Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ms. jones II

Jest mi dzisiaj tak źle...

Polecane posty

Temat wystrzelił jak niegdyś ja ejakulatem . :P Za czasów kiedy byłem piękny, mądry i bogaty. Teraz już tylko jestem obrzydliwie bogaty ;) I już nie spaceruje z garnkiem spermy po ulicach swojego miasta i z wrodzoną uprzejmością, tłumacząc zainteresowanym przypadkowym ) No może po za orgazmem na sucho, jak ciągle było pod górkę i w końprzechodnią, że zwyczajnie w pałce się nie mieści. :P :P A tak na pól serio. ;) Nie wierzę, że dzisiaj Twoja próżność nie została odpowiednio nakarmiona panno Jones. Zjawiła się niemal cała śmietanka Kafe życząc Ci szybkiego ogarnięcia się. :) I lepiej przyznaj się, że męczy Cię to czy z grzywką będzie Ci do twarzy, czy może chodzi o te buty, które strasznie Ci się podobają a jednak czujesz, że skażesz własną stopę na cierpienie. Buty - !!! :O Tu się zagalopowałem. :O To dla kobiet bardzo szerokie pojęcie. :P Na własnej skórze przekonałem się jak można stracić cały boży dzień na poszukiwaniu czegoś w czym się chodzi. Ale cierpliwość popłaca. Nie ma nic piękniejszego jak zadowolona kobieta. :cu przyszło schodzić w dół a ja stałem jak wryty i szczytowałem patrząc na Solinę. No miłość od pierwszego wrażenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po wylogu
nowy streść w 1 zdaniu bo tego bełkotu nie da sie czytac:O Ze niby masz kobiete soline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie :( W tygodniu miotają mną jakieś epickie wyzwolenia. ;) Stąd ta rozwlekłość. Grecka tragikomedia w wykonaniu Androgenona, czy jakim się tam nickiem posługuje, rodem z komiksowych przygód o Kajku i Kokoszu zbytnio nie porywa. :O Naprawdę daleko Ci do dialogów, panna Jones vs "świetlisty" :) na "smyraczach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie mi daleko... Ale ja nikogo nie zamierzam dogonić. Tak sobie tylko czas czasem wypełniam na forum listami miłosnymi do dżons :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranisz mnie dżons. Ja przecież jestem miłym facetem i lubię wszystkich... Prócz ciebie, deki i blacka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty jesteś jednak przypadkiem klinicznym. Masz na pewno niezłe wzięcie u psychiatrów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porównania :O to najgorsze co można zrobić. :O Naprawdę zachowałem się jak gówniarz. :( Androgen. Masz swój styl, lepszy czy gorszy nie mi to oceniać. Tak mi się napisało. PRAWDZIWYM wrogiem jest szmata, która usunęła "temat" !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżons ma jedną obrzydliwą cechę za którą jej nie znoszę. Za to samo nie lubię PiS. I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×