Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milkaa88

DO MAM Z ANGLII odnośnie mleka modyfikowanego.

Polecane posty

Obecnie mój synek pije Aptamil3, najdroższe mleko jakie jest, no i za niedługo kończy rok i zastanawiam się czy zmiana na cow&gate będzie dobrą decyzją, a chce zmienić bo za opakowanie Aptamilu 900g trzeba zapłacić ok 9f, a teraz jest promocja za wielką puszke cow&gate 1-2 lata 1,6kg 10f. Czy to mleko jest dobre? Czy wasze dzieci dobrze się czują? Może któraś mama też zmieniła z Aptamilu na COw&Gate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.BillI
cow&gate ma też małe puszki i nawet gotowe butelki z porcją na raz - spróbuj...trochę moich koleżanek skarżyło się, że ich dzieci miały problem z brzuchem po C&G, ale jak sama nie spróbujesz to nikt ci nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam i u nas niewypał ale syn ma nietolerancję laktozy i żle się czuł po C&G. Ma 2 lata i 3 miesiace i nadal pije Aptamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.BillI
tak szczerze to ja nie 'wierzę 'trochę w tą formułę i jak odstawiłam od piersi to dziecko było na niej tylko przez chwilę, a potem wypatrzyłam mleko krowie bezlaktozowe i to mu daję, mimo, że miał wcześniej skazę to to mu służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D.BillI a miał skazę czy nietolerancję laktozy? bo jakoś dziwne że mleko bez laktozy służy dziecku ze skazą białkową ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaaa
Byłam w tej samej sytuacji, mój mały bez problemu przeszedł na C&G. Więc spróbuj jak coś to wrócisz do poprzedniego. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.BillI
co dokładnie to było to nie wiem, z diety eliminacyjnej wyszło, że nabiał, więc odstawiłam i karmiłam piersią i jak miał ok. roku to przeszło, wtedy też go odstawiłam od piersi i krótko byliśmy na formule, ale zaczęłam mu wprowadzać nabiał do diety i nie było sensacji, więc spróbowałam z tym mlekiem bezlaktozowym i też było ok. z tym, że jak próbowałam wprowadzić normalne to dostawał biegunki, więc może to była tylko nietolerancja laktozy, ale piszę skaza, bo się tak przyzwyczaiłam - przynajmniej każdy rozumiał bez wdawania sie w detale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musze spróbować :) wiem że każde dziecko jest inne, ale zawsze chętnie słucham rad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D.BillI wdałam się w detale bo mój synek ma nietolerancję, tylko dlatego temat jest mi bliski ;) łatwo sprawdzić czy dziecko ma nietolerancję podając syropy np przeciwgorączkowe (w syropach jest dużo laktozy), dając dziecku do zjedzenia potrawę przyprawioną np kostką rosołową czy innym "kucharkiem" albo kupne frytki. Jeśli ma biegunkę po tym to nie toleruje laktozy. Dobra już nie odchodzę od tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.BillI
dzięki ann:) tego nie wiedziałam:) teraz już w każdym razie nie ma żadnych wysypek, kupy też normalne, je nabiał i przetwory, jedynie z mlekiem jest nie tak, ale to mały problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja krótko karmiłam samą piersią,bo nie chciał więc musiałam odciągać.Po porodzie brakło mi pokarmu,najpierw karmiłam sma,bardzo ulewał,wymiotował i miał zaparcia.Potem karmiłam na zmianę aptamilem właśnie i swoim.ogólnie mój malec nadal jeszcze na 1,dziecko dobrze toleruje to mleko.Ale musisz chyba wypróbować,może kup na oróbę z 3 kartoniki gotowce C&G,obserwuj.Ja tak właśnie robiłam jak przechodziłam z sma na aptamil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D.BillI pewnie że mały problem ;) milkaa88 Z tymi gotowymi mleczkami w kartoniku to rożnie jest, sa dzieci co nie tolerują a te w proszku jest ok, musisz wypróbować tak jak dziewczyny piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutramigen2
C&G to odpowiednik naszego Pl bebiko..Ja je kupuje wlasnie po skonczeniu roczku mala ma 20 miesiecy i nadal je pije..Jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z irlandii
zmiana mleka modyfikowanego dla dziecka jest tylko nie wskazana do 3 miesiąca życia więc nie widzę problemu żebyś kupowała inne. Mój synek 2 tyg po urodzeniu nie tolerował aptamilu i na pogotowiu pielęgniarka kazała zmienić na SMA gold wiec jak widzisz każde jest inne dziecko i jednemu coś odpowiada a innemu nie ja nie widzę problemu do zmiany mleka na tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aptamil z kartonika akcepuje, wcześniej jak sie urodził i po 2tyg gdy nie dawałam rady go sama wykarmic pił bebiko, ale ono sie pieniło, szybko się psuło i śmierdziało... nie wiecie jak z cow&gate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena z zagranicy
Ja wlasnie okolo roczku przestawilam corke z Aptamilu na C&G i nie bylo zadnych sensacji. Teraz ma 20 mies i juz wprowadzam jej krowie. Tez wlasnie ze wzgledow ekonomicznych zrobilam ta zmiane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to Aptamil tj,odpowiednik polskiego Bebilonu,C&G to polskie Bebiko a jest jakiś angielkski odpowiednik Nan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Cow&Gate to nie potwierdze , słyszałam takie oipinie ale nie wiem czy producent to potwierdzi, bo Aptamil i Bebilon to 100% to sao mleko, po pierwsze to samo opakowanie, po drugie kiedys czytałam że jakaś dziewczyna wysłała wiadomość z zapytaniem i potwierdzili, że to to samo mleko. :) A co do Nan to nie mam pojecia, moze napisz maila do producenta to Ci odpowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do mleka to slyszalam o tym
ze Aptamil to Bebilon , ogolnie w mleku sie nie orientuje natomiast wiem ,ze obiadki C&G to Bobovita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do mleka to slyszalam o tym
tak , cow and gate to bebiko ( mleko ) - te same opakowania z serduszkami . Obiadki bobovita to tez C & G. Bebilon to Aptamil - bialy niedziwdz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bvgfbv - coś CI się nie podoba nie wchodz! Pustaku Skoro mleko kosztuje prawie 9f a inne 6 to po co przepłacać? Dziecko ma juz prawie rok, niektóre mamy dają już zwykłe mleko, więc mi tu nie mów o chytrości, bo moje dziecko ma wszystko czego potrzebuje a tobie nic do tego! Co do słoiczków, to się zgadzam:) Mają identyczne słoiczki i zakrętki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z Oxfordu

Ja tez jestem bardzo ciekawa jaki odpowiednik w uk ma mm NAN 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z Oxfordu

Ja tez jestem bardzo ciekawa jaki odpowiednik w uk ma mm NAN 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×