Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Ktoś mnie śledzi

Polecane posty

Gość aha ii ach
To mania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tesz ale ja wiem
kto :classic_cool: i mnie to cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tesz ale ja wiem
masz slabosc do ryb :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, za rybami nie przepadam. :P Przyznać się, kto zlecił śledzenie mojej skromej osoby? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tesz ale ja wiem
woda w ustach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za uraczenie mnie scenką śledzia w kapeluszu detektywa chowającego się za krzakiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morrland, bardzo proszę :D NFZ nie da rady... to może da rady jakaś prywatna klinika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, miałeś zniknąć z tego foruma i co? Gdzie konsekwencja, gdzie dotrzymywanie słów i obietnic, jestem zawiedziony... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reforma, sprzedałaś beliara? jak mogłaś, chłopak juz ma problemy z kobietami teraz się zamknie w sobie, nawet dziewicy nie bedzie szukał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest karalne
3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NicWamToNieDa!!!!
Tylko 3 lata?????? Szkoda , ze tak malo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komu nie da????
da się wystraszyć i namieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co 3 lata? Refforme chcecie zapuszkowac? No widzisz Abdul jaki ja nieslowny jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NicWamToNieDa!!!!
Tym co podlozyli podsluchy w moim mieszkaniu!!! Tak sie sklada, ze wiem czyja to robota!!! Ta osoba pisze tez na forum! Wie nawet jakie filmy ogladam w danym dniu! A filmy mam z mojej prywatnej kolekcji, a nie z tv! Kamerki tez mam w toalecie! Nie widzialy prawiczki nagiej kobiety pod prysznicem! ZENUA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mnie z kims mylisz :D Gdybym chcial na Ciebie sobie popatrzec to poprostu bym do Ciebie wpadl :p Jak dotad jednak takowej checi nie wykazalem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektywka kafe
Beliar ty już lepiej nie wykazu żadnych chęci nie bój sie, nic ci nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy, ja mialbym komus cos zrobic czy ktos mnie? Bo juz sie pogubilem :D Jesli to pierwsze to nie bardzo bo jestem potulny, jesli to drugie, to czemu nie :p Zawsze to jakas atrakcja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektywka kafe
beliar uważaj bo z takim podejściem możesz sobie guza nabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektywka kafe
nie przesadzam znam takich lubiących atrakcje i wiem jak kończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NicWamToNieDa!!!!
Przykladowo wyglada to tak! W danym dniu ogladam film 2012, natychmiast na forum pojawia sie temat w stylu-kiedy bedzie juz ten koniec swiata, bo nie moge sie doczekac! Dalej, w ińym dniu ogladam Londynczykow i na forum natychmiast temat o Londynie i o tym jak traktowani sa Polacy na w Wyspach! DZISIAJ troche wyrazalam sie niecerzuralnie bo mialam zly dzien i temat od razu co myslicie o kobietach , ktore wyrazaja sie wulgarnie! Przykladow jest mnostwo ale to tylko niektore z nich! Nie robie z tego tajemnicy i rodzina wie o WSZYSTKIM!!! Mam w rodzinie mundurowych i w tematach podsluchow jestem przeszkolona! Wujek jest zawodowym wojskowym i juz x lat temu mi opowiadal jakie policja stosuje metody podsluchu , jezeli przykladowo ma jakiegos bandziora na celowniku! Teraz podsluchy, kamerki sa mikroskopijnych rozmiarow i trudno je samemu zlokalizowac ale jezeli bedzie to konieczne to oczywiscie poprosze policje o pomoc! Ja sie nikogo nie boje ale nie zycze sobie zeby obca osoba naruszala moja prywatnosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×