Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ms. jones II

Jest mi dzisiaj tak źle...

Polecane posty

Wyglądem Juken, wyglądem...:classic_cool: Żartuję oczywiście. Tak naprawdę to nitz do Ciebie nie mam :classic_cool: Tylko zacznij, kurrwa, pisać mój nick poprawnie 😴 Tak Androgen jestem niezwykle tępa :( Do tego brzydka i gruba :( Że nie wspomnę o tym, że już dawno po 30 i bez faceta :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta od razu poprawinie, pisanie błędnie ma sens ;) Jons to takie charakterystyczne dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C W - jakie bluźnierstwo !! jak chłop może sobie strzelać ? :O ja to mogę bić niemtza po kasku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups:O faktycznie :O widocznie głodnemu chleb na mysli :P:P dawno nie strzelałam ...:(😭 wyslij mi swoja pauke to sie to odmieni :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhemmm Wrono jak już wielokrotnie mówiłem , pisałem, błagałem i groziłem :P pauka może być tylko za Twoje pod ogonie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a ja jak juz wspominałam !:)P podogonie wysle tylko wtedy jesli spodoba mi sie twoja pauke :classic_cool: wiec ty ty dowodzisz, szefie :classic_cool::D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę wykorzystać wasze nagie jeszcze ciepłe po śmierci ciała ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślijcie do mnie mnie i pauke i podogonie a ja dokładnie w tym samym czasie, co do sekundy prześlę Wam obojgu co trzeba ;) Prawda że rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokyo - to logiczne rozwiązanie, ale ja jestem homofobem i nie wysyłam mojej pauki facetom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie powiedział że w biznesie obydwie strony musza mieć korzyść:D to prawdziwe życie nie przedszkole :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt :D sam skorzystam a potem oddale się w sobie tylko znanym kierunku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Androgen juz cie lubie
Za tepienie tego ojeebanego z mozgu jamochlona jons

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×