moją dziewczynę a później ona mnie, że ten perski dywan wyprodukowany w chinach a sprzedawany za polską cenę jest obojnakiem. Odetchnąłem wtedy z ulgą, ale nie na długo. Przyjechali jacyś dobrze zbudowani panowie i zaproponowali bym się ubrał w to co dla mnie specjalnie przywieźli. Od razu wiedziałem, że nie będzie to na mnie pasowało, bo nie miało rękawów. Najwidoczniej nie mieli zamiaru się targować a na siłę wcisnąć mi tą dość krępującą garderobę. Coś wspominali o Tworkach, że to teraz będzie mój dom. I jakoś nie narzekam. Pozwalają mi nawet odwiedzać Kafe, pewnie dlatego bym nie myślał, że jestem jedynym idiotą na tym świecie :P :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
...a nie słyszałaś (łeś) o niepokalanym poczęciu? - to właśnie za sprawą lubrykantu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×